lewy01

Kupno nowego ciągnika ok.100km? Jaki polecacie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
NewVario    39

Kolego szczerze i z pełną odpowiedzialnością jak masz pieniążki to  Landini h5 z silnikiem perkinsa ! bardzo oszczędne , jeżeli nie to polecam Zetor Proxima Plus 90 + ładowacz z łyżką i paleciakiem w niezłym wypasie za 125 netto wyrwiesz ! Nie przepłacaj nie warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

A może zetor fortera, troszkę lepszy od proxy a cena nawet nie taka zła 174 tys bruto za 110 w farmaszu i można coś jeszcze utargować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

belarus 952 95km maszyna godna polecenia

 

Moim zdaniem nie ma gorszych traktorów od sowietów. Chwali go każdy, kto nie miał okazji pracować normalnym traktorem. Jak ktoś chce go kupić, niech go najpierw weźmie na testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

A może zetor fortera, troszkę lepszy od proxy a cena nawet nie taka zła 174 tys bruto za 110 w farmaszu i można coś jeszcze utargować

 

w farmaszu to juz wyprzedaja zetory i nie bedzie..wchodza w case, stayer i kioti i chyba nawet kubota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poettinger    22

Znajomy mial kubote na testach to sie przelamala. 2 tygodnie temu znajomy tez przelamal . Poza tym moc którą podaje kubota jest zawyzona mowa o modelu 135GX ma moze 100 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

W tygodniku rolniczym co jakiś czas pojawia się tabela 10 najwięcej sprzedawanych nowych ciągników w Polsce i 3 pierwsze miejsca to zawsze NH, ZETOR, JD (kolejność nie jest przypadkowa, chociaż zetor ostatnio spadł na 3 miejsce) to chyba troszku o czymś świadczy, na 4 jest kubota, ursusa nawet nie ma w 10-tce.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2203

Moim zdaniem nie ma gorszych traktorów od sowietów. Chwali go każdy, kto nie miał okazji pracować normalnym traktorem. Jak ktoś chce go kupić, niech go najpierw weźmie na testy.

A ursus czy zetor stary to inny?? Czego oczekujesz od nowego ciągnika za takie pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Ciagniki MTZ- i mtzto pochodne były bardzo dobre 30 lat temu i takie sie zostaly Ale czasy sie zmieniaja i powiem ci ze wybor jest bardzo trudny ja osobiscie szedłbym w kierunku JD  ,MF lub kuboty 

Poettinger Napisz cos wiecej na temat swoich rewelacji (jesli to prawda )Pozwij kubote jesli potrafisz udowodnic mniejsza moc niz podaje producent Spora kasa z tego by byla Sam testowalem zetora 135 km bodajże i bylem przekonany ze tyle nie ma Czyli konie teraz slabsze niz kiedys!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CamilloVII    18

Jezu, jak to przeczytałem to mało z krzesła nie spadłem. Jak konie mechaniczne mogą być słabsze? Potrafisz mi to wyjaśnić? To dokładnie tak samo jakbyś powiedział że minuty są krótsze niż kiedyś albo metry krótsze. Koń mechaniczny jest uznaną na świecie jednostką mocy i cały czas jest taki sam. Co najwyżej producent może podawać zawyżone wartości w celach marketingowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Dokładnie napisał tak jak ty wyżej że moc w kubocie jest zawyżona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjanmeme    13

Każdy producent podaje km w jakiś normach. A zazwyczaj są to normy które najlepiej im pasuja. Duża część rynku podaje tez moc na samym silniku bez strat na skrzyni, alternatorze, paskach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Koledzy co sądzicie o Fendt 512 SCR? Był u mnie przedstawiciel Korbanka, bo mam na oku MF 5612, ale gdy tak siedzieliśmy i rozmawialiśmy, on sam stwierdził, że lepiej dołożyć i mieć Fendta, bo w podstawie ma większy luksus, niż MF  na full wypasie, do tego bardzo kusząca jest skrzynia Vario, która jednak pod względem oszczędności w paliwie nie ma sobie równych, tylko jak coś w niej padnie to nic nie naprawiają, tylko od razu nowe wstawiają, a koszt takiej skrzyni to 60-80 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

No dobra, ale powiedział Ci jaka jest różnica w cenie? 20, 30tys no może 50tys można by się zastanowić i dołożyć, ale podejrzewam że między MF A Fendtem będzie ponad 100tys różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

No koło 100 tak jak mówisz, za MFa wołał koło 300 netto na wypasie, nie pełbym, ale trochę opcji dołożyłem, a za fendta od razu powiedział, że 100 więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj