Skocz do zawartości
international856XL

Case856XLPILNE pęknięty pręt trzymający dolne wieszaki pomocy!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam,

Czy wie ktoś jak to wykręcić aby wymienić uszczelniacz i czy to w ogóle się wykręca ? Zdjęcie ze strzałką !!

Bardzo proszę o pomoc

Dziękuję wszystkim którzy poświęca chwilę na ten temat,

Pozdrawiam

p

post-27991-0-59259700-1407824829_thumb.jpg

post-27991-0-55476300-1407824882_thumb.jpg

post-27991-0-78807600-1407861916_thumb.jpg

Edytowano przez international856XL

heniek    2

Jeśli dobrze myślę to chodzi ci o ten sworzeń który wychodzi z tylnego mostu tam na dole zdjęcia. W Case JX 60 ten wałek odpowiadał za regulację siłową podnośnika, na tym sworzniu były tulejki ktore mogłeś dac bliżej korpusu a wtedy ramiona były dalej od korpusu lub na odwrót. Jeśli o to chodzi to faktycznie nieciekawie to wygląda , może z tym byc więcej rozbierania. A nie ma tam jakiejs pokrywy od dołu? olej ci i tak już wyleciał to możesz ją odkręcić. Spróbój jakoś twój ciągnik poszukać tu: http://partstore.cas....html#epc::home lub tu http://www.caseih.co...enne.aspx tu musisz wybrać zakładkę cześci zamiennych i się zalogować tylko na tej stronie nie klikaj " kup " bo cię mogą zdrowo skasować. Była jakaś polska firma z częściami w ktorej wybierałeś według tego katalogu a oni wysyłali no i jeszcze sie mozna było cos dopytać.

Pozdrowienia.

O są nowe zdjęcia po rozkręceniu, czy z prawej strony tego wałka nie da rady wyciągnąć bo jest jeszcze na nim jeszcze coś w środku zamocowane? czy może już jest wyjęty. Pomogły Ci coś te linki do katalogów? Pozdro.

Edytowano przez heniek

suzuki18l    9

to się nie wykręca, ten pręt się wybija trzyma się po obu stronach na tulejkach tak jakby łożyskach wachliwych, na końcach w gniazdach są uszczelniacze wykonane z pianki , ja je wywaliłem j wstawiłem symeringi,ja żeby wymienić pręt musiałem zrzucić zwolnice https://www.youtube.com/watch?v=WamnbKLk6wc

Edytowano przez suzuki18l

Wiadomość z agroFakt.pl

wsiok    1

kolego czemu sciogałes zwolnice.... uchwyty do ramion blokowały wyciagniecie osi???, a ta oś sie urywa przez złe ustawienie maszyny porostu ramiona dobijają do uchwytu siłownika i sie urywa trzeba na to zwracać uwagę

suzuki18l    9

tak,  mi urwała się ta oś jak chciałem blisko podorać pod lasem pług się wpierniczył w korzenie drzew a ja na siłę chciałem przeorać , coś nie wytrzymało, niestety ten pręt, a te gniazda które pokazuje użytkownik na 3 cim zdjęciu to je się nie wykręca tylko za pomocą ściągacza odpowiedniego się wypycha, jak by coś to mam w instrukcji napraw jak wykonać taki ściągacz

Edytowano przez suzuki18l

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Andre8989
      Witam. Mam pytanie czy w case 5120 olej na hydraulike jest w osobnym zbiorniku czy razem ze skrzynią biegów.
    • Przez BENNY82
      Witam. Tak jak w tytule mam pytanie odnośnie wskazań wyświetlacza temperatury co on właściwie wskazuje temp, wody czy oleju hydr.? I ile kresek wskazuje po rozgrzaniu bo u mnie latem maks 3 a teraz przy. Takich temperaturach maks 2 kreski. Nosze sie z zamiarem wymiany termostatu ale nie chce tego robic na darmo bo może jest ok. Przy talerzowaniu rzepaczyska zapchala sie chlodnica i uroslo do polowy i sam nie wiem jak to ocenić. Prosze uzytkownikow z takimi samymi wyświetlaczami o podpowiedzi

• Przez TheBociek1996
      Jak wiadomo grupa CNH na targach SIMA w Paryżu (22-26.02.2015 r.) ma zaprezentować nowe modele ciągników:
      Case IH Maxxum i Puma
      Steyr Profi i CVT
      New Holland T6 i T7

Oto co udało mi się znaleźć w sieci.

Case IH:

Maxxum

Puma

oraz zapowiedź
      https://www.youtube.com/watch?v=XvZ8-4e1sbM

New Holland:

T6

T7

Niestety nic na temat Steyera nie udało mi się znaleźć.

Jeśli będziecie mieć nowe informacje co się zmieniło wizualnie, technicznie, co będzie a czego nie, jak będą oznaczone nowe modele i jak będą odpowiadać w stosunku do siebie zachęcam to podzielenia się tym info tutaj.

Oprócz Case IH do tematu postanowiłem wrzucić jeszcze Steyera i NH bo to ten sam koncern i po co robić zamieszanie, także jeśli będzie w złym dziale proszę o przeniesienie.
    • Przez ursusc360turbo123
      Witam. Czy wie ktoś z jakim momentem dokręcić Głowice i panewki w silniku D-239 ?(case 856 XL) 
    • Przez Tty318_PL
      Witam, czy wie ktoś może co to jest?? Proszę o szybką odpowiedź.(International 844sb)