Zaloguj się, aby obserwować  
Latashi

Pomoc w wyborze kombajnu

Polecane posty

Latashi    0

Witam wszystkich.

 

 

Chcialbym abyscie mi pomogli w wyborze kupna kombajnu do max.100000 tyś, ponieważ mój bizon ma swoje lata i pora kupic coś nowszego, lepszego :)

 

Jaki kombajn polecacie? jezdzil by wiekszosc na uslugach.

 

Myslalem o case 1680, ale jest wiele opinii na jego temat, ze gubi zboze, slome niszczy, (prosze o odpowiedz posaidaczy tych kombajnow czy to prawda).

Czy może kupic jakis inny kombajn? Jaki kombajn jest dobrze wydajny, bo konkurencja sie powiekszyla :)

A zeby był dobry dostep do czesci (woj świetokrzyskie) i w miare nie drogie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Deutz Fahr 2680 bodajże u mnie w okolicy kosi taki po ludziach no i daje radę i to bardzo heder 4,8 kabina komfort, kryty zbiornik, hydrauliczna rura, czujniki, takie jest moje zdanie ponieważ u mnie w okolicy w momencie gdy ktos ostatnio kupuje kombajn lub zmienia to wybór pada właśnie na DF


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Hhmm na tyle co widziałem to jeżdził szybciej niż Bizon a bizon kosił 2 zyto :D Awaryjny ten egzemplarz to nie jest, ale ogólnie zadbany DF nie sprawi problemów a części to jeżdźąc po sklepach widzę że są części do nich


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latashi    0

A co polecacie John Deere 1188 SII hydro 4 czy Case 1680? Czy może jakis inny kombajn w podobnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Nie wiem dokładnie ale chyba lepiej JD choć to zależy też od różnicy w cenie


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latashi    0

Może mi ktoś powiedziec cos wiecej o kombajnach Deutz Fahr, chodzi mi o to czy sa awaryjne, jaka ma wydajnosc jak jest z dostepem części, i jak jest u nich z tym chlodzeniem? I jaki konkretnie model polecacie? Najlepiej jak byłby z belka robocza powyzej 4m.

Z gory dzieki z odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

claas 98 i wszystko w temacie! kup jakis wynalazek co bedzie sie krecil przez chwile a w zniwa cos kleknie to czesci gdzie dostaniesz pol polski zjezdzisz a za czesci tez slono zaplacisz i taki bedzie interes a claas jest wmiare popularny i wiekszosc sklepow ma czesci i orginalne i zamienniki pamietaj zniwa nie trwaja 6 miesiecy a jak kombajn ma skakac po sasiadach to kazda awaria u ciebie a konkurencja nie spi dlatego szybki dostep do czesci to klucz do sukcesu bo szukasz kombajnu ktory bedzie mial min 20lat PAMIETAJ o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Theprzemo205
      Witam Jestem zainteresowany tym oto kombajnem.  https://www.olx.pl/oferta/claas-mercator-50-kosa-3m-oryginal-jeden-wlasciciel-export-szwecja-CID757-IDCeVnD.html#fe296148d1 
      Za bardzo się nie znam na kombajnach. Dotychczas uztkowałem tylko Claas Cosmos. Czy mercatorem da rade kosić kukurydze i rzepak?  Czy te 2029 motogodzin to dużo jak na taki kombajn?
    • Przez rolnikokos
      Witam, chciałbym poznać opinie użytkowników tych pras. Jakie są jej zalety i wady? Na co zwrócić uwagę przy kupnie takiej prasy? Miałaby docelowo chodzić w zestawie z new Hollandem T4 85km czy ciągnik da sobie z nią radę? Będzie prasować słomę, siano i sianokiszonkę. Dzięki mile za wszystkie odpowiedzi. pozdrawiam
    • Przez Grzesiu95
      Witam
      Ktoś wie co oznacza kod błędu id 7666h ??

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj