Robin

Pasek klinowy do alternatora w ursusie 5314

Polecane posty

Robin    0

Koledzy szybkie pytanie i prosze o szybką odpowiedz. W ursusie z roku około 2006 jaki jest numer paska klinowego do napędu alternatora? Mój sie rozsypał a okoliczne sklepy nie wiedzą co i jak. Tam napęd do alternatora idzie z wentylatora od chłodnicy.

romek6340    203

Oba Ci się rozsypały czy jak?

Wujek teraz zmieniał i co najlepsze w sklepach na stanie takiego rozmiaru jak był nie mieli i się dziwili w ogóle. Na zamówienie jedynie był.

Wiadomość z agroFakt.pl

ASOGCURSUS    20

SPZ-812

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Robin    0

Dzięki koledzy za odpowiedz. Kupiłem SPZ - 812 ale jest on krótszy niz był przedtem. Najlepiej bedzie pasował tak w graicach 829.

lukbold    618

A u mnie kupiłem SPZ 837 i ledwo udało się założyć. Lepszy SPZ 850. Ursus 5314 1998r z alternatorem po lewej.... niech żyje polska myśl techniczna gdzie katalog swoje a fabryka swoje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stepek
      Witam,

Nie jestem zbytnio doświadczony w mechanice dlatego postanowiłem zasięgnąć rady bardziej doświadczonych znawców w tej dziedzinie.

Otóż, ostatnio podczas pracy Ursusem C360 nieznacznie zaczął opadać gaz ręczny, z czasem ten problem się pogłębił do tego stopnia że obecnie rączka gazu ręcznego nie może w żaden sposób utrzymać się na ustawionej pozycji i opada do najniższego poziomu powodując wyłączenie silnika.

Wydaje mi się, że jest to chyba nieskomplikowany problem, który mógłbym rozwiązać sam, bez konieczności wizyty mechaniki, jednak nie jestem pewien jak to zrobić.

Dlatego zwracam się z prośbą do Was - jakie czynności muszę wykonać żeby rączka gazu ręcznego znowu mogła być ustawiana w wybranych pozycjach bez samoistnego opadania.

Pozdrawiam.
    • Przez jancyk51
      Witam planuje założyć napęd do 5312. Wiem że oprócz napędu potrzebuje też skrzyni posredniej itp..od 5314 lub 4514 trudno dostać caly napęd ale podejrzewam że od jakichś mf- ów pasuje ..i teraz pytanie do znawców tematu..od jakich modeli mf pasuje napęd do 5312..bez przeróbek..
    • Przez RometOgar200
      Witam tak jak w temacie mam zamiar zrobić natrysk na denka tłoków, ale się zastanawiam nad tym jaką wybrać pompę, aby była tak do ok 200zł. Myślałem nad jakąś od wspomagania, ale nie jestem pewien czy olej silnikowy Turdus 15w40 by jej nie zaszkodził i czy ona sama by zasysała olej, bo zbiornik oleju zwykle jest nad nią i spływa do niej grawitacyjnie.
    • Przez hodingen
      witam kolegów jakies 4 miesiace temu kupilem nowy alternator firmy jubana podpiolem go tak samo jak stary i przez  pare miesiecy bylo ok ladowanie bylo teraz od paru dni  ladowania nie ma kontrolka lekko swieci powyzej 8 tysiecy obrotów ale przy 8 tysiacach obrotów gasnie i nie wiem co moze byc przyczyna prosze o pomoc ciagnik to ursus c330
    • Przez pawelc330c360
      Cześć mam pytanie czy da się  w ursusie 1234 skrzynię 4 biegową przerobić na skrzynię szybką 40 km/h  i czy do ursusa 1634 da się włożyć skrzynię z 1224 i przerobić ją na szybką mam dylemat który ciągnik wybrać i przerobić 
      Dziękuje i pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.