Skocz do zawartości
Robin

Pasek klinowy do alternatora w ursusie 5314

Polecane posty

Robin    0

Koledzy szybkie pytanie i prosze o szybką odpowiedz. W ursusie z roku około 2006 jaki jest numer paska klinowego do napędu alternatora? Mój sie rozsypał a okoliczne sklepy nie wiedzą co i jak. Tam napęd do alternatora idzie z wentylatora od chłodnicy.

Wiadomość z agroFakt.pl

ASOGCURSUS    20

SPZ-812

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Robin    0

Dzięki koledzy za odpowiedz. Kupiłem SPZ - 812 ale jest on krótszy niz był przedtem. Najlepiej bedzie pasował tak w graicach 829.

lukbold    437

A u mnie kupiłem SPZ 837 i ledwo udało się założyć. Lepszy SPZ 850. Ursus 5314 1998r z alternatorem po lewej.... niech żyje polska myśl techniczna gdzie katalog swoje a fabryka swoje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mateunia19
      założyłem ten temat kiedyś ale nie mogę go znaleźć więc powtórzę. Ciągnik gdy jest zimny podniesie wszystko idealnie gdy natomiast pochodził z godzinkę przy agregacie czy talerzówce i często używało sie podnośnika następowały problemy, gdyż znacznie wolniej podnosił lub wo gule nie chciał wtedy musiałem zgasić silnik na sekundkę to znowu zaczął podnosić ale bardzo powoli. czym to jest spowodowane? jak to naprawić. Pompka ta co jest w szkrzyni pośredniej jest po regeneracji. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Piotrekk1989
      Tak jak w temacie, jaki ciągnik polecacie? Oczywiście używany.dodamże ma to być ciągnik główny bo narazie mam tylko c-360
    • Przez HornetZnawca
      witam mam głośniki samochodowe i nie wiem jak je zamontować nie maja obudowy co radzicie???
    • Przez flackmistrz
      Witam, mam dwie sprawy dotyczące JD 2850. Pierwsza to wymiana paska klinowego, mianowicie czy trzeba wyjąć chłodnice żeby odkręcić napęd pompy od wspomagania? Druga to luz w przednim zawieszeniu, czy warto sie za to brać i czy po wymianie sworzni będzie to samo? (może ktoś to już robił i podzieli się swoimi uwagami)
    • Przez ursus-5314
      Witam. Poszukuje właśnie agregatu ścierniskowego. Ciągnik jest z turbiną i ma ok. 80km. Budżet jakim dysponuje to 4.5-5.5 tyś. Niewiem jaki wybrać, jaki szerki na gęsiostopach czy na prostych łapach. Prosze o pomoc.