Skocz do zawartości
Geronimo

Problem z rodzicami po oddaniu gospodarstwa

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

...

Edytowano przez gintek

Piotrek1975    318

Widzę że zaczynają się pojawiać wątpliwości co do twojej wybranki, nie można stwierdzić czy ktoś jest szczery jak się go nie zna, sam powinneś to wiedzieć najlepiej.

Ile czasu jesteś z nią razem, czas też odgrywa dużą rolę w tym żeby coś wyłowić że ktoś ma złe zamiary.

miwigos    93

Znam podobny przypadek po sasiedzku ,kup dobry dyktafon i nagrywj nawet to co mówią rodzice między sobą  ,ksiądz jak mądry to nie zaszkodzi ,a potem na policje dostaniesz zieloną karte i matke wezmą na przymusowe leczenie , Obecnie sąsiedzi sie wyprowadzili do miasta chłopak jest sam ,ale u ciebie to ojciec jest za Tobą a to już pół sukcesu

Wiadomość z agroFakt.pl

janczar810    252

Według mnie jeśli proboszcz/wikary nie pomoże to nie ma co walczyć na siłe dociągnij MR do konca zabowiązania i staraj sie o swoją cześć. szkoda zdrowa, nerwów. A takie sugestie z ubezwłasnowolnieniem to raczej nie jest takie proste bo pół PL siedziało by po zakładach itp.

Masz doczynienie z starym podejściem do życia"troszkę" zacofane spojrzenie na świat i jak w/w ksiądz nie pomoże to nie ma siły.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

...

Edytowano przez gintek

wojtal24    191

a ta Twoja wybranka pochodzi z gospodarstwa (z rodziny rolniczej)  czy miastowa nie rzucaj tego co lubisz dla kobiety która znasz tak krotko, jeżeli on Cie kocha to powinna też zaakceptować Twoja prace  i pasje, rodzice zawsze chcą najlepiej dla swoich dzieci ale nie zawsze to jest dobre, jeżeli się kochacie to miłość przezwycięży wszystko a Ty jesteś jeszcze młody i na pewno znajdziesz sobie wolną panienkę bez zobowiązań, bo myślę ze ciężko być w takim związku i wychowywać czyjeś dziecko, ale to jest tylko moje zdanie    

ZETOR TEAM

andrzejB    3

@wojtal24 a czemu kobieta z dzieckiem jest problemem i ciężko z nią żyć? Bo ma dziecko? Oceniasz ją nie znając przyczyn rozstania z poprzednim partnerem. Może to on ją zostawił dla innej? Widocznie matka @gintka myśli tak samo jak ty- czyli w sposób ograniczony. Sam mam żonę, która była po rozwodzie i miała córkę. Razem jesteśmy od 10lat i ona bardzo pomaga mi w gospodarstwie. Często te bezdzietne są o wiele mniej wartościowe jak kobiety po przejściach. 

• Like 3

bratrolnika    1996

kobieta po przejściach może być lepszą żoną niż inna, ona będzie wiedziała że jeśli ma tutaj lepiej to warto się tego trzymać, za co być wdzięczną

@gintek osobiście uważam że jeśli się znacie tak krótko, to ja nie zaryzykowałbym tego co masz dla tej znajomości, może się okazać że tak jak szybko to uczucie się rozpaliło, tak samo szybko wygaśnie

oczywiście mogę się mylić, ale sądzę że warto dać sobie czas, bo po kilku miesiącach znajomości ciężko stwierdzić co będzie dalej

paręnaście lat temu znajomy (człowiek po przejściach) wziął sobie za żonę Ukrainkę, która przyjechała do niego do pracy w sadzie, wszyscy mówili co on zrobił, okolica trzęsła się od plotek, po tych kilkunastu latach są bardzo zgodnym małżeństwem, mają troje dzieci, a ich gospodarka i dobytek są przykładem dla innych, więc uważam że to że ktoś robi inaczej niż inni nie powinno go skreślać, bo może ten pomysł na życie być lepszym niż utarty szlak

• Like 1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

...

Edytowano przez gintek

oktawia1988    8

Ja myslalam,ze mam przewalone,ale widze, ze ja mam extra :)  Otoz, jestem 8 lat po slubie, mieszkam z tesciami na 1 podworku. Na szczescie, w osobnych domach. 3 lata temu, przepisali nam ziemie, poczatkowo tesc pomagal nam w pracach polowych, ale im wiecej sie dorabialismy, tym wiecej nas olewali. Teraz mamy 17 sztuk bydla, ( wiekszasc mlodziezy)  i z tej zazdrosci ( oni zawsze trzymali 1-2 maciory i zyli z tych swinek) , szlag ich trafia za kazdym razem,kiedy kupujemy albo sprzedajemy jakas sztuke.  Nic nie pomagaja, do obory nie wchodza wogole, z wnukami widzal sie okazjonalnie na podworku :mellow:  . Dodatkowo fakt, ze mamy 2 niepelnosprawnych dzieci, i to, ze zalozylismy im subkonta w fundacjach, dziala im tak na nerwy, ze nie odzywaja sie do nas prawie wcale.  Nie ukrywam, ze troszke to przykre, ze zazdrosza tego, ze zbieramy na leki, rehabilitacje naszych dzieci, myslac ze my te pieniadze przeznaczymy na glupoty i pomimo tlumaczenia im, na jakiej zasadzie to dziala- oni i tak wiedza swoje. POZDROWIENIA dla wszystkich, ktorzy maja problemy z rodzicami lub tesciami :)

andrzejB    3

może mama gintka zajrzała na forum  :ph34r:

Edytowano przez andrzejB

weksel    107

ta z najgorszego koszmaru, której dzisiaj gintek chciał "dać w ryj, żebym wypie*dalałą z domu". tak się własnie odwdzięcza rodzinie za otrzymane gospodarstwo i włożoną w nie pracę

to z gintka strony to bardzo nie ładnie,lecz wina zazwyczaj po obu stronach leży i jak to ja mówię nic z powietrza się nie bierze!

rolniku360    69

nie wiem co wy od niego chcecie chłopak chce sobie ułożyć życie żeby nie być do końca życia sam jak palec to wy robicie mu jakieś afery przecież to on będzie z nią mieszkał żył a nie wy i to jego sprawa z kim jest i co robi a z tego co widać po fotach wcale gospodarstwa nie zaniedbuje 

nightmare    81

ta z najgorszego koszmaru, której dzisiaj gintek chciał "dać w ryj, żebym wypie*dalałą z domu". tak się własnie odwdzięcza rodzinie za otrzymane gospodarstwo i włożoną w nie pracę

takie rzeczy powinno się wyjasniac w rodzinie, a nie publicznie wywlekać brudy. To nie sposób na rozwiązanie problemu.

rolstudent    98

biedni jesteście obydwoje. stosunki rodzinne nigdy nie sa proste. ważne jest żeby jeden drugiego szanował. zgoda buduje niezgoda rujnuje. jak się pogodzucie będziecie mogli wspólnie więcej.

lukasx21    130

Taka dobra rada na przyszłość, jak następnym razem ktoś wpadnie na genialny pomysł szukania pomocy w internecie odnośnie swoich spraw rodzinnych to niech sobie założy inne konto żeby pozostać anonimowym. <_<

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki 
    • Przez zuwar
      Mam problem z niedziałającymi  światłami stop w JD 7700. Bezpieczniki wszystkie całe, zasilanie na przełączniku przy pedale - jest. Czy po drodze jest jeszcze jakiś przekaźnik ? Może ktoś ma schemat elektryki do tego modelu.
    • Przez mateusz7745
      Witam tak jak w temacie mam problem z ehr w moim deutzu a mianowicie jak się uruchomi ciągnik i przełączę przyciskiem na pozycję opuszczenie lub podnoszenie to podnośnik nie reaguje aż po jakichś 5 min wszystko zaczyna działać tak samo jest jeśli użyje przycisków na błotniku, opuszczają odrazu przyciski na  błotniku ale potem przycisk  w kabinie nie reaguje można się bawić do woli i nic ;/ po  jakimś czasie działa bez opóźnień co może być przyczyną
    • Przez dexter00
      Witam. Posiadam elektrozawory i mam problem w 2 parami wyjść hydraulicznych dokładniej to podłączone przewody wyskakuja. Kiedy bez przewodów poruszam przyciskami  otwierającymi zawory widzę że gniazda są wypychane co zapewne sprawia że przewody wyskakują, Nawet gdy uruchamiam 1 gniazdo to wypycha też to z drugiej pary. 3 para działa ok.Proszę o pomoc
    • Przez grzesik65
      Witam od niedawna jestem posiadaczem ciągnika John deere 6220 skrzynia 4 polbiegi przełączanie dźwignią plus 4 zakresy a.b.c.d rewers obok kierownicy hydrauliczny mechaniczny na ewno nie elektro hydrauliczny. Ciągnik z 2006 roku. Otóż mam taki problem ruszając do przodu że sprzęgła czy też z samego rewers bez użycia sprzęgła ciągnik rusza pięknie wręcz książkowo bez żadnych szarpniec sprzęgło bierze i puszcza w połowie długości tak jak powinno być natomiast gdy chcemy jechać do tyłu i tu zaczyna się problem ciągnik jak by nie miał sprzęgła padał do samej podłogi i puszczając nawet delikatnie on już jedzie wręcz zrywa i na rewersie jest tak samo jak rewersem się wrzuci do tyłu to też zrywa wręcz od razu jedzie bardzo mnie to denerwuje wiem że tak nie powinno być raczej kalibracja tu nie pomoże bo tu nie ma żadnej elektryki czyżby to coś w skrzyni ?