Skocz do zawartości
Skofo

TractorFarmer

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arni    1

Cierpliwości chłopaki przede wszystkim pochwały dla niego że w ogóle robi tą grę ;)

polac    0

Oj.Kicu się nie odezwał na czacie bo to ktoś sie pod niego podszył.I coś mi się zdaje że te screeny z gry to tylko kicu ustawił tak dla picu że niby coś robi.A jak przyszło wydać bete to zwiał chłopak.

Wiesz co polac chyba masz racje .

Te screeny z gry mozna łatwo zrobic (wiem jak to zrobic) jak by co.

On chyba sobie tak dla picu powiedział to .

krolikNH    56
Oj.Kicu się nie odezwał na czacie bo to ktoś sie pod niego podszył.I coś mi się zdaje że te screeny z gry to tylko kicu ustawił tak dla picu że niby coś robi.A jak przyszło wydać bete to zwiał chłopak.

Skąd masz taką pewność??? Ja sądzę, że Kicu by nie rzucił w cholerę tworzenia gry (chociażby ze względu na to, że dużo ludzi czeka na nią)

Jak nie masz pewności to głupot nie pisz... ;)

smolar    0

Podobno ma jakies problemy. A gra bedzie bo jak jest nawet filmik z demostracji gry to bedzie.

Skąd masz taką pewność??? Ja sądzę, że Kicu by nie rzucił w cholerę tworzenia gry (chociażby ze względu na to, że dużo ludzi czeka na nią)

Jak nie masz pewności to głupot nie pisz... :D

Racja jak macie tak gadać to się nie udzielajcie bo tylko posty nabijacie i nic nie wnosicie do tematu ;)

MarcinPL    0

Forum jest włączone mi normalnie działa. I przestańcie rozpaczać o tą grę jak będzie to będzie jak nie to trudno. Macie swoje gospodarstwa. Na nich możecie sobie pojeździć ciągnikami. ;)

P.S. gdybym miał swoją gospodarke to bym w takie gry nawet nie grał :D

krolikNH    56

Fakt u mnie też wyskakuje, że forum jest wyłączone... Szkoda, ale cóż w spokoju czekamy dalej... ;)

piesio    0

Forum nazywa sie www.polfarmsimulator.cba.pl nie wiadomo co sie stało możliwe że to był oszust jak nas oszukał to ma przorombane ;)

TAZIU    0

ano stworzenie czegoś takiego jest bardzo mało możliwe ja grałem w polisch farmers mam nawet instalkę jak ktoś chce to udostępnię . Narazie to beda są dwa ciągniki dwie przyczepy i kawałek mapy ale jeśli ją dopracują to będzie zaje.iście

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez olo868
      test wpisu

• Przez mateuszsoja1
      Witam wszystkich szukam kogoś któ by mi przerobił pare modów z FS 13 do FS 15 znacie kogoś takiego?
      Z góry dziękuje za odp.
    • Przez Avendrion
      Witam, może ktoś zna jakąś taką gierkę na przeglądarkę? ;> Było by to na prawdę dobre np. na początek dostajesz 10tys zł jakieś 15 ha małe gospodarstwo jakiś ciągniczek i maszyny i zaczynasz. Z czasem można się rozwijać budować nowe chlewnie itp dokupować maszyn i ziemi
      Sam bym taką grę napisał, jakbym widział jak
      Pozdrawiam
    • Przez kat
      Pytam ponieważ jeszcze nikt nie wypowiadał się na ten temat.
      Moje ulubione gry to:
      Age of Empires III
      Heroes of M&M cała seria
      Caesar III
      Quake III Arena
      Diablo 2
      NFS U pirwsza część
      John Deere American Farmer
      Ale i tak najwięcej czasu przesiedziałem nad Age of Empires II jak i III.
      Nie uważacie może że gry strategiczne rozwijają umiejętność gromadzenia gotówki i właściwego jej zagospodarowania? Ja uważam że tak.
    • Przez rosiuxd
      Tak jak w temacie, wymagania skype/ts Reszta do dogadania.