Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Klubowicz52

Błąd czujnika siedzenia Deutz Fahr Agrotron K420

Polecane posty

Klubowicz52    0

Mam taki problem w ciągniku Deutz Fahr Agrotron K420:

Po odpaleniu włącza się alarm i wyświetla się komunikat błąd czujnika siedzenia, nie można w ogóle ruszyć ciągnikiem gdyż komputer na to nie pozwala... probowalem pompowac fotel i opuszczac , odpalajac potem ciągnik na nowo błąd zniknął , ale potrafi się na nowo pojawić w najmniej oczekiwanym momencie i wtedy znow nie idzie jechac ciągnikiem... Dzisiaj pojawił sie jeszcze nierozpoznany alarm : "code CA"

Ciągnik jest z 2011r. Czy wie któś co może być powodem tych błędów i jak to usunąć? POzdrawiam i z góry dziękuję

case-jxu-95    2

Miałem taki sam problem w jxu rozpiołem wtyczkę od czujnika po czym zmostkowałem i jest ok trzeba tylko uważać bo po przesunięciu rewersu przez nieuwagę traktor sam rusza

Raczo    19

Dokładnie, fotel działa jak zwykła zworka, wystarczy zewrzeć dwa styki dochodzące do fotela

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez cccepik
      Witam znajomy ma DF Agrotron 90 z 1999roku problem następuje po zmianie profilu przednich opon z 85 na 70 dodam że tylne opony nie były zmieniane i mają 420/85/38. podobo coś tłucze i szarpie podczas włączania przodu. pytanie moje jest następujące czy da się w tym modelu przestawić stałą kół???
    • Przez macius11157
      Wiatm chciałbym sie dowiedzieć gdzie powinien byc podpięty ladowacz czolowy w deutzu dx 4.50 bo nie Bardzo wiem co przedni wlasciciel podpial go pod wyrownywacz cisnienia od hamulcow i nie da sie na hamulcu opuscic ladowacza raczej powinien byc podpiety pod.pompe ale gdzie dokładnie?
    • Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?
    • Przez osibuhaj
      Witam mam problem z Deutz Agrofarm420 profilajne brak rewersu do tyłu a do przodu jest ok!Dodam jeszcze że olej wycieka pomiędzy silnikiem a skrzynią! 
    • Przez Karol123456
      Witam,
      Mam pytanie odnośnie poprawnego wyregulowania sprzęgła w ciągniku deutz dx85. Mianowicie, po wymianie tarczy oraz regulacji łapek zjechałem ciągnik. Okazało się, że aby ciągnik poprawnie wysprzęglał trzeba podciągnąć sprzęgło na maxa (a i tak sprzęgło "bierze" nisko). Moje pytanie: Czy w trakcie zużywania tarczy sprzęgło należy podciągać (w moim przypadku niemożliwe), czy popuszczać? A może jak tarcza będzie cieńsza to w moim przypadku w przyszłości nie będę mógł wysprzęglić?