Tadeusz1212

Sprzęt do C-360 i pochodnych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sumek666    2855
49 minut temu, bizonbs napisał:

3 metrowy agregat do c 360???

To nierealne. 

Co tam nie. Mocarna 60tka pociągnie 😂

bizonbs    0

Może z  zamontowana turbina i przednim napędem...

Ps. Wiem że niektórzy ciagaja takie zestawy C330. Wystarczy komentarze na yt poczytać :D

Instalacje techniczne: monitoringi, alarmy / Obsługa sieci, serwerów polityk bezpieczeństwa.  :)

Alchemik    36

A mnie zawsze śmieszy  jak się  kłócą  niektórzy  o pług  i spalanie na hektar. Czasami o 0.5l oleju napędowego.  

Zawsze mi się  przypomina kawałek pola  gdzie czasami c360 nie mogla pociągnąć 3 skib 30cm, bo na 2 biegu mocy brakowało i albo trzeba bylo czekać na lepsze warunki, albo odkręcić  jeden korpus, a kiedy indziej ta sama c360 dawala rade z głęboką  orką  plugem kverneland zabierajacym 3 skiby 40cm.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Jarek970830
      Witam mam problem z moją prasa która dopiero co kupiłem nie dawno.  Jest problem z owijaniem sznurkiem gdyż z prawej strony belki jest dużo owinietego sznurka na środku wcale nie ma a z lewej strony jest tylko ze 2 zwoje. Prosił bym o pomoc ponieważ zbliżają się już sianokony a prasa potrzebna będzie. 
    • Przez roman099
      Witam niedawno zakupiłem nową prasę metal fach z587 (budowa ta sama co sipma1210 classic) i mam następujące pytania:
      1.Jak zamykam komorę to mam nabić ciśnienie w prasie  jeśli  tak to ile czy po prostu tylko ją zamknąć?
      2. Ile robić obrotów siatki na bele tak żeby było ok??
    • Przez hordek
      Mam proglem z załadowaniem siatki.A jak się uda to ją troche wciągnie i urwie.
    • Przez Domek96
      Mam pytanie jak moja prasa robi bele 120x150 to jaką folią 50 czy 75 owijać
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj