Tadeusz1212

Sprzęt do C-360 i pochodnych

Polecane posty

majkrosoft    0

Ja do swojego C-360 mam agregat 2,1 m i bardzo sobie ten zestaw chwalę. Agregat mogę tez ciągać swoim C-360-3P, ale nie na wszystkich kawałkach. Agregat ma zęby lekkie sprężynowe i wał strunowy dwurzędowy ze struną uzębioną. Mam jedno pole, na którym muszę stosować wcześniej bronowanie w celu rozbicia brył bo nadal 'poluję' na wał rurowy do agregatu - reszta pól jest ok: dobre wyrównanie i dobra struktura gleby.

 

Agregat możesz sobie też 'zrobić' sam, mój sąsiad do swojego kultywatora dokupił wał strunowy dwurzędowy ze struna uzębioną i bardzo chwali sobie prace 'nowego' agregatu do uprawy przedsiewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Ja mam 2,1m i czasami ma co robić ;) robie dosć głęboko i czasami nawet do 2 schodze:P ale efekt jest


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

No ja też swoim 3p ciągam agregat z 2.1 z bometu ^_^


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

ja swoją 60 robię bometem 2,1 i kultywator tak na 10 cm i jak pojadę na góreczkę z glinką to ma co robić na 3 biegu.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak w lekkiej robocie to da rade ale jak ma uprawiac role to zbytnio za mala moc a i jak piszecie WOM siada wiec bym nie ryzykowal no ale jak do lekkich praac to jeszcze jeszcze pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolo12121    1

Mam takie pytanie jak widzicie Ursusa C360 i siewnik Mazur 4m ciągany ?????????jak by sobie to radziło ??


kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smialo pojdzie. My 7211 ciagalismy 6m siewnik.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmak    1

Jak ciągany to spokojnie pójdzie nawet mniejszy traktorek ;) U mnie swego czasu spokojnie w Mazurze 4m (zawieszany) chodził Zetor 7211 B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kret    0

Zastanawiał się ktoś nad pługiem obrotowym do 60?? Ile takie coś by mogło kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4

Ja widzialem kiedys jak koles oral 60 3 skibowym plugiem obracalnym ;) Jak to zobaczylem to normalnie az mnie zatkalo!!!I do tego ten plug byl ustawiony tak szeroko jak ciagnik i bral rowno ziemie z kolami ciagnika...Ale na przodzie mial dos duzo obciazenia zalozonego od tylnich kol...SZOK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek12    1

To pewnie oral jakies piaski i niezagleboko bo inaczej to by spuch c360 na ciezkiej ziemi to ma co robic w zwyklych dwojkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja wam powiem tak taka szerokość jaka orzesz zagonowym taka obrotowy pociągnie tylko żeby podniósł.

 

Ale chyba był taki temat.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4

Podnosil go bez problemu ale pompe to chyba mial od jakiegos wiekszego ciagnika.A ziemia tam byla dosyc ciezka.Jak wjechal na gline to tak zaczal kopcic ze masakra.Jak zobaczylem co ten koles robil to az mi bylo zal tej 60-tki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Orze zbocza c360 z pługiem odwracalnym 2x30 cm .Obrót jest mechaniczny pod wpływem masy pługa po ręcznym zwolnieniu dźwigni. Na górkach ta wielkość skib do tego traktora jest w sam raz .Natomiast aby nim orać na równych polach konieczna była by trzecia skiba,ale wtedy byłby problem z podnoszeniem i z przejazdami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

w tym roku ojciec orałc-360 z pługiem Lemken 2x35 i orke zimową to na 30-35cm na 2 biegu..Pole równiutkie jak stół.na codzien ten pług lata z c-330


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Gościu od którego kupiłem pług mówił ze podpiął go do 60 i jakby nie górki (dość ostre) to by chodził jak trzeba.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Zastanawiał się ktoś nad pługiem obrotowym do 60?? Ile takie coś by mogło kosztować?

zapytaj @griga on taki ma i powinien wiedziec co i jak


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj