Skocz do zawartości
Tadeusz1212

Sprzęt do C-360 i pochodnych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daniomax    1

oooo dokładnie każdy sprzęt jest przeznaczony na obróbke jakiegoś areału..ji do współpracy z odpowiednim żródłem mocy (ciągnikiem) więc po co tak eksperymentować??

..hmmm czyli dokładnie nie wiesz z kąd? i jaki sprzęt może być w stanie sprowadzić? :-]..hmmm...no to nic...nie zawracam gitary...:-]

daniomax    1
No jak narazie to na C-360 nie narzekam ( bynajmnije silnik ) 8 lat i nic nie było dotykanie i cyka ładnie.

a osiem lat od generalki poprzedniej jak rozumuje....dobry mechanik + nie chytry użytkownik potrafią zdziałać wiele...niemalże przywrucić młodość :) ...tak tak wiem coś o tym :);)

Wiadomość z agroFakt.pl

abuk14    1

Nie ma sensu. Gdyby to był bierny, albo np. sam agregat bez siewnika to owszem, ale tak to nie ma co.

zorak    2

ale gdzie jest problem ?? piszesz że ten co sprzedaje to znajomy ojca - tak ?? jedziesz do niego podczepiasz do ciągnika i w pole. Włączasz wałek, zapinasz 3 i jak daje radę i ładnie robi to bierzesz jak nie daje rady to redukcja do 2 i patrzysz jaką robi robotę. Jak kiespo to wygląda to szukasz czegoś innego.

a więć jak najszybciej podczep się pod ten zestaw.

mateunia19    0

cześć . Jak uważacie jaki najlepszy będzie agregat uprawowo siewny do ursusa 385? może być bierny i aktywny? proszę o propozycje:)

kris14    259

Mój sąsiad robi C-385 z 3m zestawem biernym i ciągnik daje sobie radę, jest spoko. ;)

Nitram92    1

u c360 chodza z 3 metrowymi bronami wahadłowymi U238 i nie maja ciezko....2 po ostrej skibie 3 na powluczonej orce. A jaki ten agregat wahadłowka czy cos rotacyjnego?

PongO    1

ja planuje kupic do ursusa 360-3p JD 550. jak by ktos mugl napisac do mnie na jakie szczeguly wzracac uwage przy zakupie, bym byl bardzo wdzieczny ;)

pawlus224    1476

myśle że 3P da rade,może nie na maksymalną głębokość ale dałby rade. Ja mam glebogryzarke 1,6m i perkins nic se z niej nierobi-nawet 2-3 szosową:-)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Z jakim agregatem uprawowo-siewnym biernym poradzi sobie C-360.

Myślę, że z 2,5m.. jak naładujesz pełną skrzynię zboża, to przodek będzie podnosić.. :P

pablo21    26
sa mniejsze agregaty od 2,5 metra

Są jak sobie sam zrobisz i kupisz siewnik ok 2-2,2 metra.

krolikNH    56

@Wirusek!!! Wejdź na stronę www.uniagroup.com i sprawdź szerokość roboczą siewników.

Wracając do tematu to jednak do C360 aktywniak nie pasuje. Wydaje mi się, że za barzdo hardcorowa praca byłaby dla tego traktora... :P

PABLO555    12

HEJ. Myśle, że sam silnik dał by rade,bardziej bałbym się uszkodzenia WOM. Pracowałem 3p glebogryzarką 2.8m silnik nie mial żadnych problemów,ale uszkodzilem WOM-zaczą strasznie hałasować. C360 i c360 3p nie są przygotowane pracować pod dużym obciążeniem WOMu ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Powinien dać rade bez uszkodzenia żadnej części. ;)

pablo21    26

Glebogryzarka robiła by tylko takie rzeczy jak: Uprawa ogródka Cięcie tytoniu i suszków.

Raczej nie uprawiałaby roli.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gumis45
      Mam ogromna prosbe jesli ktos zna sie na prasach to niech wypowie sie cos na ich temat.Mam zamiar kupic uzywana prase Class Rolant 44 tak 120 x 120 do 20 tys. zl i chyba najlepiej walcowa.Jesli jestem w bledzie to niech ktos napisze ktore prasy sa lepsze moze lancuchowa pasowa czy walcowa i jakiej firmy zachodniej czy polskiej ale polaska chyba odpada.
    • Przez Nasters
      Witam mam odnośnie pytanie o prasę rolującą Metal Fach z-562.
      Co powiecie na temat tej prasy ?? Moim zdaniem lepsza od sipmy.
      Jak z ubijaniem bel ?? 
      Dziękuje z góry za odpowiedzi
    • Przez damian123141
      Witam, sprzedam prase zwijającą sipma classic . Rok produkcji 2005 , owijanie za pomocą sznurka. jestem jej pierwszym właścicielem, prasa garażowana po każdym sezonie czyszczona. Zadbana , stan bardzo dobry Cena 22 000 do negocjacji !

• Przez kamilo2277
      https://www.olx.pl/oferta/prasa-kostkujaca-fahr-hd360-stan-idealny-film-z-pracy-CID757-IDm9xYU.html
    • Przez Raptor
      Jestem świeżym właścicielem prasy claas variant 360rc i niepokoi mnie wysoka temperatura elektro-zaworów(zaznaczonych na zdjęciu). Z tego co ustaliłem po wężach zawory te są odpowiedzialne za utrzymywanie ciśnienia na nożach. W zależności czy noże są wyłączone albo włączone grzeje się górny lub dolny zawór. Temperatura jest tak wysoko że nie da się dotknąć zaworu ręką. Jest to normalne??? Proszę o jakieś sugestie.