Skocz do zawartości
Tadeusz1212

Sprzęt do C-360 i pochodnych

Polecane posty

gosciu1703    0

Powiem tak, gdyby nie podniósł to bym się zdziwił :P

a więc jest Pan pewien? :) Bo szczerze niewiem nic na temat tego ile taki ciągnik może podnieść..

Senator    44

A ja dodam jeszcze więcej, sąsiad pryska C-360 3p + Krukowiak 600l bez specjalnego dociążania, standardowe obciążniki na przodzie, górki ma też i jeździ bez problemów.

Wiadomość z agroFakt.pl

gosciu1703    0
Napisano (edytowany)

Panowie ale mi pomogliście ;) A jeszcze zapytam ile kg obiążenia ma być dokładnie z przodu żeby było dobrze? Bo ''standardowo'' to mało mi mówi...

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

grzesiek5672    53

Ja ruskim dygam 500l opryskiwacz (jeżeli nie wierzycie luknijcie go galerii :D

A 3p bez żadnych problemów sobie poradzi z 600 litrowym :)

"Zetor Team" :)
Pozdrawiam :)
Zapraszam Do galerii :)

hydrant    0

Witam. Mam pytanie czy ursus 4011 da radę z prasą zwijającą wafarma z-543,chodzi mi o siano bo w sianie jest ciężej ,w słomie wiem że daje rady. Wiadomo,że lepsze by było coś silniejszego , ale widziałem c-360 z tą prasą i wcale w d*pe nie dostawała , 4011 to 5 km mnej więc jest trochę słabszy. Proszę was o rady.

locke    291

Jak silnik jest dobry to da radę.Nie ukrywam przydało by się coś silniejszego.Jednak ten ciągnik powinie dać radę.

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

marcin5657    0

u nas też prasuje c-360 z wafarma z-543 prasuje co rok 12 ha rzepaku i 50 zbóż i 2 ha siana

ma inne traktory do prasy np zetor 121245 , belarus 920 , belarus 820 i mtz 82

i mówi ze najlepszy traktor do tej prasy to ursus c-360

Edytowano przez razor275

pawel885    477

Jak będziesz robił tylko u siebie to spokojnie da radę, przecież nie musisz na maxa zbijać. Problem może być przy sianokiszonce i na usługach żeby dobrze dobić...

piter3892    0

proszę powiedzcie mi czy ursus c 360 podniesie mi przetrząsarkę KUHN KH 500 M i jak się będzie zachowywał w transporcie

bartek1992    34

a ile taka przetrząsarka może ważyć ?

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Luke16
      Na ten rok planuje zakup prasy zwijającej do 30 tyś zł... prasa głównie będzie używana do sianokiszonki ale i również do siana i słomy.... Rozmyślałem trochę o krone kr 130 s ale prawdopodobnie mój zetor jej nie pociągnie.... co byście polecili???
    • Przez proxima64
      Witam kolegów i użytkowników pras Vicon rv 157/187. Jestem posiadaczem prasy Vicon rv 157 z 97r. Od kilku miesięcy przekopuję internet w poszukiwaniu adaptera do siatki do tejże prasy gdyż moja nie była w niego wyposażona ale jak na razie bezskutecznie . I tu moje pytanie : czy nie orientuje się ktoś lub nie ma do sprzedania takiegoż adaptera od prasy na części lub po spaleniu? Będę wdzięczny za każdą informację   .
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie moje pytanie do was jaką prasę wybrać polską nową czy zagraniczną używaną 
      Pasowa, łańcuchowowalcowa czy walcowa 
      Prasa będzie służyła do słomy, siana suchego, sianokiszonki 
      Prasa będzie robiła około 200-300 belek rocznie
      Z GÓRY DZIĘKUJĘ 
    • Przez Theprzemo205
      witam! przymierzam sie do kupna tej o to prasy, a raczej myślę czy warto ją oglądać. https://www.olx.pl/oferta/prasa-rivierre-casalis-rc-121-CID757-IDqhKlH.html#aec1200a11;promoted    cena je st kusząca ale czy da rade w niej c 360? Na początek prasować by miała około 11 ha słomy, ze 4 ha siana no i z 10 balotów sianokiszonki plus ewntualne sąsiedzkie usługi. Prasę ta stoi na tym placu już od wiosny do sprzedania( mijam ją codziennie jadąc i wracają z pracy) wydaje mi sie że brakuje w prasie pasów, ale to może tak ma być. Liczę na wasze opinie w tym temacie oraz doświadczenie.
    • Przez sebastiankula120
      Witam, jaką nową prasę rolującą polecacie do 120 tys? Rocznie robię około tysiąca bez plus usługi.