Tadeusz1212

Sprzęt do C-360 i pochodnych

Polecane posty

Petekw    3

Całkiem do rzeczy ten opryskiwacz ci powiem. No i cena dość niska. Nie powiem nic o nim bo nigdy takiego nie miałem. Ale za te pieniądze to wydaje mi sie ze warto. Co do szerokośći belki to też zalezy jakie masz pola. Jesli w miare równe i szerokie to czemu nie. Ja wybrałem 12m bo mam w większosci wąskie kawałki. Wiesz Amazone na 15 m też dorzucisz. Skrecisz śrube bardziej i już. Także wiesz wszystko zalezy od tego jakie masz pola.


Zetor 8540
MF 365
Ursus C-360 3P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Rozsiewacz bierz dwutarczowy bo to dzień do nocy.

Do wiosny jeszcze trochę czasu musisz polować na okazje z ogłoszeń.

Ja kupiłem na jesień ZA-F za 1,8k zdjęcie w mojej galerii.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizonek56    0

Całkiem do rzeczy ten opryskiwacz ci powiem. No i cena dość niska. Nie powiem nic o nim bo nigdy takiego nie miałem. Ale za te pieniądze to wydaje mi sie ze warto. Co do szerokośći belki to też zalezy jakie masz pola. Jesli w miare równe i szerokie to czemu nie. Ja wybrałem 12m bo mam w większosci wąskie kawałki. Wiesz Amazone na 15 m też dorzucisz. Skrecisz śrube bardziej i już. Także wiesz wszystko zalezy od tego jakie masz pola.

 

Ja mam długie i szerokie pola tylko koło domu ciulowo a tak to big pola heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

lejka jak dobrze ustawisz to nawet na 18m sieje[pisalem o tym w odpowiednim temacie],ale za te pieniadze to wiele nie mozna wymagac ,tak samo opryskiwacz - jakosc adekwatna do ceny ;) .

jak masz big pola to po co ci taki""'big""" sprzet ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizonek56    0

lejka jak dobrze ustawisz to nawet na 18m sieje[pisalem o tym w odpowiednim temacie],ale za te pieniadze to wiele nie mozna wymagac ,tak samo opryskiwacz - jakosc adekwatna do ceny ;) .

jak masz big pola to po co ci taki""'big""" sprzet ???

Chodzi o to że mam big pola bo nie mam po 80 arów tylko 6,8,11 4, ha a niektórzy to 40 arów 70 arów no to nie ma jak zwrócić na dobrą sprawe heh

 

lejka jak dobrze ustawisz to nawet na 18m sieje[pisalem o tym w odpowiednim temacie],ale za te pieniadze to wiele nie mozna wymagac ,tak samo opryskiwacz - jakosc adekwatna do ceny ;) .

jak masz big pola to po co ci taki""'big""" sprzet ???

Chodzi o to że mam big pola bo nie mam po 80 arów tylko 6,8,11 4, ha a niektórzy to 40 arów 70 arów no to nie ma jak zwrócić na dobrą sprawe heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

podnośnik jest chyba od nowości. Już kupiliśmy 2 metrową


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

z wałem czy bez?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

firmy MIREX bez wału


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

ile wazy? przy jakiej szerokosci? zapodaj foty jak mozesz!


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

nie wiem ile waży, foty dodam jak złożymy. A jak się wstawia zdięcia??


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

nie wiem ile waży, foty dodam jak złożymy. A jak się wstawia zdięcia??

to jak ty kupiles sprzet? zero rozpoznania w temacie? porownan z innymi firmami? waga w talerzowce to jedna z podstawowych rzeczy ktore maja pozniej wplyw na prace w polu!

nie czaje takich zakupow w ciemno :rolleyes:


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

sąsiad ma z Mirexa to musi wozić jeszcze kamienie, ale nie wiem czy tylko jego nie chce wchodzić w ziemię, bo jeszcze jeden znajomy ma taką samą i śmiga z nią bez problemu i nie musi dociążać:rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jak zmieniłem Unie na rumpstada to mogłem orke porównać do wielkich bambrów gdzie porządny sprzęt robi. Odkładnicep ięknie wyprofilowane nie potrzebował nawet zawrotnej prędkości, fakt ze skiby można liczyc ale jest odwrócona i przykryte wszystko i nie stoi jak po 3 uni mojej. Zobaczymy gdzie lepiej będzie bo mam i tym i tym orane na zime. A no i glina 3skibowy nigdy jej nie odłożył bo ciezko szedł i ciagnik zaczął się drapać, a teraz normalnie sobie lece

 

Takze dobór pługa do C-360 zależy też od marki pługa i jego wykonania bo w jednym pługu będzie srała a w innym będzie szła swobodnie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie każdy ma konto na Naszej Klasie a bez zalogowania nie zobaczysz.

 

http://photos.nasza-klasa.pl/20503692/23/main/771439f55a.jpeg teraz ci się otworzy jego fotka ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam, chciałem kupić Ursusa 1014 do agregatu, ale zabrakło funduszy. Więc zamierzam zrobić agregat uprawowo-siewny do C-360. Ma on być zrobiony z kultywatora 2,1m. Z przodu wał z prostego płaskownika, 2 rzędy grubych zębów i zaraz za nimi wał z giętych płaskowników. Ma on mieć hydropak na jednym jednostronnym siłowniku. Podepne stary,przerobiony, konny siewnik w którego wejdzie może ze 70 kg zboża. Czy C-360 da sobie z nim rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrcase85    1

powinna dać sobie rade tylko może ci przód podmosić. ja swoim mtz też ciągam taki zestaw tylko że 2.70 siewnik poznaniak bez hydropaka i jak zasypie go pełnego pszenicą to przód idzie do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj