Tadeusz1212

Sprzęt do C-360 i pochodnych

Polecane posty

Tomasz1515    2

no może i da rade jakoś pociągnąć :rolleyes: ale jak chcesz szybko silnik zajeździć to dobry wybór <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2
HEJ. Myśle, że sam silnik dał by rade,bardziej bałbym się uszkodzenia WOM. Pracowałem 3p glebogryzarką 2.8m silnik nie mial żadnych problemów,ale uszkodzilem WOM-zaczą strasznie hałasować. C360 i c360 3p nie są przygotowane pracować pod dużym obciążeniem WOMu :)

300 metrów od mojego domu facet jeździł glebogryzarką i to zwykłą 60-tką ale długo nie pojeździł bo cały wom sie rozsypał :rolleyes: na warsztacie robili to 3 tygodnie, złożyli i facet teraz jeździ 80-tką bo kosz naprawy wyniósł prawie 2 tysiące :) :) <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To za poważna maszyna do 3p(tytoń).Znajomy ma z akpilu 2m i twierdzi ze 60km Zetor ma co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bob123    0

a jaki rozsiewacz 400kg czy 600kg

 

 

 

 

a jak 600kg to 2 czy 1 talerzowy

 

czekam na szybką odpowiedz

 

 

i czy ktoś do swojego ursusa c-360 montował opryskiwacz 600l

 

nie pisz posta pod postem

Edytowano przez bob123
laczenie postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

Moja 60-tka chodzi zawsze z:

 

rozrzutnikiem 3t,

prasa kostkujaca Z-224/1.

 

i jeszcze kilka miejszych prac bo po kupnie zetora, przejol wiekrzosc prac 60-tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
a jaki rozsiewacz 400kg czy 600kg

 

 

 

 

a jak 600kg to 2 czy 1 talerzowy

 

czekam na szybką odpowiedz

 

 

i czy ktoś do swojego ursusa c-360 montował opryskiwacz 600l

 

nie pisz posta pod postem

 

Spokojnie możesz wieszać rozsiewacz 600kg dwutalerzowy. W tej chwili agreguje C 4011 z rozsiewaczem Brzeg MX850 (maks. ładowność 1tona, dwutalerzowy). Maksymalnie udało mi sie wsypać 650kg (występuje lekkie unoszenie przodu jak za ostro operuje się gazem <_<). Rozsiewacz o ład. 600kg będzie miał mniejszą masę więc spokojnie 600kg będzie można ładować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

Moim zfaniem...możesz go zaczepic..ale po kilku hektarach bedziesz nmial ciagnik do kapitalnego remontu...

C360 jest troche za slaby do aktywnego...to za duze obciazenie jak dla niego...Co innego jak bys go zaczepil do jakies osiemdziesiatki z przodem najlepiej...

Ja kiedys przy plugu 3-skibowym wyrwalem kolo wraz ze zwolnicai od tamtego czasu juz tak nie forsuje ciagnika bo szkoda....

A tak nawiasen poszukaj w internecie jakies katalogi z agregatami aktywnymi i sprawdz ile taki agregat w okolicach tej szerokosci co chcesz kupic potrzebuje mocy....tylko ze jak nawet c360 bedzie pasowal z moca do agregatu to i tak bedzie brakowalo mu przedniego napedu i na glinach albo piachach czy gorach bedzie Ci "fikał" bo troche ciezko bedzie mial.......ale to tylko moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Do 7211 poleci z 2,5 m....Choć @mirasek ciągał 2,7 m zetorem 7211 :) :) :)

Prawda :) i to agregat aktywny dość odsadzony od ciągnika, jednak bez żadnego wału. Trzeba było nieco dociążyć przód aby był stabilniejszy ale w polu dawał rade bez problemu. Z tym samym zestawem chodził też U912, już całkiem bezproblemowo. Dzisiaj kolega zanabył do swojego U912 agregat u-s Amazone (wahadłówka + packer + D7) o szerokości 2,5 m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

No ale c360 nawet nie da rady podniesc tego agregatu:dhehe

do c360 nie znajdziesz zadnego uprawowego agregatu siewnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiec albo kup wiekszy ciagnik albo siej jak do tej pory:D

Nic wiecej nie wymyslisz.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

Podnieść to by podniósł , gorzej by było z pełnym siewnikiem :) ale w polu nie zda egzaminu bo C-360 długo nie pochodzi z takim zestawem i to w dodatku aktywnym. Jak to by był bierny to by był w sam raz do c-360.

A więc moje zdanie – szkoda sprzętu (ciągnika) na takie wynalazki !!!!


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo    0

a czy c 360 podniesie rozsiewacz amazone 600l ?? oczywiście załadowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

Raczej tak...tylko zeby nie opadal na uchwyty do podlaczania rozsiewacza zaczep lancuch i doczep do zaczepu i nie bedzie ci opadal:D ja sieje c360 rozsiewzaczem 750litrowym:D i tak zrobilem...ale troche mu przód podnosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody3320    6

co do tego agregatu to mysle tak jak koledzy ze c-360 bedzie miala z nim powazne problemy i nie warto katowac ciagnika :P a co do tego rozsiewacza to wydaje mi sie ze spokojnie da rade B) tylko jakies obciazniki z przodu i git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

i panowie to będzie nie logiczne gdy ciągnik nie będzie węższy lub równy ciągnikowi żeby zasiać przejazd przy przejeździe trzeba by było ugniatać już zasiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wituś    1

Witam mam pytanie czy 360 da rade z brona talerzową 2m z wałem strunowym firmy bomet 18 talerzy. Warunki mam dość trudne gliny i górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja uwazam ze da on sobie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszP    2

Poszukaj 2,5 metra. U mojego znajomego przez lepiej jak 10 lat, latał 3p z aktywnym amazonem 2,5. Wolno bo wolno ale szedł (4 polowa).


Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agronom16    2

c360 nie ma szans z 3 metrowym aktywniakiem. Znajomy ciąga Lely 2,5 metra 75 konnym ursusem 4 wd i wcale nim tak nie śmiga jak by się wydawało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo161    0

Mój 904 daje rade, ale przodek się podnosi wał mam 50 pełny. Moim zdaniem 360do brony to nierealne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Z 2 metrową by chodziła ale 3 metrowego z pełnym wałem to miała by problem podnieść.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2222    0

Nie da rady.Do tego potrzebny lepszy traktor np.ursus 1201.


Ursus jest najepszym traktorem,każdy to wie.Żaden traktor przy nim nie liczy się.Zapraszam do obejrzenia moich filmików na You Tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek21    0

Mój C-360 ciągnie:

pług 2 skibowy

kultywator 2,7m(17 łap), a ostatnio agregujemy jeszcze bronę zębową średnią

pług 5 skibowy do podorywki

dodam, że jestem z małopolski i mam spore górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj