Tadeusz1212

Sprzęt do C-360 i pochodnych

Polecane posty

simson2812    423

zależy też w jakim stanie jest podnośnik w twojej 60


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kundys    42

A talerzówkę podniesie która waży 400-500 kg.

 

mam talerzówke, która waży jakieś 400kg i bez żadnego problemu podnosi do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcon    7

mam podnośnik w idealnym stanie podnoszę bele na igle ok 600 kg

 

 

Dokładnie. Jak zdrowa pompa to czemu ma nie podnieść. C360 ma udźwigu coś powyżej tony co nie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

dokładnie to udzwig 1200 Kg


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

1200 na osi zawieszenia a nie dwa metry za ciągnikiem.

Dobrym podnośnikiem w 60-ce podniesiesz dużo. Pytanie czy będzie się z uniesioną maszyną dało jechać.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xGLOBUSx    0

U nas sąsiad prasował siano MF 255 z tą.prasą i jak mi opowiadał dawał sobie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1025    0

Mam do was pytanie. Czy Ursus c-360 może zostać podłączony do prasy claas 46 a konkretnie chodzi mi o hydraulikę gdyż w prasie siłowniki są dwustronne a w ciągniku mam jedno wyjście jest ciśnieniowe a drugie jest powrotne. Proszę o pomoc i z góry wielkie dzięki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkon    16

c360 do radę ale bardzo wolno będzie szła praca. Jak ja w tym roku prasowałem słomę swoją c360 to zaczynałem od 4 polowej kończąc na 1. i do tego bele jak flaki wychodziły. Dobrze, że tylko dwa hektary tym prasowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Zależy od objawów . Najprawdopodobniej rozdzielacz ale tak w ciemno trudno postawić pewną diagnozę


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1025    0

Mam do was pytanie. Do czego służą te przyciski na pilocie i jak lepiej prasować na manualu czy automatyk. Jeśli na automacie to trzeba będzie używac tego pilota i po jakim czasie zaczyna się owijanie gdy bela gotowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasko1993    11

Gościu po wyżej, czytaj uważnie teraz... Mam też claasa 46 i na pilocie jest tylko 1 przycisk! (ten czarny oblany gumą) od ręcznego załączania sznurka/siatki. kwestia automatyka a manuala: manualnie czyli załączanie rećzne używa sie przy wiązaniu SIATKĄ, a automat przy SZNURKU tylko i wyłącznie tak trzeba robić.Jeśli owijasz siatką to trza ustawić na manual i gdy chcesz juz owinąć (wskazówka jest na czerwonym) to trzymasz ten przycisk na pilocie do momentu aż widzisz ze prasa sama wciąga siatkie i tyle. Jeśli owijasz sznurkiem to trza ustawić automat i sama załącza sznurek. I to wszystko.

 

A co do tego prasowania tą prasą ursusem c360..... chyba was po*ebało <lol> przeciez jest zasłaba do tej prasy, bele pewnie wychodza wam takie ze ręka wejdzie w niego. U mnie w słomie lata zetor 7211 i jeszcze stęka, myśle nad czymś większym. A w sianokiszonce Ursus 1014 jakoś daje sobie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grala13    7

Witam,chce kupić używaną talerzówke 1,8m do c 360 ,tylko niewiem jaką wybrać,mam 4 ,blisko na oku,powiedzcie coś o nich,jak,ktoś ma takie niech powie czy dobre czy złom,lepsze przestawiana na śrubie ,czy na sworznie? czy cena dobra czy drogie?potrzebuje szybkich odpowiedzi,z góry dzięki!

 

1 http://tablica.pl/of...ny-ID2n67b.html akpil

2. http://tablica.pl/of...01e68ec3;r:7;s:

3. http://tablica.pl/of...9328fc74;r:7;s:

4. http://allegro.pl/cy...html#tabsAnchor agromet

 

nikt nic niewie??

Edytowano przez grala13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3Perkins    0

Witam wszystkich użytkowników :) Mam pytanie takie jak w tytule czy mój bądz jakis inny 3Pek podoła z opryskiwaczem zawieszanym 800l??? Liczę sie z tym że trzeba by było jakoś dociązyc przód zeby nie stracic przyczepności. Ale czy jakies inne podzespoły oprócz pompy ktora pewnie bedzie bardzo cierpiec podola temu połączeniu.

 

Dodam ze myśle nad takim opryskiwaczem poniewaz jest dość tani a nie zaprzecze ze chodzi głównie o fundusze. A 800l wzielo się z tad ze mam dzialke blisko 4 hektarowa oddalona ponad pol godz drogi od domu i jest problem bo nie ma tam mozliwosci nabrania tam wody. Do tej pory pryskam 400l opryskiwaczem i meczące jest to jezdzenie kilka razy na jeden kawalek.

 

Powiedzcie co o tym sądzicie ??? i czy ktoś w Waszych okolicach pryska 60-tka i takim opryskiwaczem????

 

Z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

ja bym zaryzykował najwyżej bedzisz mniej wody lać jak nic z tego nie wyjdzie ja mam pilmeta eko615 i 3p radzi sobie z nim bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj