Tadeusz1212

Sprzęt do C-360 i pochodnych

Polecane posty

waldi33    1

Witam a mam pyt na jakim biegu orzecie pługiem 3 skibowym na 2?kl.gleby 2 a może na polnej 4-5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grala13    7

ja orze na 2 i 3 szosowej, na 3,4 klasie obroty od 1600-2000 -pług 3 skibowy

a 5 polowa jest zbyt wolna-to coś jak 1 szosowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Ja na 2, 3 klasie gleby orze pługiem 3*30 biegiem numer 2 i 3 motor mam sztywny więc idzie babcia.


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Obsypnik do ziemniaków?C360 uciągnie 10 redlic,większy lepszy pod warunkiem że prosto sadzisz ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie PRZESADZAJ ale 5-tkę spokojnie uciągnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Z Lemken opal 90 da rade zerknij na Yt

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Lekki pług i lekkie ziemie i 60 da radę lecz na jakiś zwięzłych glebach 60 będzie dawała zadyszki i po prostu no ciężko jej będzie i na dobre to nie wskazuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku wracałem z pokazów w Bednarach to przed Gnieznem Ursus 360 lub 3P orał z pługiem 3 skibowym i ciągnął jeszcze jakiś wał z boku :)

Widać było, że ziemia jest piaszczysta - na ciężkiej nie ma szans

 

Co do Case to ma lepsze przełożenia od ursusa to może pójdzie

Edytowano przez benekbks1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawi    0

nieda rady :lol: ,3 skiby to możesz założyc do c385 a nie do 360,nawet z lemkenem a to są dość lekkie pługi nieda rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

raczej nie da rady chyba że na ziemiach piaszczystych , a tak w ogóle to lepiej jak chcesz obrotowy to kup 2 skibowy lub normalną 3 skibowy zagonowy bo szkoda traktora do 3 obrotowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1344    6

Nie róbcie sobie jaj z tą 60 i trójką obrotową... i jeszcze jak ktoś tu pisze wał z boku... spójrzmy realnie po co rwać ciągnik? Może jak mocno dociążyć przód ciągnika to i podniesie bo są lekkie pługi ale do trójki co najmniej 80KM i najlepiej jeszcze przedni napęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Zależy jakie 3 skiby czy 30cm na korpus czy 50? Z 30 powinien iść tylko pytanie ile wytrzyma podnośnik?

proszę bardzo. Jedzie? Jedzie!!! Tylko jak i jak długo tak pojeździ?


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

pewnie że c-360 da radę z 3 obrotową pod warunkiem że będzie orać na szerokości 90-100cm to nic się nie stanie c-360 może jedynie podnośnik będzie prędzej do wymiany. Nie kupuj 2 skibowego lepiej kupić Lemkena Opal 90 i zwężyć go na minimum orki i będzie git kupisz potem większy ciągnik 912 lub podobne to będzie też dobrze pasować tylko rozszerzysz szerokość orki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Można kupić 3 ale po co robota będzie szła ciężko i powolnie i roboty się nie zrobi głęboko tym nie zaorzesz ;) A case powinien dać radę jest tu różnica prawie 15 koni między ursusem a casem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    141

a ja mam pytanie czemu c360 ma nie dać rady w 3 obracanej ? Jak ustawić na 3x30 albo 3x35 to da na pewno rade ;) Nie wiem czemu ale wielu ludzi uważa że obrotowe idą ciężej od zagonowych... Wczoraj widziałem jak pronar 82 ciągał 4x40 w obrocie i sobie extra radził a ziemie są u mnie ciężkie... Przecież "zwykłe" pługi grudziądzkie mają 3x30 a zagraniczne idą lżej(zależy może jeszcze które). Kwestia to czy podnośnik da rade i nie będzie przodu podrywać bo pociągnąć to pociągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus907    6

w uciągnieciu to da radę jak będzie brał jak zwykła grudziądzka trujka to czemu rady ma nie dać u mnie facet orze i mu to dobrze idzie na piasku i na mocnej ziemi tylko najgorsze jak jedzie drogą to na dziurach przód mu podnosi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj