Pixel

Programy rolnicze w TV, które były i które będą

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pati    12
wystarczy poczytac przeciez dałem wczesniej co sciagniecia link :D

 

Ale link już jest nie aktualny.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8
Jęśli kogoś to interesuje, to w tym tygodniu w "Uwadze Tvn" będzie reportaż na temat Agrofirmy Witkowo. Niestety nie znalazłem informacji w jaki dzień. Może dziś?

Dzisiaj też był reportaż w "Uwadze TVN" o Agrofirmie Witkowo,a jutro ma być dalsza część http://uwaga.onet.pl/twoja_uwaga.html ,jeżeli to kogoś interesuje jak dbają o środowisko i wylewają odpady z ubojni na zamarzniętą ziemię to zapraszam na ten program.


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Witam

Widziałem dzisiaj reportaż z gospodarstwa z Brzeźna ,i nie dobrze mi się zrobiło jak tan pokrzywdzony chłopek doił te zasrane krowy, jemu powinno zakazać się gospodarzenia a nie TV pokazywać.A może to wasz sąsiad? http://ww6.tvp.pl/4909.dzialy temat wyszło jak zwykle.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponczo12496    0

Macie jakieś info czy jakieś teraz filmy lub seriale będą o rolnictwie ja tam od 15 mam ferie to agrobiznes będę oglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer25    1

Widziałem dziś na TVN Turbo w programie Moto On jak Marcin Orzepiński jeździł ,a raczej próbował jeździć ciągnikiem Lamborghini R6,ale nie jestem pewien ,bo wydawał się większy od R6.Może to był jakiś prototyp ,dokładnie nie wiem ,bo włączyłem w trakcie.Jak by ktoś chciał to powtórka będzie dziś o 22.15 na TVN Turbo oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

Dokładnie był to R8 270 :) Powinni specjalny program o ciągnikach zrobić !!!!:)


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Dziś o 18:00 powtórka :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

Panowie pamiętam za dzieciaka oglądałem film w tv nie jestem pewien co do tytułu ale chodzi mi po głowie jeden tytuł "Amerykańskie żniwa" pamiętam urywki z filmu, farmerzy kosili zborze kilkoma kombajnami na raz, zborze odbierali ciężarówkami i coś było z tornadem, jedna z żon farmera została w domu gdy nadeszło tornado. niestety nie pamiętam dużo więcej. AA film był na programie Hellmark może ktoś z was oglądał go coś kojarzy obejrzałbym go jeszcze raz naprawdę fajny film jak na tamte czasy


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Jeśli może kogoś zainteresuje serial o tematyce rolniczej o dość boliwodzkim tytule "W słoncu i w deszczu" to polecam go oglądać koło 13.00 na TVP2 od poniedziałku do piątku. Ja już go chyba 3 raz będę oglądał i choć serial nie arcydzieło to takich filmów już nie robią. Polecam losy "Małolepszego"

 

tylko szkoda, że urlop się kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Luknij jakiś odcinek na YouTube, to film o młodym rolniku, który raczej nie lubi jak mu ktoś w kasze dmucha, ale ma swoje zasady... I chce gospodarstwo na nogi postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

W programie "Pojechany łikend" na TVN Turbo Dziewczyny jeżdżą na traktorach NH :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

W programie "Polak potrafi" Na TVN Turbo będzie jak produkuje się kombajny NH. Premiera w Niedzielę o 18:30.

 

 

Przepraszam że post pod postem :P


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

Arni kurcze co poniedziałek oglądałem na tv expo czy nie dodali jakiiegoś odcinka nowego bo długi czas były tylko 2 odcinki Polskiego Stołu a dziś dzieki Twojemu poscie weszłem znowu i są nowe odcinki mam co oglądać dobry program naprawdę polecam! ;)


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor6    0

A oglądacie TVR nowa ogólnopolska stacja satelitarna kanał o rolnictwie i nie tylko nawet reklamy ,mango ,disco polo i nie tylko trochę mało o rolnictwie chociaż nie sledze co leci co dziennie bo w tygodniu to trafiam na disco polo albo reklamy mango tele sklep .Teraz nawijają o rolnictwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj