Pixel

Programy rolnicze w TV, które były i które będą

Polecane posty

oki39    2

Akuraty mialem szczescie bo ogladalem to w TV


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

a mi sie podobają dwa watki w Rancho-mędrcy spod sklepu i bimbrownictwo-to przechodzi same siebie-ale wszystko jest fajne w tym serialu tez ogladam :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Tez ogladam Ranczo,mily i smieszny serial ale z rolnictwem to tam nic jest zwiazane chyba :rolleyes:

A co do tego filmiku co Wam przesłem to jest fajny,rolnik ma Fendt-a,2 razy Same i jeszcze jakies 3 inne super ciagniki bo mówili ze maja 6 takich nowoczesnych ciągników.A stał tam jeszcze jakis Ursus chyba 1224 wiec łacznie 7 albo i wiecej,niezle.Ciekawe ile ma hekatarów,stawiam ze moze koło 700 :(

Obejrzał bym sobie jeszcze raz "złote łany" albo cos podobnego,ale nic w Tv nie leci.Jak by coś było to piszcie!!!


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
a mi sie podobają dwa watki w Rancho-mędrcy spod sklepu i bimbrownictwo-to przechodzi same siebie

Dokładnie,Solejuk i Hadziuk wymiatają,hehehe :(

ale ten serial to mi sie wydaje ze koło rolnictwa nawet nie stał :rolleyes: :) fakt dzieje sie na wsi ale co z tego jak raz na 20 odcinków raz przejdą krowy w oddali albo ciągnik z raz przejedzie drogą.. :(:(


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Moglibyscie mnie oswiecic kiedy i na jakim kanale leci to ranczo?


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0
niedziela TVP 1 dwa odcinki pod rzad

Też ale dokladnie napisałes :( Leci co niedziele.Pierwszy odcinek o 20:15 a drugi o 21:15.Teraz leca powtórki ale chyba od 18 marca beda nowe odcinki.

Własnie tez oglądam,ale nie liczcie ze tam cos jest z rolnictwem związanego bo nie bardzo :rolleyes:


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no własnie leci drugi odcinek :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni    2

kto ogladal dzisiejszy teleexpres?A.Leppera gospodarstwo pokazali dzis.Bylo widac m.in.ursusa (chyba1222),bizona supra, i chyba DF(agroplus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

no patrz, a mówił , że se kupi milionowego ursusa ;)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

nie ogladales konferencji prasowej A.L. ? przeciez mowil ze kupil 1654 (zreszta sam nie wiedzial czy to byl 1634 czy 1654 ;) ale mniejsza z tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

kiedy tak mówił?? ;)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

No stoi u niego własnie Ursus 1222,1224 albo 16 obok nie wiem co to jest,zobaczcie,DF Agrotron chyba bo to jest ten wiekszy i starego bizona super ;) No i zielony passat o numerze rejestracjnym ZSL,co to za region,zachodniopomorskie a dalej?

Dla tych co nie mieli okazji obejrzec wklejam linka: http://ww6.tvp.pl/4177.dzialy

W dziale wiadomości jest teleexpres na dzisiaj ;)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni    2

@Sebastian masz racje ;) to byl agroton.Na tych ciagnikach szczegolnie sie nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

No ja oglądałem.

Ale coś cienkie ma te maszyny bizony i ursusy .


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Kto oglądał wczoraj (9.4.07r) ''ZRÓBMY SOBIE WNUKA''.

Był tam piękny Lamborghini Chempion.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

ja oglądałem w międzyczasie jak oglądałem kilera i akurat trafiłem na ten moment jak ferdek odsłonił tego lambo :rolleyes:


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Piękny sprzęt prawda.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

dość nie duży jak na jego areał:rolleyes:. cytat: "trzeba w szklarni orać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj