Pixel

Programy rolnicze w TV, które były i które będą

Polecane posty

1rajdzik    15

jeżeli ten reportaż jest w 100 % wiarygodny ... to wiecie co ? łezka się w oku kręci <_<


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

Pamiętajmy ze ten reportaż jest z 2000 roku czyli teraz mogło się tam dużo zmienić (miejmy nadzieje ze na dobre się tam zmienia).


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

mnie ciekawi jakie ofiary dostaje ten ksiądz co się wypowiadał <_< napewno nieźle jak to mówią " za pieniądze ksiądz się modli "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

a jak sie to sciaga z googli bo ogladac to jedno ale na dysk zapisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

no właśnie jak to się zapisuje no bo NEO mi dobrze chodzi ale głos opóźniało jakoś dziwnie tak, niby zrozumiałem wszystko ale obejrzałem bym jeszcze raz tylko szkoda transferu :huh:


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel    4

Aby ściągnąć go z googli trzeba mieć jakiś tam program na stronce googe video będzie pisało :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A po co ściągać 434MB z google jak można ~350MB z rapida i rozpakować. To jest teń sam film który ja umieściłem na rapidzie a potem ktoś go dał jeszcze na google, bez pytania mnie o zdanie :angry:

 

 

http://rapidshare.com/files/13335547/uvs07....part1.rar.html

http://rapidshare.com/files/13366016/uvs07....part2.rar.html

http://rapidshare.com/files/13391300/uvs07....part3.rar.html

http://rapidshare.com/files/13438960/uvs07....part4.rar.html


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

sorki ale to nie twoja wersja mogł byc tylko ktos na własna reke dodał to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

@andrzej2110

Twoje wersja tez ma spozniony glos?? bo szukam dobrze zmontowanej wersji ktora moglbym sciagnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel    4

Ten film na rapidshare jest dobrze zgrany z dźwiękiem, tylko po włożeniu go na google trochę to się "rozsunęło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Teń na google jest muj tylko nie przezzemnie wrzucony. Ja umieściłem na rapidzie i podałem linki na agrofoto.pl . Film był nagrany za pomocą nagrywarki DVD z HDD a potem przegrany na kompa( przy starcie filmu jest widoczne znaczek od startu z nagrywarki).

 

Jak ściągnąć z rapida? Zjeżdzasz na duł pierwszej strony i klikasz free, potem czekasz aż pojawi się kod do wisania i po wpisaniu klikasz dowland.

Uprzedzając pytanie

Jak obejść czas oczekiwania między ściągnięciami? Jak masz zmienny nr IP to wystarczy po ściągnięciu pliku rozłączyć i ponownie połączyć się z internetem i można ściągać. Jak jest stały nr IP to trzeba czekać :huh:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Pawel niedawno obejrzalem ten reportaz i mi sie bardzo spodobał :( Fajnie to jest opowiedziane o wszystkim.Jeszcze raz dzieki za dales nam taka mozliwosc abysmy mogli go sobie obejrzec :( Wielkie dzieki :huh:


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1
Pamiętajmy ze ten reportaż jest z 2000 roku czyli teraz mogło się tam dużo zmienić (miejmy nadzieje ze na dobre się tam zmienia).

a widziałeś napisy końcowe ? tam było że produkcja 2006 , a z 2000 roku to chyba były puszczane tylko fragmenty :huh:


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer    0

Moim zdaniem takich ludzi jak romanowscy trzeba podziwiac za to co zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ale szkoda ze takich ludzi jest bardzo mało. Ale są za to inni nie farmerzy tylko przestepcy np Stokłosa


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113
Ale szkoda ze takich ludzi jest bardzo mało. Ale są za to inni nie farmerzy tylko przestepcy np Stokłosa

 

Z jednej strony to nawet dobrze że nie ma wielu takich ludzi. Bo hektarów w Polsce by zabrakło :huh: :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

jak oglądałem ten film to myślałem że to bajka, że w naszym ''cudownym kraju'' takiego czegoś nie ma. Chciałbym w przyszłości

pracować w takim gospodaratwie :huh:


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Albo jak Teleexpres był w fabryce ursusa . :) :)

I Leppera w ciągniku pokazwali :) :) :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

W tym temacie byla mowa o reportażu o ciągnikach w TVN,zupełnie przez przypadek go znalazłem więc wklejam,niech sobie wszyscy obejrza :)http://www.youtube.com/watch?v=6vEYN9dmqfw...ted&search=

Pozdrawiam i mam nadzieje ze sie spodoba :)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Bardzo fajny.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no filmik super,takie maszyny to juz jest coś,a co do programów to kiedys były fajne programy rolnicze i seriale a dzis z seriali to chyba tylko pozostaje "ranczo",co nie do końa i tak jest odzwierciedleniem polskiej wsi.po prostu mało maszyn w niej występuje..heheh :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj