Pixel

Programy rolnicze w TV, które były i które będą

Polecane posty

Pixel    0

W tym temacie piszcie swoja opinie na temat tych programow ktore były w TV i piszcie o tych ktore będa, wszyscy sobie poogladamy wtedy :) Założylem ten watek poniewaz przeczytalem pare komentarzy i przyszedl mi pomysl aby taki temat zalozyc.Mam nadzieje ze sie przyda. 

Z tych programów ktore ogladalem bardzo podobal mi sie cykl "Złote Łany". Wszystkich odcinkow(chyba 12) obejrzalem kilka razy i chetnie bym jeszcze poogladal ale wlasnie dawno w TV nie leciały :-)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Też to pamiętam.

Puściliby jakąś powtórkę tego. Jak tak to tylko jakieś seriale powtarzają. >:(

Ogólnie to szkoda, że jest tak mało programów w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancarol    0

złote łany;D pamietam jak gosc mtz wywalil przyczepe ze zbozem to go ojciec o mało co nie zap... heheh a jak jeden rolnik sobie kupił samochopd to i drugi musiał miec...


Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniker    0

Złote Łany to był super program szkoda ze nie ma podobnego

Ja najbardziej lubiłem tego dziadka co lubił ksiązki czytac Całkiem mądrze gadał I te rodzine która miała takie rozjeb... ciagniki Na w jakos sie nazywali Te ich mtz i zetor strasznie zaniedbne :)

@pancarol

Ta "wywrotka" to nie był jedyny wyczyn Ciagle cos odwalali:) był jeszcze cos ze jeden 60 z prasa zjechał po zboczu i mu biegi sie zakleszczyły i za nic nie mógł ani pojechac do przodu ani do tyłu i znowu ojca wzywaja a ojciec poprostu w "błogostanie" (skąd ja to znam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Serial "Złote łany" był super ;D. Pamiętam go dobrze. Najlepszy był odcinek jak opowiadano o wiejskiej dyskotece i miał być striptiz ;).

Co do innych programów związanych z rolnictwem to lubie oglądać magazyn "Tydzień". Troche za krótko on trwa, bo coś ok. 20 min (goście w studio zawsze nie mogą skończyć rozmowy). Kiedyś jeszcze oglądałem "Agrobiznes".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ja oglądałe "tak jak u Unii" (w drodze do Unii" Agrolinię za czasów jej swietnosci opłaciło sie nawet wstawać i taki program na TVB3 musiałebym sprawdzic jak sie nazywa ale był najciekawszy nagrałęm które mogłem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL    1

macie racje, jest bardzo mało programów o tej tematyce

 

ostatnio  leciał taki film  na TVP1 o 22:40 coś o farmerach i o rodzinnym gospodarstkie panów Romanowskich  na mazurach chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

jak ktoś ma TVB 3 to dzisiaj o 17.15 dni z doradztwem rolniczym-szepietowo 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

Godzina tego programu o gospodarstwie Państwa Romanowskich była the best zwłaszcza dla tych co muszą wstać o 5 rano a nawet wcześniej do dojenia krówek. Ja spokojnie bym go obejżał ale niestety nie wiedziałem nic o tym programie a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1

Shit! Też bym chętnie obejrzała ten program o gospodarstwie (a raczej gospodarstwach) Romanowskich, ale nie wiedziałam, że taki program będzie. Mam okazję podziwiać ich super JD w akcji  i inne maszyny, których nazw nawet nie znam. Bliziutko mojej mieściny państwo Romanowscy mają jeden ze swoich "biznesów". Mnóstwo ludzi z miasta tam pracuje, więc co nieco się słyszy... Najlepiej jest latem, kiedy w pole wyruszają kombajny JD i jadą przez miastko- wszystko zamiera i wgapia się w te "potwory". Swego czasu miałam pragnienie, aby zostać kombajnistą, ale tylko JD  ;D    Do dziś mam takie dziwne kłucie w sercu, jak widzę te maszyny (czyżby zazdrość?)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

No pamietam wszystkie te ich wyczyny,w kazdym odcinku bylo cos dobrego :) Ten ich zetor to byl tak zajechany ze szok,nie mial chyba ani jednej szyby ;D A jak go odpalili to taki czarny dym,no i stal w krzakach jak by go nie uzywali z 5 lat ;) Powinien byc jeden taki program co by tylko na nim lecialy programy rolnicze :) Dlatego zalozylem ten watek zeby mozna powspominac ale tez po to zeby nikt nie przegapił jakiego programu jak bedzie lecial :)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres    0

i jednak słabo coś pamiętacie te "złote łany":-

 

złote łany;D pamietam jak gosc mtz wywalil przyczepe ze zbozem to go ojciec o mało co nie zap...

przyczepy niewywalił syn tylko znajomy ojca

 

Ta "wywrotka" to nie był jedyny wyczyn Ciagle cos odwalali:) był jeszcze cos ze jeden 60 z prasa zjechał po zboczu i mu biegi sie zakleszczyły i za nic nie mógł ani pojechac do przodu ani do tyłu i znowu ojca wzywaja a ojciec poprostu w "błogostanie"

60tka nie jechała z prasą tylko na pusto i jechał syn żeby powiedzieć ojcu o tym wypadku z przyczepą

 

No pamietam wszystkie te ich wyczyny,w kazdym odcinku bylo cos dobrego :) Ten ich zetor to byl tak zajechany ze szok,nie mial chyba ani jednej szyby ;D A jak go odpalili to taki czarny dym,

odpalali MTZa i z tego ciągnika był dym a zetor z tylu stał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g_eorge    0

Nie oglądałem tych "Złotych łanów" :( Ale z tego co piszecie to niezłe cyrki tam odchodziły mogli by jeszcze raz to puścić to człowiek by sobie humorek poprawił ;)

 

A swoją drogą to jest tak jak piszecie jest strasznie mało programów o tematyce rolniczej ciągle tylko te seriale i seriale........ >:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniker    0

no moze nie był z prasa ale gdzies w tym odcinku była prasa czy przypadkiem ojciec w tym czasie nie prasował? To ju było dawno i pamiec mi troche szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Pamiętacie taką babcię i jej tekst: "A co to to to takie włochate jest?" opisując mikrofon. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

Złote łany - Wełpy i Grale dwie znienawidzone rodziny heheheh. Jak oglądaliście każdy odcinek to w niektórych było o gospodarstwie Pana Konopka (wioska obok mojej). Hoduje blondyny i posiada chyba 1300 ha. W jednym odcinku było pokazane jak robią kastrację ;)

A propo Wełpów to po tym serialu była jakaś tragedia w tej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ja wyrywkowo oglądałem ale grunt wiem co to i kojaze tuch co mieli 1000ha i prosiaki raz szczepili i jakiegos goscia (chyba duznyka) i zbierał trawe Forszajem i stara 60ka a i jakies weesele co brycza jechali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W przyszły wtorek (23 stycznia) na TV Polonia o 21:30 (chyba) będzie film o gospodarstwie państwa Romanowskich. Będzie tez powtórka w środę o 13:30, chyba ostatnia okazja żeby obejrzeć bo na TVP pewnie już nie puszczą <_< .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polac    0

Czy miałby ktoś możliwość zgrać ten Film o Romanowskich i go umieścic na jakimś Rapidshare bo sam TVP Polonia nie mam a chciałbym obejżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ja też przyłączam sie do prośby polaca zgrajcie to i umieśćcie na rapidzie albo megaupload:) bo ja niestety nie posiadam polonii:(


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Co do filmu o romanowskich napisałem e-maile do TVP czy mogli by udostępnić odpisali mi że istnieje możliwość zgrywania polskich produkcji filmowych na VHS w cenie 400 zł za godz <_< Chyba ich pojeba...


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

no troche B) B) B) (bardzo <_< )


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUCHY102    4

a czy nie mogłby ktoś tego nagrać?? gdybym miał karte tv w kompie to bym to nagra i udostępnił!!!! kurde może ktoś by dał rade to nawet by odkupił taki rarytasik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj