Pixel

Programy rolnicze w TV, które były i które będą

Polecane posty

ahme999    116

niech chwała twoja o czcigodny nasz dobroczyńco bedzie tak wieczna jak AF ;)


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunor    0

No no .... Drugi odcinek AGROMACHINY był chyba lepszy od pierwszego.

 

Super, że wstawiliście link do YouTube. Można sobe w każdej chwili przypomnieć i obejrzeć jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Oba odcinki były dobre ale ta scena ze zwiedzania fabryki Case to poezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacek12    0

tylko szkoda ze pokazyja same największe maszyny przydaly by się testy porównania np ciągników do tura gdzie by się zwrotność i wodoczność oceniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codename47    4

W drugim xeriony testowali, a co do mniejszych ciągników to spokojnie, program sie dopiero rozkręca :D


Modelarz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubotam    15

super że jakiś program stworzyli :blink: ja jeszcze ani jednego odcinka nie opuściłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Właśnie oglądałem trzeci odcinek no i znów mnie zaskoczyli :) w sensie pozytywnym oczywiście :rolleyes: najlepszy program w tv jak dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

To co tam było w 3odc? Na yt oglądałem że coś o rolnictwie precyzyjnym, taki filmik był nakręcony z planu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Już zmieniłem

Takie programy lecą po 23 na tvn turbo. tak to normalnie agromachina czy królowie driftu.

Edytowano przez farmersNHtd95d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Po pierwsze wrzucanie tego na yt czy na af jest o ile mi się dobrze wydaje nielegalne. Po drugie program mało merytoryczny żekł bym jak dla dzieci. Pojeżdżą troche po polu coś tam pogadają. Żadnych testów porównań itd. Pozatym jak już ktoś napisał pokazują największe maszyny, któe kupi niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Wiadomo że słabo troche testują ale agromachine porównać do pojemnosci 2400 to agromachina wygrywa, ja gdzieś to pisałem że wolałbym test ciągnika około 100km, a oni teraz tymi wielkimi maszynami to chyba widownię chcą przyciągnąć . Jak na 2 program rolniczy(o maszynach) jaki jest w Polsce to i tak nie jest źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunor    0

Wy chcecie testowania i porównywania? Podejrzewam, że żadna firma wtedy nie udostępniłaby im do programu maszyn!!!

 

Pokażcie mi chociażby jedną gazetę rolniczą, gdzie przeprowadzają obiektywne testy, nie mówię o porównaniach?

Jak już to jest przedruk z gazet zachodnich. Boją się bo żyją z reklam!!

 

Cieszmy się, że mamy wkońcu program o maszynach, który uświadamia co nie co niedowiarkom!

 

Jak mamy jakieś pomysły, to może warto zaprosić Agromachinę do współpracy? Podsunąć im nasze pomysły - to byłoby super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nikt nie mówi, że mają linę przyczepiać i kto kogo. Osobówki dają ciężaróki dają motocykle dają. Więc co za problem z ciągnikami. Zresztą nie wiem z czego się cieszyć, że jest program o maszynach. Wejdźcie na youtube i obejżycie filmiki o jakich maszynach chcecie i kiedy chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

w 4 odcinku zobaczyłem Zetora 25 wujka zardzewiały lecz na chodzie który czadził całą wieś :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinFrac    2

Ogladał ktos moze polsat news o 22 15 dzisiaj ? bo był reportaż z wielkopolski o rolnikach a raczej o złej pogodzie ze nie idzie wjechac na pole ( moje maszyny brał udział w tym )no i nie moge znalesc tego w sieci moze ma ktos z was to nagrane ?

 

http://www.dziennik.pl/wideo/348145,.html znalazłem mała czesc tego co było w wiadomościach :) Ale nadal szukam tego co było o 22 15 ...


Sprzedam pług 7 skibowy podorywkowy na ramie od PHX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzechqp    0

mam takie pytanie jest jakaś możliwość obejrzenia 2 sezonu agromachiny na kompie?? bo nie mam satki i jest d*pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj