Pixel

Programy rolnicze w TV, które były i które będą

Polecane posty

kat    113

Wczoraj specjalnie żeby obejżeć to do ciotki mojej przyszłej żony jeczałem. Ale warto było. Szacunek dla panów Romanowskich. Yacenty oni są podobni do Ciebie. Stworzyli coś pięknego z niczego B) .

 

Na TVN najbardziej podobał mi się tekst że takim ciągnikiem to można i do miasta na zakupy i do kościoła no i laski też można wyrwać na taką furę B) <_< B)

 

A słyszeliście o Stokłosie? Dobrali mu się do tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

no i nareszcie! żal mi tych ludzi co ich terroryzował. Ale gdzieś sie ukrył i nie mogą go znaleść :angry:


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ja bym nie chciał mieszkać w jego okolicach. Wszystko zalewał gnojowicą, z zakładów je....... jak z murzyńskiej chaty, a kto mu się naraził to już nie miał życia w tamtych okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

No słyszalem tez o nim w wiadomosciach,ze uciekł :angry: Ale chate ma niezla i mowili ze ma tez 16 tys hektarow czyli bardzo duzo,nie wiedzialem ze takie gospodarstwa sa w polsce,ciekawe ile jest takich powyzej 10 tys hektarów.

Moze to nawet dobrze ze go zamkna,ludzie beda mieli spokoj chociaz pewnie jego ludzie beda rządzić.

I wczoraj we wiadomosciach pokazywali kolesia co pracowal w jego zakladach i chyba podejrzewali go o kradziez i mu palec za to ucieli a do innego strzelali B) Debile,jak mozna zrobic cos takiego za podejrzenie kradziezy B)

A wlasnie ile ma MROZ bo podejrzewam ze tez sporo <_<

Jak tam ten reportaz?Kiedy mozemy sie go spodziewac na necie? B)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLNIK7    17

Na TVN-nie mają zabójcze programy rolnicze i sportowe! Ostatnio w poniedziałek dostali 8 telekamer od tygodnika ,,Tele-tydzień" tylko nie wiadomo za co!!!... Chyba za brak wiedzy i obiektywizmu!!!.. Ich programy są świrowate i nie prezentują większej wartości! Skandal!!!!.......................


http://pl.youtube.com/watch?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

zgadzam się z tobą , za co to dostali? za powtarzane odcinki majewskiego czy drzazgi rozmowy w toku, a filmy to te same w kółko puszczają :angry:


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

oni chyba nie mają programów rolniczych B)<_<


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Pan D. z EUROFARMU jak mi sie zdaje obecnie jest w państwowym kurorcie <_< . Ponoć niezłe wałki kręcił.

Ale takich jak panowie Romanowscy, to w pełni szanuje bo bynajmniej z reportażu wynika że do tego co maj doszli sami ciężką prac przez 28 lat.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancarol    0

ja pare razy jechalem koło pana Stokłosy, za pierwszym raem bylo ciepło i mówie do brata żeby otworzył okno i jak nie.... w oczy zaczeło szczypać <_< aż samochód zatrzymalem ale usmialismy sie jak nigdy. O tam rozrzuca po polu maczke :angry: i niby że to dla polepszenia kultury czy jakos

 

ps.ma ktos ten film o romanowskich iten program z TVN zgrany gdzies?? doczytalem, że na baershare ma byc tylko nie wiemjaką nazwe ma plik


Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

a wracając do ,,opowieści o polskich farmerach,, to może za zgodą adminów udało by się zamieścit ten filmik w galerii? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

a czy ja mówię że teraz? jak galeria będzie dzałac i admini się zgodzą <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

nagrałem wczoraj programik o romanowskich ale go jeszce nigdzie nie zamiesciłem bo myslałem ze mnie lukotek wyprzedzi ale widze ze narazie jeszce nic nie ma a ja nie pojechałem do kumpla bo myslałem ze juz bedzie na jakims uploadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

do galeri nie bedzie za duży?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

jezeliby bylaby taka mozliwosc to prosilbym o zamieszczenie go na jakims uploadzie bo filmiki z galerii nie chca mi chodzic <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

chwilowo nic nie mogę zrobić bo nie będzie mnie jakieś dwa dni ale nie martwcie się gdzieś go się umieści !!

pozdro dla niecierpliwych


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

I jak macie już na jakiś serwerze ten program ?


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

ja chciałem wzucic na megaupload ale nie dało niestety rady 12 godzin mineło i załadowało 36 % i zrezygnowałem jak ktos chce to moge wysłac płytke bedzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

http://www.agrofoto.pl/forum/viewtopic.php?t=34...ilm&start=0

Daje linka bo zetor powiedzial ze mozna ścagnac ale nie powiedzial gdzie jest to dokladnie.Teraz kazdy moze sprobowac sciagnac,mi sie nie udało :angry: Najlepiej by bylo jak by ktos wrzucił na jakies google video albo cos podobnego aby mozna obejrzec a nie sciagac na dysk <_<

Ralf wysli komus co ma szybki transfer i moze jakos wrzuci aby wreszcie bylo to na necie B)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to może wżuć go na emule i odaj nazwe

tak będzie najszybciej


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

własnie to było wzucane na szybkim łaczu(2mb czyli 1mb upload ) i nie dało rady niestety <_< innych kumpli z szybkim netem nie mam B) nic nie poradze a na to rzeba troche czasu bo to 425mb ma nie mam zadnego pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

No chłop z mazur ma racje B) Wrzuc go do tego folderu tak aby mozna sciagnac i podaj nam nazwe B) Ja mam bear share i to z emulem ma chyba wspolne serwery takze moze tez bede mogl sciagnac <_< A co do tego folderu to musisz umiescic tam gdzie Ci sie pliki sciagaja z tego programu ale pewnie o tym wiesz B) To czekamy na decyzje.


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

A ja ściągam już 2 cześć z RapidShare z tych linków z ppr, szkoda że są limity i trzeba 80 minut czekać :/


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

albo musisz odpalić i czekać te 2 doby...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj