Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bartekcuber

Simering kola pasowego wału C-360

Polecane posty

bartekcuber    0

Witam mam problem z perkinsem 3 cieknie mi olej z simeringu na wale przy kole zamachowym mechanik założył już drugi i dalej się leje wie ktoś jak on ma być założony on mi wbijał go w takie kółko troszkę głębiej niż równo z płaszczyzną kółka i potem na wał zakładał tak ma być czy może on ma być głębiej założony ? simering ma być sprężynką w stronę tłoków tak ? proszę o pomoc

Landfarmer    3547

W jakim stanie był zdjęty simering? bo jest możliwość że to cieknie z miski olejowej tu na połączeniu z flanszą, mam tak samo wymieniłem symering i dalej cieknie choć stary był dobry, trzeba zdjąć miskę i kupić komplet uszczelek do 3p do miski i tam są takie podłużne paski "korka" i nimi się to uszczelnia tylko przy zdejmowaniu miski uważaj na te wewnętrzne śruby bo inaczej popsujesz miskę bo to kawał żelastwa

bartekcuber    0

simering wyglądał na dobry był założony miesiąc temu przy kapitalnym remoncie silnika ale było na nim troszkę oleju i po tym mechanik stwierdził ze to simering do wymiany jest a po tym jak opisałem to dobrze on go włożył ?

simering wyglądał na dobry był założony miesiąc temu przy kapitalny remoncie silnika mechanik stwierdzi ze to simering po tym ze było na nim troszkę oleju od strony koła zamachowego a po tym jak opisałem dobre go założył ?

Wiadomość z agroFakt.pl

locke    291

A wał jest nowy czy po szlifie?Na wale jest wyjeżdzony rów po starym zimmeringu?

bartekcuber    0

a jeszcze mam pytanie pod stopę mocującą wał od strony sprzęgła idą takie gumki i tam zostały założone same gumki bez silikonu czy to może mieć jakieś znaczenie

vitoma    51

Czesc

Moze mi ktoś podrzucic rozmiar simeringa koła pasowego wału korbowego do C-360 ? Mam oczywiscie pokrywe pod simering a nie odrzutnik jak w orginale było.

pozdrawiam

Piotrek

Grabcio    23

Simmering to 52x75x10, pamiętaj, że też musisz zmienić koło pasowe na to bez gwintu.

Edytowano przez Grabcio

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ssman860
      Witam!

Chcę zmniejszyć rozstaw osi przedniej w swoim ursusie c385, ale nie mogę ruszyć końcówek (tych wsuwanych) Śruby ustalające puściły bez problemu, ale nie można ruszyć końcówki drążka.
      Moje pytanie: Ma ktoś jakiś sposób na ruszenie tego elementu???
    • Przez RycerzNocy
      Chciałbym założyć felgi i opony 10/15 (takie jak są w rozrzutniku obornika) do c-360 i co muszę przerobić aby móc je założyć.
    • Przez dudas83
      Witam mam pytanie .Chcę kupic blizniaki na szybkosprzegach orginalne koła mam 16,9r34 czy bedą pasować do tego rozmiaru 13,6r36 ??
    • Przez PrzemoO
      Czy opony 28,1/26 będą pasować na felgę DW 20-26.
      Obecnie na tych felgach mam 23,1/26 i chciałbym założyć szersze. Wiem, że opony 23,1/26 były zakładane na felgi DW 16-26 i DW 20-26. Nie wiem natomiast jaką szerokość miały felgi pod opony szersze.
    • Przez S-Piotr
      Czy założenie przednich kół bliźniaczych w tym samym rozmiarze co,oryginalne koła może powodować uszkodzenie przedniego napędu (mostu) ,czy powinno się założyć mocno zużyte opony z mniejszym ciśnieniem aby podczas skrętu koła bliźniacze nie obciążały mechanizmu różnicowego w przednim moście. Jakie macie doświadczenia w tym temacie?