Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
eugene

pilne do posiadaczy 520-620-530 i podobnych tej serii

Polecane posty

eugene    0

mam problem popekany pas glowny ( chyba to glowny ) ten co zalancza ta wajcha po prawej cala maszynownie musze go wymienic ale nie widze tam zadnego napinacza widz ze trzeba zdjac kolo napdzajace sieczkarnie ale jak dalej czy te kolo sie rozpadnie na dwie czesci jakdkrce sruby trzmjce kolo od npedu siezkarn czymoze przy silniku to druge kolo sie rozkreca zagladam ale nic nie przychodzi do glowy widcznosc slaba ten pas t taki jak pasjezdne 45x248bodajze jesli ktos wieproszeo pomc zgory dziekuje

eugene    0

dzieki Mariusz ,tak chodzi mi o kolo do naped mlockarni , i tak myslalem ale nie bylem pewny ,dzisiaj zagladalem ze wszyskih stron i zauwazylem to dolne do tego samego pasa tez chyba dzilone a zrbie tak ja mowisz rozkrece te gorne dzieki za rade

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Seweryn
      Wiecie cokolwiek na temat tych ciągników? Najbardziej interesuje mnie moc, wyposażenie i cena.
    • Przez brzozak2
      http://www.deutz-fahr.de/deutsch/agritechnika/agroplus.php
      Czy wiadomo już cos wiecej o tej serii ciagnikow??
      ceny, wyposazenie, moce i inne parametry
    • Przez franec
      Witam
      Co sądzicie o DF Agrofarma 410 - 85 KM.
      Niedawno miałem okazję przejechać się Agrofarmem 420 (99 KM)w porównaniu z NH o podobnej mocy znacznie lepiej mi się podobał, ale dla mnie jest to za duży ciągnik- potrzebuję takiego ok 85 KM. Dodam że za tego DF 99 KM z szerokimi oponami, szklanym dachem, klimatyzacją i ulepszonym tylnym mostem(nie wiem na czym miało by to polegać ale dealer tak twierdził, skrzynia mechaniczna z reversem cena ok 140 tys netto.
      Jeżeli macie jakieś doświadczenie z DF 410 to napiszcie (najbardziej interesuje mnie jego ewentualna awaryjność i ilość paliwa jaką może spalić.
      A może coś z SAME lub Lambo (w niższej cenie ) 85-90 KM?

Mam jeszcze pytanie z nieco innej beczki dotyczące PROW-u. Ile mam czasu na zakup maszyn od momentu podpisania umowy z agencją? słyszałem że 2 lata + rok jeśli bierze się w dwóch pulach- czy jest to prawda?
    • Przez maciek
      Macie styczność z ciągnikami Valmet seri 8xxx, jak u nich z awariami ,dostępnością i cenami części zamiennych?
    • Przez szerszen
      witam
      posiadam deutza z serii M i ma egr...czy idzie go obejsc w jakis sposob czy nic sie nie da z tym zrobic??