kubuz13

olej do Renault 7534 tx

Polecane posty

RafaBogusz    0

Witam panowie gdzie w renault 7534 jest zbiornik na płyn hamulcowy?

Edytowano przez RafaBogusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0277    2

W serii xx14 przed kabina po prawej nad pedalem hamulca , u ciebie podobnie , szukaj pod maska nad  hamulcami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

z kabina TX myślę że bez problemu byś znalazł, więc pewnie masz mx, zdejmij prawy bok maski, powinien być gdzieś przed kabiną


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaBogusz    0

Jaki wybrać najlepszy olej do skrzyni przy Renault 7534 ?

utto ja leje polski i jest dobrze  powiedz gdzie masz zbiorniczek na płyn hamulcowy bo ja szukam i nic

z kabina TX myślę że bez problemu byś znalazł, więc pewnie masz mx, zdejmij prawy bok maski, powinien być gdzieś przed kabiną

Szukam szukam i.....nie  znalazłem  :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0277    2

Co ukradli ! szukaj po przewodach od pedalow po za kabina pownny byc pompki i tam przewody , metalowe do cylinderkow i gumowe od zbiorniczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

jeśli nie ma przed, to szukaj w kabinie, odkręć boczek kokpitu


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaBogusz    0

Nie wiem co za cuda ale nigdzie niema nawet przewodów są tylko od hydrauliki dziwna sprawa jak zrobie fotki to wrzucę tak dla jasności bo hamulce mam i to super ale chce wiedzieć gdzie płyn sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIZULEK    8

W moim hamulce uruchamiam mechanicznie :) a skrzynię miałem zalaną Orlenowskim Agro i skrzynia szumiała po wymianie na fuscha zrobiło się ciszej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaBogusz    0

W moim hamulce uruchamiam mechanicznie :) a skrzynię miałem zalaną Orlenowskim Agro i skrzynia szumiała po wymianie na fuscha zrobiło się ciszej...

Czyli niema pompy ? :D

W moim hamulce uruchamiam mechanicznie :) a skrzynię miałem zalaną Orlenowskim Agro i skrzynia szumiała po wymianie na fuscha zrobiło się ciszej...

A tak jeszcze przy okazji co lejesz do silnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Na 100% jest pod maską, a wydaje mi się że nawet przy samej przedniej szybie jest umiejscowiony w twojej Renówce. Więc zrzucasz maskę, 5min roboty i musisz znaleźć bo to by było nie możliwe żeby nie było zbiorniczka a hamulce mówisz że super.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

modele z tej serii w kabinie TX miały zbiorniczek, wiec nie możliwe że zmieniali cała konstrukcję tyłu tylko dlatego że jest inna kabina


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaBogusz    0

Na 100% jest pod maską, a wydaje mi się że nawet przy samej przedniej szybie jest umiejscowiony w twojej Renówce. Więc zrzucasz maskę, 5min roboty i musisz znaleźć bo to by było nie możliwe żeby nie było zbiorniczka a hamulce mówisz że super.

Przed szybą mam zbiornik na paliwo pod maską na 1000% niema ;)

OD pedał idą tylko cięgna  i tak do tylnego mostu oczywiście poprzez przekładnie ale do mostu idą cięgna takie metrowe  jedno z jednej a drugie z drugiej stronie skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIZULEK    8

Myślę że wszystkie modele xx34 posiadające niskie kabiny (czyli ze zbiornikiem przed szybą ,a nie pod podłogą) zostały wyposażone w hamulce mechaniczne .Kolego RafaBogusz zrób zdjęcia ciekawe czy dokładnie zrobili tak jak w moim... Do silnika wlałem SHELL HELLIX HX 5 15W40 (ładnie myje środek silnika) znajomy mechanik poleca do każdego silnika TURDUS ale ja zostanę przy swoim POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
    • Przez lukasz248
      Jaki olej lać do hydrauliki w koparce zbudowanej na jumz? Gdzieś wyczytałem, że w przednie pompy powinny być zasilane olejem silnikowym.? I jeszcze jedno pytanie, gdzie w skrzyni znajduje się korek kontrolny poziomu oleju? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj