Zaloguj się, aby obserwować  
kwiatek1

NH 8055 silnik FORD 2723E

Polecane posty

kwiatek1    0

Witam.

 

Niestety czeka mnie gruntowny remont silnika. Problem polega na tym, że miaszkam w Kutnie i nie wiem do kogo mógłbym się zgłosić. Jeśli zna ktoś jakiś serwis/zakłąd/warsztat/speca w odległości tak do 100 km (ostatecznie rozważe dalej jak dobry i niedrogi ) po proszę o podpowiedź. Za wszelkie odpowiedzi wielkie DZIĘKI

 

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej300    0

nie wiem jak z NH, ale ogólnie mają bardzo duży wybór. ;)

 

Pozdrawiam!

Do C-330 i C-360

Edytowano przez andrzej300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Manio221
      Mam pytanie znalazłem silnik do MF 2620 od kombajnu class senator typ silnika Perkins A6. 354,4 czy będzie pasował? Proszę o pomoc. Niby takie same typy silników  😉
    • Przez Darek43
      Witam mam problem z ciśnieniem oleju po remoncie zapala się kontrolka od oleju A przed nie paliła się czy to może być wina pompy  olejowej.
    • Przez MichalP
      Mam kilka pytań co do silnika w tym ciągniku może ktoś mi podpowie.
      1. Gdzie na silniku jest tabliczka żeby odczytać dokładnie  wersje silnika ? 
      2. Miska olejowa - odkręciłem wszystkie śruby  i mam problem od strony skrzyni odchodzi trzyma się od strony napędu. (odkręcone jest 24 śruby) czy   jest jakiś myk żeby tą  miskę zdjąć? 
      Dodam tylko że  moja ma uszy  gdzie na innych zdjęciach poglądowych  ich nie widzę.  Może ktoś dysponuje jakąś instrukcją serwisową do tego silnika 
      3. Jakiej  firmy kupować   tłoki i cylindry ? 
       
    • Przez przemek4534
      Witam wszystkich, nie dawno kupiłem forda 7840 sle, z 93 r, jako uszkodzony, niestety nie działają biegi nieparzyste, wyskakuje błąd E13, a podczas kalibracji skrzyni na zającu działa kalibracja co prawda dochodzi do 234, natomiast na żółwiu dochodzi do 300 jednostek i wyskakuje U 30, przy ponownej próbie nie można skalibrować ponieważ pokazuje się błąd U 26, skrzynia 2E22B, jeśli wie ktoś jak można to rozwiązać, proszę o porady.
    • Przez Lukecki
      Witam, wydaje mi się że w moim Ursusie 1614 są za niskie max obr. Gaz w podłodze a jest tak mniej więcej 2000 obr. (obrotomierz nie działa) czy jest tam jakiś ogranicznik? Dodam że nie może zgasnąć po puszczeniu gazu dopiero po podniesieniu pedału od spodu. 
      Na filmach na YT mają większe obroty z tego co mi się wydaje 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj