Skocz do zawartości
Mikas

Prasa sipma z 224 wiaze ale rozwiazuje co kilka kostek

Polecane posty

Mikas    0

witam,. moja prasa wiaze prawie idealnie, ale co pare kostek rozwiaze sznurek.

Dzieje sie tak jak naprzykład wiecej słomy wezmie naraz lub szybciej sie jedzie, to pusci np 2 jeden za drugim a pózniej znowu wiaze.

Mironeks    6

Musisz wyregulować aparaty wiążące , mogą być za słabo skręcone i poszczają sznurek lub za mocno i rwią sznurek , wiele regulacji jest w prasie na początek zobacz na

którym końcu sznurka jest supeł a może nie ma supła na sznurku i na postawie takiej obserwacji regulujesz , palec wiążący , trzymak , może nóż trzeba na oszczyć

naciąg sznurka też jest ważny i wiele innych rzeczy . Kup sobie instrukcje napraw i bez problemu wyregulujesz .

Wiadomość z agroFakt.pl

Risto    16

Ja miałem identyczne obiawy jak miałem prasę i nie robiłem nic bo jak raz na 30sztuk zwali jeden dwa to nic. Po prostu trzeba wolniej jechać jak widać duży pokos i ogólnie wolniej. U mnie była 1polowa w sianie i słomie żytniej a mieszanka 3-4 polowa. Jak czepniesz się do aparatów to galimatias narobisz i wcale nie będziesz robił jak nie masz pojęcia jak działają i co regulować. Uważam, że mieści się to w normie. Ja dawałem sznurek 2500TEX

janusz20    105

Przytrzymywacz sznurka trzeba wyrególować ( te blaszane półksiężyce na dole stoły pod aparatami na klapie zasobnika na sznurek powinna byc naklejona instrukcja ich regulacji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się