Gość Profil usunięty

Fendt 714 Vario SCR

Polecane posty

andrzej2257    142

@jaro ja wiem co piszę... Może na początku tego tak szybko nie zobaczyłem, ale później regularnie było to doglądane. Poza tym za każdym razem gdy zmieniam olej na korku obudowy zbiera się masa opiłków. Prócz problemów z mostem ciągnik nie jest tak super stabilny. Przy troszkę większym obciążeniu zwodzi na każdej nierówności tył. A na ogół to jakbym kupował jakiś ciągnik w przyszłości to będzie to i tak JD. Raz, że nie pojebało ich tak z cenami jak Fendta dwa, że takie ciągniki jak NH czy mccormick czy inne tego typu nie mają prawa przy nim stać. NH wołałby u mnie o pomstę do nieba, taka prawda. Co do tego mostu, być może byłby w idealnym stanie, ale gdyby robił przy 40 ha i hodowli bydła 80 sztuk. U mnie byłoby dobrze gdyby ten most był mocniejszy albo wziąłbym serię 60x0.

 

Edit. I jak się Quick spisuję, sporo zapłaciłeś ? Z osprzętem pewnie z 50 tyś wyszło ;p Te ładowacze to najwyższa półka podobno.

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No dzisiaj po raz drugi usłyszałem że powinienem brać ładowacz JD :) -ludziom jakoś się kojarzy że JD to coś lepszego :D a Quicke to jakaś tam manufaktura...zapłaciłem około 30tys brutto (bez osprzętu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Akurat mam ładowacz JD przy swoim 5720 i wcale rewelacyjny nie jest, mój już ma straszne luzy. JD nie wszędzie jest bogiem w ładowaczach raczej Quick czy MX. JD jest bardzo dobry w ciągnikach,kombajnach i prasach. Reszta odpada, bo jest sprzęt o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Nie wiem ile kosztuje tur jd ale ja w 2011r za Quicke Q55 zapłaciłem 22,5 netto z trzecią funkcją hydrauliczna oraz z łyżko-krokodylem i paleciakiem warfamy, wszystko zależy od modelu i wyposażenia za q98 i inne bajery typu, 4 funkcja, joystickiem elektro-hydraulicznym, szybkim zapinaniem węzy, hydrauliczną zapinką osprzętu itp. to w 60 tys. byś się nie zmieścił bez osprzętu oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Koledzy tur od JD kosztuuje ok 30 tyś netto ;) bez osprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nie wiem ile kosztuje tur jd ale ja w 2011r za Quicke Q55 zapłaciłem 22,5 netto z trzecią funkcją hydrauliczna oraz z łyżko-krokodylem i paleciakiem warfamy, wszystko zależy od modelu i wyposażenia za q98 i inne bajery typu, 4 funkcja, joystickiem elektro-hydraulicznym, szybkim zapinaniem węzy, hydrauliczną zapinką osprzętu itp. to w 60 tys. byś się nie zmieścił bez osprzętu oczywiście

No to faktycznie super cena o jakiej teraz można tylko pomarzyć-u mnie ma amortyzację i szybkie zapinanie (szybkosprzęg z zintegrowanym złączem elektrycznym)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

@jaro słyszałem, że zmieniałeś moc w swoim 5720, dużo cię to kosztowało? Ile miał mocy na początku? Zauważyłeś znaczną różnicę?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

john 6620 zadajesz pytania to ci ludzie odpowiadaja i niecwaniakuj tylko to uszanuj ze ktos ma chec ci cokolwiek napisac, a jak ci fendt niepasuje bo jest drogi to kup se mtz z turem i bedziesz smigal

 

a jeszcze jedno nikt z kolegow ci nie ublirzal typu zasrani wiec zanim cos napiszesz to sie zastanow 2 albo 3 razy BO takimi tekstami to mozesz a kolegami w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zenek Po 1 nie wiem gdzie zauważyłeś, że cwaniakuje ;). Po 2 W fendzie nie pasuje mi wiele rzeczy oprócz ceny. Bo za 400 mogę mieć świetnego jelenia 150km ze skrzynią mechaniczną na full opcji. Jeśli ciągnik to tylko John Deere. I nie wiem dlaczego wyskoczyłeś z tym MTZ. I widzę, że słabo prześledziłeś temat skoro sądzisz, że ja pierwszy zacząłem z ubliżaniem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie widzisz, że on się po prostu nudzi. Wakacje są. Teraz pisze, że tylko john deere. A założył temat z prośbą o opinie na temat fendta. Jak ktoś napisze coś to się bulwersuje. Moja rada daj se spokój z takimi dyskusjami bo nie ma z kim i o czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez kamil8352
      Witam. Fendt 716 vario 2002r. Po nacisnieciu przycisku nie zmienia zakresu predkości I/II. Po zmianie zakresu mechanicznie kluczem na ciagnik jeździ tak jak powinien. Nie wyswietla zadnych błędów.
    • Gość
      Przez Gość
      witam,
      pytanie jaka jest najwolniejsza jazda na TMSie ?? włączam pierwszą skrzynie i to jest najwolniej ?? a wolniej to już tylko na dżoju z wyłączonym TMS .. czy jak ??
      i do czego te pomarańczowe pokrętła ??
       
       
       

    • Przez Traktorzysta_25
      Witam, czy ma ktoś może instrukcję do ciągnika Fendt 722 Vario Profi Plus z 2012 roku? Mam problem z obsługą przedniego podnośnika. Pozdrawiam
    • Przez Dominik4321
      Witam mam fendta 920 vario 2002r. i mam problem z terminalem. Jest cały czas ciemny i gdy próbuje go ściemniać to nie widać różnicy a gdy jest jasność na 100% to też jest ciemny. Oczywiście widać coś tylko gdy jest słońce to nic nie widać. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj