Skocz do zawartości
News
panmino

Co wybrać, przetrząsarko - zgrabiarkę, czy zgrabiarkę?

Polecane posty

panmino    6

Mam dylemat. Chcę kupić zgrabiarkę karuzelową, a trafia mi się przetrząsarko - zgrabiarka Kuhn Haybob 360. Maszyna trzyletnia za 5000. Za te pieniądze mogę kupić starą Fellę 335. co lepiej będzie służyć jako zgradiarka? Czy Haybob będzie grabił zadowalająco? Mam dość nierówne łąki w kawałkach średnio 2ha, budżet 5 - 6 tys.

http://www.kuhn.com.pl/internet/webpl.nsf/0/C12577680057083DC125784600357435?OpenDocument&p=21.8.5.1.2

makowiaczek    2

mam hayboba360 I muszę czekać jeszcze pół roku I sprzedaję to "coś".

nie kupuj tego, do przetrząsania jeszcze jakoś ujdzie,ale do zgrabiania się nienadaje.

panmino    6

mam hayboba360 I muszę czekać jeszcze pół roku I sprzedaję to "coś".

nie kupuj tego, do przetrząsania jeszcze jakoś ujdzie,ale do zgrabiania się nienadaje.

Dzięki za konktetną odpowiedź:-)

Wiadomość z agroFakt.pl

marioksrg    115

dwa hektary i co nie podoba się Tobie w z211. Widziałem ja koleś zgrabiał karuzelową na prawie równej ziemi dużo ziemi zgarniała

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez manitoumlt728
      Witam Wszystkich
      Mam Pytanie. Mam zamiar kupić wóz paszowy i nie wiem jaki. Mam do wyboru Italmix duplex  10m3 (2 ślimaki) oraz RMH mixell 10 m3 na jeden ślimak ? 
      Który znich jest lepszy czy 2 ślimaki czy 1 jeden ?
      czy Lepszy jest z firmy RMH czy Italmix
      Dodam tylko że Italmix ma wym. wys 2,30 szer. 2,15
      a RMH wys 2,45 a szer u dołu 2,25 u góry 2,40-45.
      obora o wymiarach wys 2,50 a szer stołu paszowego 2,50-260 tzn nie licząc żłobu.
      Bardzo bym prosił o opinie
    • Przez michal12301
      Zamienię przetrząsarko-zgrabiarkę Kuhn Haybob 360 na zgrabiarkę karuzelową o szerokości conajmniej 4m. możliwa dopłata
    • Przez ENDRIUROL
      Potrzebuje GPS do pomiaru pol.
      Czy pojawilo sie cos lepszego od tego garmina etrex 10? potrzebuje  dla siebie takie urzadzenie- zmierzyc dzialke, (fragment pola, wyznaczyc odpowiednia powierzchnie) oraz dobrze by bylo zeby pokazywal predkosc jazdy (do 15km/h wystarczy w zupelnosci) nic drogiego a wystarczajacego. prosze o podpowiedzi
    • Przez ENDRIUROL
      Jaki wilgotniomierz polecacie w tej chwili? szukam czegos do okolo 1500zl, tyle tego jest ze nie mam pojecia jakiego szukac. przede wszystkim do pszenicy i qq w miare dokladny ale nie musi byc jakis wypas. Potrzebuje tylko na wlasne potrzeby
    • Przez TheGonzuu2001
      Witam planuje kupować beczkowóz ok 6-8 tyś litrów. I moje pytanie brzmi czy lepiej wybrać na górny czy dolny ? Jakie plusy i minusy ? Posiadam zaczep suwany.  Będzie ciągana ciągnikiem 100 KM. Dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam ;D 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.