Skocz do zawartości
News
panmino

Co wybrać, przetrząsarko - zgrabiarkę, czy zgrabiarkę?

Polecane posty

panmino    6

Mam dylemat. Chcę kupić zgrabiarkę karuzelową, a trafia mi się przetrząsarko - zgrabiarka Kuhn Haybob 360. Maszyna trzyletnia za 5000. Za te pieniądze mogę kupić starą Fellę 335. co lepiej będzie służyć jako zgradiarka? Czy Haybob będzie grabił zadowalająco? Mam dość nierówne łąki w kawałkach średnio 2ha, budżet 5 - 6 tys.

http://www.kuhn.com.pl/internet/webpl.nsf/0/C12577680057083DC125784600357435?OpenDocument&p=21.8.5.1.2

makowiaczek    2

mam hayboba360 I muszę czekać jeszcze pół roku I sprzedaję to "coś".

nie kupuj tego, do przetrząsania jeszcze jakoś ujdzie,ale do zgrabiania się nienadaje.

panmino    6

mam hayboba360 I muszę czekać jeszcze pół roku I sprzedaję to "coś".

nie kupuj tego, do przetrząsania jeszcze jakoś ujdzie,ale do zgrabiania się nienadaje.

Dzięki za konktetną odpowiedź:-)

Wiadomość z agroFakt.pl

marioksrg    116

dwa hektary i co nie podoba się Tobie w z211. Widziałem ja koleś zgrabiał karuzelową na prawie równej ziemi dużo ziemi zgarniała

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dan02
      witam.  zastanawiam się nad  kupnem  nh t4. 75 a ursusem  c380  ceny  mają  wmiare podobne . beda  pracowały na  powierzchni  15 ha. w zastępstwie c360 chodzi mi o awaryjnosc  i koszty utrzymania .  

• Przez TheMini221
      Witam
      Mam pytanie do osób zajmujących się nagrywaniem, znających się na sprzęcie do nagrywania.
      Chciałbym kupić slider, najlepiej łożyskowy.
      Jeśli ktoś ma propozycje to proszę wysyłać, cena do 350-400 zł.
    • Przez Dawko1995
      Witam , z  jakiej firmy  polecacie kupno cielaków w wadze 70 -100 kg ,chodzi mi głownie o zdrowotność i współpracę  z firmą . Myślałem o ZMBM Kobylin kupował ktoś od nich ?
    • Przez Damianhy1
      Witam. 
      Mam pytanie odnośnie co by było lepsze w moim przypadku , mam dwa budynki inwentarskie razem mają ok 500-550m2, pomiędzy nimi paszarnia ok 50 m2. Zastanawiam się co by było lepsze kupować polskiego prosiaka czy trzymać swoje maciory i tuczyć swoje prosiaki , wszystko było by na ruszcie betonowym a w cyklu zamkniętym porodówka na plastiku , problem w tym że nie wiem w którym kierunku iść bo takto bym musiał część inaczej przerabiać na ruszt plastikowy . Proszę o konkretne odpowiedzi, wiem że tematów podobnych było dużo ale żaden mi nie pomógł .
      Pozdrawiam 
    • Przez Damian71311
      Witam który wybrać do c-330 ? bo nie mam pojęcia 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.