Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mariusz1511

john deere 940 nagły spadek ciśnienia oleju

Polecane posty

mariusz1511    0

pomocy po zgaszeniu kombajnu i ponownym odpaleniu ciśnienie oleju prawie zero na pelnych obrotach ledwo 1,5

zawór oleju oki , gdzie szukac tak naglego spadku cisnienia oleju bede wdzieczny za pomoc

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pewnie śilnik Będziesz miał do kapitalki

mariusz1511    0

silnik rok po kapitalce wszystko bylo oki cisnienie na wolnych obrotach 2 ana pelnych ponad 3 temeratura 80 stopni i kiedy go zgasilem w polu a za jakies piec minut odpaliłem to na wolnych prawie 0 a na pelnych troszke ponad 1.I nie wiem gdzie szukac zawór nie zaciety.Dostane sie do pompt bez wyciagania silnika?Bo moze pompa filtr oleju bo teraz wynienialem olej i dostalem jakis inny filtr oleju ale do tej pory bylo oki cyli przez dwa dni

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez michal8899
      Jestem tutaj nowy i chciałbym się poradzić co wybrać interesują mnie te dwa ciągniki. Ma on pracować na 15ha jako ciągnik główny ciągnik . Proszę o pomoc!!!
    • Przez kuba12345
      Witam... Czytam forum i zauważyłem że każdy co jakiś czas wymienia olej w pompie paliwowej ja od kąd pamiętam to chyba nigdy nie był wymieniany gdzie trzeba odkręcić żeby go spuścić gdzie jest wlew do oleju i jak sprawdzić czy jest już wystarczająco a no i oczywiście jaki olej najlepiej prosił bym o jakieś foto.
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez nunu85
      Czesc koledzy
      Traktor juz od lat miał cisnienie takie sobie (po pełnym rozgrzaniu max 2,5 na obrotach)
      Ostatnio cisnienie spadło do max 2, wiec pomyslalem sobie- pora zmienic olej- spuszczam go a tam na dnie wiadra ustało sie sporo drobnych stalowych opiłków (w filtrze to samo, całe ścianki bąka pokryte poutykanymi w sadzy opiłkami).
      Z tym ze te opiłki to z cąła pewnoscią nie sa panewki bo kolor biały

Kto ma jakis pomysł skąd moga być?
      Co to sie tam drze?
      Dodam, ze silnik pracuje normalnie, odgłos też ok, siła w normie, kolor i ilość spalin również.
    • Przez 23damian
      Tak jak w temacie kupię nóż do sianokiszonki do prasy rolujacej John deere 545