rolnikbbr

Zakup ciągnika z zagranicy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
oFsik    138

Odejmij sobie od 300tys. 240tys. i koszty transportu popatrz na tą liczbę i się zastanów czy się opłaca.Ja myślę że to dobra oferta.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkram    0

Z transportem w dzisiejszych czasach nie powinno by być problemu. Tylko jakim kosztem ale i tak na pewno cena po doliczeniu transportu, rejestracji będzie o dużo tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oferta super jak masz kase tobież i sięnie zastanawiaj.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Licz się z tym że po drodze do Ciebie przy ciągniku może coś zginąć B) @krolikNH wie coś o tym.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Witam mam mozliwość bezpośredniego przywiezienia ciągnika z Niemiec o mocy 80-100km za 45tys. Jakich marek według Was mam szukać.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Za tą cenę to mozesz mieć np. MF A sam po niego sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

A znasz język i wiesz dokładnie gdzie szukać ciągników?? bo kilku rolników z sąsiedniej wsi pojechało do Francji kupić ciągniki, wszystko pięknie, ładnie tylko nie wiedzieli co i jak, i spotkali jakiegoś pośrednika chyba, który znał język i co nieco wiedział, jak im pokazał maszyny i jakie ceny tam są to tylko jeden z nich kupił starego D-F'a jakieś 120 km za 40tys. Myśleli że tam za darmo dają maszyny :P


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

jak by co to pojechałbym z ziomkiem który jeżdzi do Niemiec, zna język, załatwi transport pomoże wybrać Sam sobie niedawno ściągnął MF 80 km z turem za 46 tys. rok 1994 4700mtg stan bardzo dobry zero wycieków Pom Augóstów chciał od niego tura odkupić za 25 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Jeśli ma kogoś zaufanego to spokojnie powinien jechac i sobie przyprowadzic. Chyba, że jedzie w ciemno, to wtedy trzeba uważac. U nas była taka sytuacja, że taki cwaniak jeździł z ludźmi, którzy chcieli sobie samochód przyprowadzic i na miejscu, za plecami dogadywał się ze sprzedającym i oszukiwali kupującego. Ale jak już kolega zorientował się, co jest grane, to potem po powrocie do kraju należycie mu podziękowali :P Sam, na takiego cwaniaka ręki bym nie podniósł, ale nogę już owszem. Sory za OT

Jeśli chodzi o marki, to ja też sugeruję MF-a z serii 61xx, za te pieniądze (bez pośrednika), to może już dałoby radę kupic.


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

Ja bym proponował jakiegoś Fendta. U nas gość ma ich kilka i chodzą na usługach tylko. Miał różne ciągniki ale ostatni ma same Fendty bo jak mówi są najtwardsze. Ale znalezc ładnego jest trudno a jak jest już ładny to za kosmiczną kase. Proponuje sie rozejrzeć na www.mobile.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

fendy sa najlepsze tylko o własnie sporo droższe może i za 12tys. euro coś by znalazł przyzwoitego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

Ja osobiście MFa bym nie kupił faktem jest żę jest najwiekszy wybór w Mf ale czemu jest to spowodowane ??? tym że rolnicy z zachodu najszybciej się ich pozbywają a dla czego ?? coś w tym musi być no ale jak sie trafi ladna sztuka to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a ja myslę, że nad marką nie ma co się szczególnie zastanawiac, ważne żeby stan techniczny był idealny, a ciągnik nie robił za dużo...czasami nowszy, młodszy nie znaczy lepszy.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

Ja kilka razy w niemczech byłem i tam pracowałem na wsi właśnie. Żadnego nowego traktoru tam naprawde nie widziałem. Stare jeżdżą ale są naprawde w idealnym stanie i jeśli są na spszeaż to strasznie drogo. Owszem, zdarzają sie okazje ale natychmiast wychwytują je chandlarze. Dla zwykłego niezorganizowanego kupującego są praktycznie nieosiągalne. Nie chodzi tylko o fendy że są drogie. Zobaczcie na mobile.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek1992   
Gość bolek1992

Ja bym ci proponowałnp. renaulta 110.14 bądz 110.54

Są to dobre maszyny a co do części to nie jest tak tragicznie... Głównym problemem jest to,że renaultów jest mało w Polsce i dlatego mało części, ale widze ze jest ich coraz wiecej... i częsci również

 

MF to też niezła propozycja... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

oczywiście można z tamtąd sprowadzić jakis mało robiony ciągnik typu fiat, mf, same które maja po 4-6 tys. mtg tylko są troche wiekowe i moze byc lipa z częśćiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek
Ja kilka razy w niemczech byłem i tam pracowałem na wsi właśnie. Żadnego nowego traktoru tam naprawde nie widziałem. Stare jeżdżą ale są naprawde w idealnym stanie i jeśli są na spszeaż to strasznie drogo. Owszem, zdarzają sie okazje ale natychmiast wychwytują je chandlarze. Dla zwykłego niezorganizowanego kupującego są praktycznie nieosiągalne. Nie chodzi tylko o fendy że są drogie. Zobaczcie na mobile.de

w idalnym stanie nic nie jest tym bardziej uzywanego! no a tam jest troche inna polityka sprzedazy ciagników, bo prawie kazdy niemiec ma stałego odbiorce swoich uzywanych maszyn a jesli nawet nie to woli sprzedac turasowi taniej niz polakowi.(chodzi mi tutaj o rolników niemieckich) ale za 12 tys euro to kup MF albo SAME cos młodego wiekiem, bo co z tego ze kupisz fendta z 86r bo to fendt wszechmocny jak zata kase mozesz miec z 90r mf juz lepiej wyposazonego i wogule wiesz oco mi chodzi, ale to jest tylko moje zdanie! aco do czesci to jednak fendt ma drozsze ciesci niz mf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

o tyle tam można kupic bezpośrednio od niemca ciągnik w bdb stanie wszystkie książki serwisowe przebieg udukumentowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ja kupwałem 3 ciagniki prosto od niemca (kazdy był od innego) i zaden niechciał mi go sprzedac odsłylai mnie do handlarzy ktorym oni dawali ciagniki do sprzedazy, albo woleli zeby to ich pracownik kupił ten ciagnik a raz usłyszałem od niemca zebym wypier**** bo polaki to hu** i złodzieje, ze nasz narod powinien skonczyc tak jak Żydzi i natym sie moja przygoda z niemieckimi rolnikami skonczyła, tzn i tak kupiłem ale od turasów i zarobil namnie kilka euro ale i tak sie jeszcze opłacało a za ta kase to zobacz jeszcze lamborghini czy jakos tak to sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

A myślałeś o DF :P za tą kase to dx lub może jakaś agroxtra :D Super ciagniki sąsiad ma dx 120 i ma 15tys mtg podobno bez remontu i śmiga aż miło w gruberze 4m (też niemieckim) a komfort super ma też MF 110km i mówki że nadaje się tylko do dwókółki bo moc nieporównywalna :D


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33
ja kupwałem 3 ciagniki prosto od niemca (kazdy był od innego) i zaden niechciał mi go sprzedac odsłylai mnie do handlarzy ktorym oni dawali ciagniki do sprzedazy, albo woleli zeby to ich pracownik kupił ten ciagnik a raz usłyszałem od niemca zebym wypier**** bo polaki to hu** i złodzieje, ze nasz narod powinien skonczyc tak jak Żydzi i natym sie moja przygoda z niemieckimi rolnikami skonczyła, tzn i tak kupiłem ale od turasów i zarobil namnie kilka euro ale i tak sie jeszcze opłacało a za ta kase to zobacz jeszcze lamborghini czy jakos tak to sie pisze

Jak by mi tak Niemec powiedzial to bym mu chyba w morde napluł i po policje zadzwonił. Oskarzył bym go o faszyzm a tego to oni sie tam boja. Policja musie sie taka sprawa zajac to to jest karane z urzędu.

Wracajac do ciagnika to za taka kase kupisz porzadnego JD serii 3x40. Nie ma w nim bajerow jak w MF ale jest prosty i niezawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj