pioter

Ceny serwisu

Polecane posty

pioter    46

Witam wszytkich!!!

nie dawno byłem w sklepie korbanków-jakas tam filia ale zamienniki też mają i się dowiedzaiłem co nieco...

teraz chciałbym wiedzeć ile kosztuja filtry i oleje do waszych ciągników??

 

ceny netto do MF 5455

 

przegląd na 400mth

-filtr oleju silnikowego 30zł zamiennik-orginał nie wiem ile

-filtr paliwa 112 zł-orginał

-wkład hydraulilki 165zł-orginał

-olej silnikowy 15W-40 fuch 18zł za 1l(chyba) 7,5l

 

przegląd na 1200mth

-filtr powietrza 196 zł zamiennik 112zł

-bezpiecznik do powietrza 172 zł zamiennik 128zł

-filtr przekładni nawrotnej  516 zł

-olej skrzyni biegów 74l cena??

-oś przednia i zwolnica 7,5l cena??

-płyn chłodniczy-wymiana


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

do nawrotnej masz tani ja kupie za 50 zł  :o

 

za powietrza dałem 80 zł , biezpieczenstwa jeszcze nie wymieniałem  a mam 1249 mth

 

olej do silnika możesz wlać ORLEN  semi syntetik  w litrówce kosztuje 16  zł  a w wiekszych pewnie z 15 albo i mniej wyjdzie  ja takim zaleje teraz  bo po 1250 powinnienem przegląd robić u mnie wchodzi 13,5 litry i na dolewki  to 20 litry zawsze kupowałem  ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

z tym do nawrotnej to nie jestem pewien bo koles sam dobrze nie wiedział ale napewno jest jeden co kosztuje 500zł...jak jak miałem 8l oleju do siłnika do jeszcze mi zostało na druga zmianę a wchodzi 7,5l.pytałem o katalog części i jest za 226zł netto!!!muszę gdzieś załatwić ksero... :-

a bezpiecznik bardzo brudny masz??bo u mnie w instrukcji pisze że albo co 5 czyszczeń dużego albo raz w roku albo 1200mth

niedaleko mnie koleś ma 5425 dzisiaj z nim gadałem.ma przy nim tura hydramet14 od maja 2004 zrobił 1500mth i jest zadowolony...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

nie jest jeszcze brudny  a normalny filtr będe teraz 4 zakładał

 

A z jakiego ciągnika przesiadł się na tego 5425  ??? jak z 360 to może i jest zadowolony

 

Mnie mój teraz zdziwił  bo mało mi przy orce spalił  :o chyba coś mu się przytkało  moze lepszy barszcz  :- wlałem bo orałem 1 dnia 9,2 ha pod buraki, pszenżyto  to spalił 120 litry to ok 13 litry/ ha  to jak na niego to jakiś cud  ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

maił MF 255 i MF690...

ja też nie chce swojego zapeszać ale coś mi wolno opaduje poziom w baku...jutro może skończe orać to napisze ;)

to duzy od powietrza juz masz 4???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

to co ile mth wymieniasz?


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Raz wymieniłem po 100 bo tak się kurzyło że po paru godzinach filtr był zabity ziemią  poprostu jak uznam że jest już bardzo brudny po przedmuchaniu to zakładam 2  i tyle na mth nie patrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

Claas Ares 656

flitry, 2 paliwowe i olejowy, oryginały 300 zł brutto

olej fuchs titan hpe 15w-40  20L  260 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snopek4    4

moze to nie serwis ale sa goscie dokladnie 3 co za naprawe MF oczywiscie takiego z 90 lat bioro okolo 2000zl i w 3h ciagnik jest rozebrany no i czesci ale to juz droga bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broja    0

Chciałbym zebrać informację od użytkowników ciągników najlepiej tych z ostatnich 10 lat.

 

Jest podobny temat "Ceny serwisu", troche mało osób wypowiadało sie tam.

Miałbym prośbę, pomóżcie tym, którzy zastanawiają sie jaki ciągnik wybrać, mnie zreszta też ;)

 

 

Chodzi mi o rzeczywiste koszty filtrów, olejów (oryginały, czy zamienniki)

oraz np. jakieś przerywacze kierunków, czujniki, które najczęściej wysiadają.

No w przypadku nowych ciągników napewno też ceny przeglądu.

 

Mam nadzieję, że tytuł ten zwróci większą uwagę i więcej osób wypowie się niż w temacie,

który założył "pioter"

Sorry "pioter", że trochę wcinam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

jak najbardziej popieram!!!!;)

szczególne apeluje do wszystkich "deer'owców " jakos nie było odzewu na mój temat...może sie wystraszyli... ;) ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0

to ja podaje ceny przeglądów John Deere serii 6020SE

 

100h 1300 - 1400 zł

250h 400 - 500 zł

500h 400 - 600 zł

1500h 2200 zł (tutaj zmiana oleju w skrzyni biegów i na pewno filtrów)

 

tak mi podano w "Contractus" Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broja    0

Mam nadzieję, że i "zetorowcy", "pronarowcy" i uzytkownicy "CASE", McCormick" całej grupy Same Deutz Fahr i inych, też wezmą udział w tej dyskusji

 

Zachęcam!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
jak najbardziej popieram!!!!;)

szczególne apeluje do wszystkich "deer'owców " jakos nie było odzewu na mój temat...może sie wystraszyli... ;) ;)

JD 5720

100 h-1052,11 zł (z dojazdem -brutto)

250 h-373,80 (brutto-z dojazdem się dogadałem)

500 h-się zobaczy B)-jak rachunek będzie

Teraz czekamy na panów od MF-a B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Witam wszytkich!!!

nie dawno byłem w sklepie korbanków-jakas tam filia ale zamienniki też mają i się dowiedzaiłem co nieco...

teraz chciałbym wiedzeć ile kosztuja filtry i oleje do waszych ciągników??

 

ceny netto do MF 5455

 

przegląd na 400mth

-filtr oleju silnikowego 30zł zamiennik-orginał nie wiem ile

-filtr paliwa 112 zł-orginał

-wkład hydraulilki 220zł-orginał

-olej silnikowy 15W-40 fuch 18zł za 1l(chyba) 7,5l

 

przegląd na 1200mth

-filtr powietrza 196 zł zamiennik 112zł

-bezpiecznik do powietrza 172 zł zamiennik 128zł

-filtr przekładni nawrotnej 154 zł

-olej skrzyni biegów 74l cena??

-oś przednia i zwolnica 7,5l cena??

-płyn chłodniczy-wymiana

 

 

to była moja wypowiedź z innego tematu.kupiłem w tym tygodniu katalog części do MF jak by ktoś chciał pczytać to moge porzyczyć pasuje do mf 5445-5455. razem z przesyłka dałem 307zł ale juz mi sie to zwróciło ;) bo te debi... z korbankowa nawte nie wiedzą jaki filtr wysłać...numery fitrów które mi wcześniej podali były od skrzyni dyna-4 której nie mam i pompy hydraulicznej o wydatku 100l/min której tez nie mam.za te dwa fitry musiałbym zapłacic ok 1000 zł a tak 456zł ;)...nie wiem czy sie śmiac czy płakać... ;)

 

 

narazie przeglądy robie sam.myslę ze na 1200 kogos wezwę ale to sie jeszcze zobaczy... B)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Śmiej się -z Korbanków pioter-dostałeś maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4
Witam wszytkich!!!

nie dawno byłem w sklepie korbanków-jakas tam filia ale zamienniki też mają i się dowiedzaiłem co nieco...

teraz chciałbym wiedzeć ile kosztuja filtry i oleje do waszych ciągników??

 

ceny netto do MF 5455

 

przegląd na 400mth

-filtr oleju silnikowego 30zł zamiennik-orginał nie wiem ile podobna cena

 

-filtr paliwa 112 zł-orginał do mojego pasują od MF 255 idzie 2 szt czyli groszowa sprawa

-wkład hydraulilki 220zł-orginał

-olej silnikowy 15W-40 fuch 18zł za 1l(chyba) 7,5l

 

przegląd na 1200mth

-filtr powietrza 196 zł zamiennik 112zł w moim 60 zł z filtrona

-bezpiecznik do powietrza 172 zł zamiennik 128zł

-filtr przekładni nawrotnej 154 zł 50 zł z bepco

-olej skrzyni biegów 74l cena?? 50l po 15 zł luzem hydramot 1040 MC

-oś przednia i zwolnica 7,5l cena??

-płyn chłodniczy-wymiana

to była moja wypowiedź z innego tematu.kupiłem w tym tygodniu katalog części do MF jak by ktoś chciał pczytać to moge porzyczyć pasuje do mf 5445-5455. razem z przesyłka dałem 307zł ale juz mi sie to zwróciło ;) bo te debi... z korbankowa nawte nie wiedzą jaki filtr wysłać...numery fitrów które mi wcześniej podali były od skrzyni dyna-4 której nie mam i pompy hydraulicznej o wydatku 100l/min której tez nie mam.za te dwa fitry musiałbym zapłacic ok 1000 zł a tak 456zł ;)...nie wiem czy sie śmiac czy płakać... ;)

narazie przeglądy robie sam.myslę ze na 1200 kogos wezwę ale to sie jeszcze zobaczy... B)

 

ja za przeglądy na gwarancji zapłaciłem ok 1100 zł za pierwszy ok 730 zł po 50 mth a po 250 mth 300 z hakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

u mnie pierwszy przeglad na 50 mth zrobiony na gwarancji przez serwis też kosztował ok 700.a w tym olej w silniku i przednim moście,filtr paliwa i oleju silnikowego.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

ja w mojej valtrze pierwsze trzy przeglądy mam gratis i nieznam dokładnych cen ale na

100mth około1100zł

500mth okolo700zł

100mth znajomy płacił 5200zł

filtry paliwa po 140zł sztuka

więcej nie znam ale jak się dowiem to dopiszę ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

chyba po 1000 mth 2500zł co?

 

 

ja takiego przeglądu nie robiłem ale znajomy mówił 5200zł a masz valtre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

prawie tak jak bym miał-umowa spisana i czeka na potwierdzenie

te 5200 to trochę drogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46
;) no ale umowa już podpisana... ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj