pioter

Ceny serwisu

Polecane posty

kat    113

Jeszcze nie wiem dokładnie co i jak z Valtrą. Ale pierwszy przy 50 i przy 500 ma kosztować po około 1200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0
Jeszcze nie wiem dokładnie co i jak z Valtrą. Ale pierwszy przy 50 i przy 500 ma kosztować po około 1200zł

a nie po 100 i 500 oraz po 1000 mth?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Mi się zdawało że kolo mówił że pierwszy będzie po 50, a następne to 500 i 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

u mnie byla facet z NH wgrac nowe oprogramowanie by zwoekszyc predkosc z 30 na 43km/h skasowal za to 500zl ale zrobil to poza wiedza serwisu na wlasna reke wiec kase zgarnal do siebie a ciekaw jestem ile serwis by wzial za takie cos moze sie ktos orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek835    0
Witam wszytkich!!!

nie dawno byłem w sklepie korbanków-jakas tam filia ale zamienniki też mają i się dowiedzaiłem co nieco...

teraz chciałbym wiedzeć ile kosztuja filtry i oleje do waszych ciągników??

 

ceny netto do MF 5455

 

przegląd na 400mth

-filtr oleju silnikowego 30zł zamiennik-orginał nie wiem ile

-filtr paliwa 112 zł-orginał

-wkład hydraulilki 165zł-orginał

-olej silnikowy 15W-40 fuch 18zł za 1l(chyba) 7,5l

 

przegląd na 1200mth

-filtr powietrza 196 zł zamiennik 112zł

-bezpiecznik do powietrza 172 zł zamiennik 128zł

-filtr przekładni nawrotnej 516 zł

-olej skrzyni biegów 74l cena??

-oś przednia i zwolnica 7,5l cena??

-płyn chłodniczy-wymiana

Ja do mojego MF 5455 za filtr powietrza dałem ok 50 zł z filtrona, olej w skrzyni mam agrol-u gadałem z klientem z serwisu mowił ze spokojnie mozna taki lac a nawet mieszac z orginalnym. A co do paliwa to przerobiłem na dwa polskie filtry i moim zdaniem paliwo jest duzo bardziej czyste a po drugie duzo taniej (polskie wkłady ok 15 zł/szt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

No więc dzisiaj mniałem pierwszy przegląd w jelonku przyjemność to 1150 zł . Serwis z Rol Bratu moge jak narazie tylko pochwalic . Serwisant sprzedał mi jeszcze 5 litrów oleju SHELLA , takiego ,którego wlewał do jelonka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Eee mi do Zetora na gwarancji zmienili na Aral bo był akurat znajomy mechanik i też powiedział ,że to szajs no i teraz ganiam na Turdusie . Ten z Rol-Bratu też powiedział ,że Aral to wywalajo i zalewajo Turdus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broja    0

Jeżeli Turdus to tylko w oryginalnych bańkach kupujcie a nie rozlewany z beczek, bo jest dużo podróbek. Nie koniecznie są gorsze te podróbki ale, jak płacić za Turdus, to niech to będzie rzeczywiście ten olej. Ja osobiście polecam FUCHS, ale to już droższy olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Jeżeli chodzi o koszty serwisu w mf 5465 to mogę powiedzieć tylko:

olej Titan cargo do silnika 14l x ~20 zł co 400mth

olej titan supergear do przedniego mostu ok.7,5l ~13,50 zł co 400mth

olej Tutan hydramot do skrzyni 65l x chyba 18 zł co 1200mth

Filtry oleju 2 szt. 26-28 zł/szt. co 400mth

Filtry paliwa około 140 zł i 130 zł za sztukę zamienniki około 120 i 100 zł za sztukę co 400mth

filtry powietrza ~140zł główny i bezpiecznik ~90zł zamienniki a oryginalne chyba 180zł główny i bezpiecznik 270 zł w grene co 1200mth

filtr hydrauliki wymieniany co 400mth ~180zł

pozostałych cen nie znam.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

korbanek: dojazd 1,46 za km,

roboczogodzina ok 85 zł

podpięcie laptopa z programem diagnostycznym 366 zł (!!!)

 

zna może ktoś cenny w innych serwisach np. jd, valtra, nh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wojtek 3222 skąd jesteś? bo jeśli kupowałeś w rol-bracie, to pewnie nie tak daleko ode mnie. ja mieszkam koło przasnysza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek
u mnie byla facet z NH wgrac nowe oprogramowanie by zwoekszyc predkosc z 30 na 43km/h skasowal za to 500zl ale zrobil to poza wiedza serwisu na wlasna reke wiec kase zgarnal do siebie a ciekaw jestem ile serwis by wzial za takie cos moze sie ktos orientuje?

u mojego wuja przy Fendtcie 412 zwiekszali predkosc to 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ceny serwisu axiona 850:

skanuj0030axd5.th.jpg

skanuj0031azq9.th.jpg

tylko bez paniki, zawsze bierzemy sporo wiecej olejow, wiec trzeba porownac jednostkowa cene i oleje "wyrzucic" z zestawienia, ale ogolnie szalu ni ma ;)

tylko dlaczego w nim tak szybko godziny leca B) 640 mth w rok bez 2 tygodni, a sa jeszcze 3 inne ciagniki przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darolee    12

nieżle. Moją uwagę jak mi robili serwis po 100 mth w Tucano (podobnie jest u ciebie) pozycja "koszt dojazdu". Liczą sobie taką kilometrówkę, że bez wahania zatrudniłbym się u nich jako kierowca! Śmiech zarabiają na bardzo dziwnych rzeczach. Normalnie taxówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1804    10

Farmtrac 80 4 WD- Filtr oleju-Perkins 70zł. Filtr Hydrauliki -80zł.Filtr paliwa Perkins-90zł Filtr powietrza -90zł. Olej Mobil1 8.5l.*48zł. Wymiana oleju co 300 Mth.Filtrów paliwa i powietrza co 600Mth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

przegląd case jxu 85 na 50 mtg 1450 zł. wymiana oleju w silniku oraz filtra i filtra od hydrauliki.kupiłem jeszcze 20 litrów oleju do skrzyni.( w tym 450 zł za dojazd i robotę)

przegląd mccormicka około 1000zł ale robie go sam. olej w silniku i w przednim moście oraz filtry paliwowe i oleju silnika.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

@Matuch raczej nie ma innego wyjścia jak bronić Korbanka bo takie jego zadanie przecież, Korbanek napewno ma drogi serwis, przynajmnie w porównaniu z SDFem i obsługa chyba też najlepiej nie wypada

Edytowano przez brzozak2
rozmowa doklejona z innego tematu, gdyz pasuje tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

a skąd wiesz, że drogi, serwisowałeś coś u niego? Porównując ceny przeglądów podawane na forum, mogę stwierdzić, że są co najwyżej takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

no nie wiem, jak dorypali za pierwszy przeglad axiona ponad 3 tys, to mnie troche zawstydzili.

ceny dojazdu, obslugi do najnizszych nie naleza - co mnie obchodzi, ze musza z poznania dojechac?? jestem bardzo zadowolony, ze bedzie wiecej dilerow, tymbardziej ze teraz zamiast jechac 80 km, bede mial 20 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

posiadam od nich ciagnik od sierpnia, ma zrobione 450godz i serwisowanie kosztowało 5tys, dla porównania gdyby to był DF to byłoby 3tys dla mnie to jest dosć duża róźnica, ceny też mają średnie wiec nie wiem dlaczego @bogdan ich tak bronisz?? ja bym wolał żeby było kilku przedstawicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Kolega kupił Agrofarma 410 i właśnie zrobili mu przegląd... tylko olej i filtr w silniku... Z dojazdem 1500 więc nie jest tak tanio. Taki koszt jest przy Axosie ale wymieniane sa filtry w skrzyni i olej w przednim moście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Rogeryk-albo dojeżdżali z drugiego końca Polski albo wyrażasz się mocno nieprecyzyjnie -"tylko olej i filtr w silniku"-znaczy olej i flltr oleju silnikowego czy też wszystkie oleje i filtr oleju silnikowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj