Zaloguj się, aby obserwować  
marian1234

Syf w baku

Polecane posty

marian1234    0

Witam !!!

 

Mam problem z moim pronarkiem 82sa. Traktor kupiłem 6 miesięcy temu i wszystko bylo ok, jednak w ostatnim czasie zatyka mi się bak więc postanowiłem go wyczyscic ale nie wiem jak sie do tego zabrac poniważ nie wiem jak go wyjąć. Gdyby ktoś mógł pomóc był bym bardzo wdzięczny.

 

Z góry dziękuje za pomoc i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Należy zdjąć koło tylne, poodkręcać wszystkie przewody, poluzować takie metalowe paski trzymające zbiornik po dwa z lewej i prawej i wytargać go na bok. Oczywiście bez paliwa. Ja jak u swojego czyściłem to wsadziłem wąż przez wlew i lałem wodę z pół godziny. Większość syfu wyleciała przez wlew. I zbiornika wcale nie ruszałem tylko wlew ustawiłem w miarę poziomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak patrzysz od tyłu ciągnika to od spodu po prawej stronie jest taka śruba. Wykręciłem ją a przód podniosłem trochę lewarkiem żeby był spad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian1234    0

Właśnie u mnie jak odkrecilem ta srube to wypadła taka kuleczka i nic nie leci a bak jest prawie pełny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja też miałem z tą kuleczką jakieś przeboje ale wkręciłem jakąś normalną śrubę. Spróbuj tam coś włożyć, jakąś elektrodę czy inny drut, może jest otwór zapchany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian1234    0

No juz odkryłem jak to działa bo w tej srubie jest dziurka i jak się ja dokreci do końca to nic nie leci trzeba ja troche poluzować wtedy leci ale bardzo słabo a mam prawie pełny bak także to by spływało cały dzień. A jak bylo u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ursus914
      Temat założony na prośbe wuja, mianowicie gdy ciągnik stoi (niejest odpalany) dłużej niż dobe to z przewodów paliwowych zchodzi paliwo,i niemożna go odpalić, żeby odpalić trzeba podpompować ręczną pompką. Sprawa ta ma miejsce od nowości, instrukcja o takim czymś niepisze , próby zakładania zaworka zwrotnego nic niedały, dodam że układ jest szczelny. Ten egzemplaż jest jednym z pierwszych 10 szt. Może ktoś spodkał się u siebie z tym problemem lub wie co z tym zrobić . Za wszelkie porady z góry dzięki
    • Przez new_profil_luki21
      Panowie jak zabezpieczyć bak w MTZ przez spuszczaniem paliwa? Przed świętami miałem włamanie i spuścili mi paliwo z baku. Czy jest jakiś korek na kluczy może z nowszego typu który podpasuje?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj