Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
klusek

"Kołówka"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ferdek07    62
wytrzymają... Truck ma jeszcze większe obciążenia i wytrzymują...

trac ma 14'stki i mocniesze opony, no ale mysle że wytrzymac powinny w końcu bezdentkowe dałem tylko te oponki już nie najmłodsze są ;)

ml78    1

Powinno wytrzymać ja poldusiem truckiem jeżdziłem ok 3 lat trasy warszawa - suwałki średnio 5 osób po ok 90 kg tj 450 kg bagaż ( wyjazdy w delegację więc trochę tego było ) ok 450 - 500 kg i masa pojazdu ok 1600 kg wynik jest niezły ok 2500 kg dzieląc na cztery masz ok 625 kg. ;) tylko należy pamiętać, że opony w trackach były ze znaczkiem C czyli wzmocnione . :D

Wiadomość z agroFakt.pl

wodzu    0

Ja tam mam przyczepkę samochodową 8 sztuk wchodzi na nią... ma dwie osie od dużego fiata, leciutko idzie.. ponad tonę bez problemu dźwiga.. tylko zimą kogoś do pchania trzeba brać :D Ale w razie czego zawsze jest jeszcze stara "Kołówka" na 5 sztuk :D

andrzej2110 ładna, co ważne niska kołówkę masz ;)

zorzyk2    50

Szukając na allegro haka do dźwigu znalazłem coś co pozwala podczepiać przyczepki towarowe do ciągników, oto link .

krolikNH    56

No no widze kołóweczka coupe, a czy może byc też w wersji cabrio??? ;) Oczywiście mi sie podoba...

zetor165    0

No jest mozliwosć zrobienia z niej cabrio. Dach nie jest za ciężki do ściągnięcia.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kołówka w wrsji Cabrio... ;):P:) :)

klusek    2

a co do tego haka do ciagnika na belke.Miałem okazje z czymś takim pracować i to sie tylko przykreca na belke do ciągnika i nic wiecej ale troche głupio sie jeździ bo przyczepka wąska w ciagnik szeroki :huh: ;)

zorzyk2    50
siema najlepij cos na tandemie i do traktora tamta z allegro dobra tylko ze cena szokujaca pozdro

Można coś znaleźć z używanych, bardziej przystępnych cenowo lub innego producenta.

fdt309ci    1

Ja byłem kiedyś ze świnimi w zakładzie to widziałem jak gościu zajechał pronarem z przerobioną przyczepą 4t ładne kraty,i ładny nawet nie taki stromy podest:) Weszło na nią nie pamiętam ale coś ok 15 szt. a ba upartego weszło by z 18 szt.;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez johny09
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem przyczepy koleby zremb w8, czy ktoś może się orientuje kto może chce sprzedać?
       poniżej przykładowe zdjęcie