Zaloguj się, aby obserwować  
Ogon988

Śruby MF 487.

Polecane posty

Ogon988    22

Siema. Musiałem zdemontować silnik i pare z nim współpracujących rzeczy typu pompa hydrauliczna oraz chłodnica.

Zamontowałem silnik i pompe ale patrząc na dwie sruby które były w szkrzynki do której je wrzucałem nie mogę sobie przypomnieć od jakiego podzespołu one pochodzą, ta śruba z podkładką nie jest od spustu odrazu mówię. Macie jakieś pomysły?

p191101_27-07-14o3obv.jpg

Edytowano przez Ogon988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez bolo12121
      Panowie co może być przyczyną stukania w zwolnicy np przy ruszaniu z miejsca do tyłu lub do przodu ale tylko pod obciążeniem np z załadowaną przyczepą słychać takie stuknięcie dodam jeszcze ze na łączeniu pochwy i zwolnicy od czasu do czasu kapnie olej ??????
    • Przez wel
      Witam! Mam duży problem z Mf3060. często luzują mi się śruby , które trzymają przednie koła.Mam zamontowanego tura metal-fach który waży dość dużo jednak staram się jeździć nim jak najmniej a i tak raz odpadło mi koło wymieniłem wtedy uszczelniacz i śruby trzymające koło. wziąłem je nawet na klej i to nie pomogło,znów się poluzowały. Poradźcie co może być nie tak ? pozdrawiam i czekam to ważne
    • Przez kuscyk
      Witam wszystkich .
       
      Na razie bezskutecznie poszukuję informacji 
      Jakim momentem dokręcić śruby głowicy w ciągniku renault ceres 340 oraz informacji o kolejności dokręcania tych śrub oraz jakim momentem dokręcić śruby korbowodu.
      Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ewentualnie odnośniki gdzie ta informacje można znaleźć .
       
      Z góry dziękuję
    • Przez Boveer
      Sprzedam pompkę zasilająca do Zetora. Mocowanie na 2 śruby MOTORPAL, nr kat 933272 cena 200 zł
       

    • Przez KPawlak
      Witam, Czy zna ktoś rozmiar śrub mocujących przednie błotniki w ursusie 3512 / mf 255? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj