silver95

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelec    89

w DT kach, najwazniejsze zebys kupil w swiezym stanie, czyli napęd dobry, oponki zeby mialy co nieco, bez luzów na zawieszce, a tłok i tak zalece Ci zmienic od razu, bo nigdu niewiesz ile chodzil wczesniej.

kupując sprzeta, nie mysl ile chcesz na nim zaoszczedzic w trakcie eksploatacji! Jeszcze nikt na tym nie zarobił :) Jesli chcesz cieszyc sie z jazdy musisz dbac o niego a to znaczy ze nieuniknione beda stanadardowe wymiany, czyli klocki, oponki, napęd, tłok, uszczelniacze w lagach czy łożyska i tulejki na wachaczu.

Ten kto oszczedza na tym, to pozniej sprzedaje komus padake...


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Kumpel wczoraj kupił MZ 250 TS za 600zł bez papierów i dziś przyjechał się nią pochwalić, po namowach wziąłem ja na testy. Powoli z 1 potem 2, ja nie doświadczony bo moje doświadczenia to max Mińsk 125 na początku ostrożnie ,a potem w piz..., jak mnie bokiem na 2 powiozła to nieźle się wydygałem i ostatecznie do 3 doszedłem i tak jeszcze mieliła po zmianie biegu :). Sprzęt dla samobójców :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

ja osobiście mam simsona s51, ale jawą 350 to jest jazda jak te dwa cylindry buchają symfonia dla uszu :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050

Moja przygoda z jednośladami ciągle się rozwija.Ostatnio zakupiłem Suzuki Gsx-r 600, ma kopabiggrin.gif


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek12    18

Hehe ja zaczynałem na motorynce pony teraz mam jeszcze komarka ,wsk175 i moje kochane Soft Enduro Derbi senda r 50


----------------------------------------------------------------------------------------------------

Szukam żony z polem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor53400    2

ja aktualnie jeżdze Kymco super 9 z cylkiem malossi 70ccm B) wiem , mało ... ale do 30 sierpnia latałem aprilią rs-125 07' rok (to miało jebnięcie ,170km/h najwiecej nią leciałem , żeby 164 km/h poleciała to nie trzeba było prosić) B) ale niestety ją skasowałem B) w wawie baran mi z podporządkowanej wyjechał i niestety po motorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Mam do sprzedania Suzuki Dr 125 1998rok. Oszczedny dosc przyjemny silniczek spalanie rzedu 3l!! Od 2008 roku zrobilem nim ok 1000km!! jezdzilem nim tylko na pole w sobote zobaczyc jak tam sytuacja. Motor był remontowany przez poprzedniego wlasciciela olej wymienilem jakies 30km temu na castrol dedykowany dla motocykli. Dorzucam kartery i wiele innych czesci wymienionych w nim, poprzedni wlasciciel zmienil przednia owiewke na owiewke z Kawasaki dzieki czemu motorek jest ladniejszy i nie taki kanciaty. Motor w tym roku wiecej stał niz jezdził z powodu braku czasu, a sprzedaje poniewaz chce kupic samochod. jakby ktos byl zainteresowany to wysle fotki i pytajcie w razie czego.


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

w sobote kupiłem yamahe yzf400 ful cross to jest dopiero frajda z jazdy po polach i wogule a nie tam jakies scigacze czy cumorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Kolega wlasnie sprzedaje WR250 F i kupi na pewno jakas 400. Masz jakies zdjecia tego dupowozu?


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9
:) Ja mam honde cbr 125. 2004 rok 14 km 14 tys przebiegu na wiosne bedzie do sprzedazy tylko przez zime troche podszukuje dodam ze zarejestrowana jako motorower :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

ta rejestracja teraz juz nie wiele znaczy bo przeglad i tak trzeba zalatwiac. ja swojej DR-ki nawet nie rejestrowalem na 50 bo mi sie nie oplacalo 900zl taka impreza a prawko tez ok 1000zl wiec dalem sobie spokoj


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Mnie taka impreza wyszla tanie niz 900 zl a swoje przejezdzilem na karte motorowerowa ponad 4 lata ;P Teraz mi juz nie potrzebny ten motor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Cześć, mam małego problema z moim Huraganem ;) (keeway hurricane) zmieniłem sobie gaźnik na lepszy odblokowany, wyregulowałem go jako tako i chodzi dość ładnie, przyśpiesza dość żwawo ale dochodzi do ok 47/h i zaczyna tak przerywać dziwnie :) mógł by mi ktoś podpowiedzieć co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

może intercooler nie ma odpowiedniego przepływu i turbine Ci dławi :)

 

ahah teraz to sie usmialem, pokaz mi gdzie jest turbina i intercooler skuterze .! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5

Ja zaczynałem na komarku,przewineło sie chyba ze 3 szt,potem wsk,cz 175,mz 150

,minsk125,narazie tylko samochodziki i ciągniczki,ale choruje na jakiś motur :) ,

syn ma co prawda qada 125cm3,czasem nim podziczeje,ale troche szkoda mi go bo

to taka zabaweczka dla dzieci ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert93    1

No panowie fajne sprzety macie jeśli ktoś bardzo lubi jazde na jednośladzie to pewnie bedzie mial kiedyś zajefajną maszynke;)Ja posiadam skuter marki Suzuki Katana Ay50 wr z limitowanej wersji Telefonica Movistar z 2003 roku ,chłodzona cieczą;)nakręciłem troche kilometrow i bylem zadowolony z jazdy tym pojazdem;) konstruktorzy tej wersji troche pomyśleli i zrobili ją bez blokad wiec nie bylo bawienia sie ze zdejmowaniem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

ja posiadam motorower Zipp Salmo :D z 2010 R.


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barek7341st    0

ja mam simsona s51 enduro i wyciągam nim 70km/h na orginale cylinderku.

rocznik 87 w zimie 2008 pierwszy szlif

planyje sobie kupić mz etz 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj