silver95

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

Polecane posty

robert1100    3

Pawelec...każdy tak mówi.

Motor ma spory moment obrotowy i ciągnie od najniższych obrotów.

Na starcie lekkie 600tki nie są straszne. Silnik V2 nie kręci się do 12-14tys obr/min wiec po chwili musi ustąpić.

Ale to jego elastyczność na każdym biegu daje uczucie siły.

Mam znajomych na lżejszych motocyklach i nie zostaje nigdy w tyle ;)


Nie ma sensu wchodzić w dyskusję z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

wiesz, kazdy ma odczucia subiektywne!

Mój endurak (50KM, 102kg) stawia na koło na 5 biegu, operując tylko rolgazem, bez strzelania z klamki sprzęgła.

Niewiem jaki byłby efekt gdybysmy staneli w jednej linii, ale musze Cie sprowadzić na ziemie :D, Kazdy mocniejsze enduro zjada Cie ;) a juz napewno Husaberg 650, 70Km na silniku, 60Km na kole plus 110 kg wagi ustawia w szeregu kazdego milosnika startów spod świateł.

Przecinaki, wcale nie maja takiego kopa jak by sie mogło wydawac, jak wlasnie mocne enduro, czy full cross z dobrym przelozeniem z singlem. Przynajmniej do 100km/h.

 

tu masz filma husaberga z hayabusą. 60Km i 180Km. ale i kolosalna roznica w wadze.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas11    0

Znacie może jakieś niemieckie lub holenderskie strony z używanymi skuterami na sprzedaż


Zetor 7441 i Ursus C-360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam CRF250 wcześniej CR85R. I dużo wypadków, jeden ostatnio bardzo poważny ale dla mnie tylko z guzem i podartymi ubraniami i nogami.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ja mam teraz na sprzedaż Derbi GPR z 2001 roku, paluje przesiąść się na NSR :)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGL    40

ja bym prosił o poradę w kupnie skuterka, musi to być 50-tka w cenie do 2300zł,

rozglądałem się za Peugeot Speedfight 2, co o nim myślicie? ew. proszę o inne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Panowie, a jakie macie wrazenia z jazdy Rometem Ogar 900 ??? Chciałbym takiego nabyc, dałoby sie tym jezdzic po polnych drogach tak jak po asfalcie? Oczywiscie nie beda to jakies tak szarże tylko spokoje jezdzenie po nieutwardzonych drogach :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli skuter to bym polecał YAMAHA Aerox bd dobry i wytrzymały skuter.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk96    1

Ostatnio kupiłem Zippa nekena. Póki co sprawuje się rewelacujnie. Jedynie gażnik mi się odkręcił, ale 15 min roboty i po sprawie

 

 

 

@Wacek21

Mój kumpel go ma. Wiadomo jak to włściciel chwali go, ale mówi że sie psuje i musi dużo części wymieniać. Chciałem kupić ze sklepu Rometa ZETKA 50, i koleś choć był sprzedawcą rometa nie polecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzezuch    0

coolman111 Trochę ci się pomyliło na temat ogara 200. ty miałeś ogara 205 bo one mają polski silnik 2 biegowy , natomiast ogar 200 posiada 3 biegowy silnik jawa 50 który był stosowany w jawie 50 mustang. wiem o tym ponieważ sam mam niebieskiego ogara 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2277    0

Ja mam Longije Exacly 50 (skuter) i ogara 200 z silnikiem jawki i przodkiem od simsona. A i jeszcze jawe 350 ale nie na chodzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arielito1    0

ja mam junaka 350 z 1963r a teraz kupiłem honde vt 1100 z litwy smiga jak szalona chociaz ma 56 km ale za to jaki moment :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemas15    0

ja od niedawna jestem posiadaczem simsona s51 rok 1986/7 i skutera z 2007 roku


SKR Smutny Koniec Rolnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

ja mam junaka 350 z 1963r a teraz kupiłem honde vt 1100 z litwy smiga jak szalona chociaz ma 56 km ale za to jaki moment :D

Litwa i moc silnika piszemy z dużej litery, same byki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel89    3

ja posiadam skuter KTM GO!!!!! :D super skuter... :D inne zostają w tyle.. cylinder wyczynowy atena i leo vinci tłumik :D mam prawko na motor więc może będzie jakaś przesiadka :D


gmhnbmbnm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ ZUCH1234 co prawda ja nie mam ale jeździłem dwoma jeden ze starterem a drugi na kopniaka, mojego kuzyna. Masakra odpalić. Ale motorek ma kopa, pamiętam jak mnie walnęło szum trawy po kasku jak się leciało :D :D Jak Ci się sprawuje???


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

Zuchu, posiadasz Deerke, czy dopiero chcesz kupic? :D Jak chcesz sobie kupic, to poszukaj 350tki, ta 650 wymęczy Cię swoją wagą.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chce kupić to czemu nie. Motor jest wtedy ciężki jak trzeba go zbierać z ziemi, a tak to idealnie się na nim jeździ. Wygodne siedzenie, podoba mi jak jest wyprofilowane więc nie trzeba być gigantem żeby tym jeździć.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CaseJX90    0

Witam.

Od 3 lat jestem posiadaczem chińskiego skutera CVS MOTO jak narazie nie narzekam, było kilka drobnych awari :D , w tygodniu sprzedaje skuter i w zamian będzie 5 biegowy Benzer lub Romet Z125 ;) , posiadam jeszcze Ogara 205 mam go już pół roku i zero awari :D

Pozdrawiam.


KPK Kumurun TEAM!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas11    0

Ja sprzedałem swojego chińskiego skutera i kupiłem Yamahe Neosa. Bez porównania do tamtego chinola. Ten ma super przyspieszenie, mało pali i jest szybki.


Zetor 7441 i Ursus C-360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

ja mam pytanie do użytkowników Yamahy DT 50 z Roczników 93 - 96 itp. Bardzo są te motory awaryjne? Bo chce taką późną jesienią zakupić i nie wiem czy jest sens, abym zakupił a później awaria i by stała a chciał bym tym trochę pojeździć nie tak jak tą moją motorynką co chwile awaria :/


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekvet    11

Ja mam Rex 450RS ... Za rok myślę go zmienię na coś innego chociaż nie powiem jak narazie zero awarii po zrobieniu 1298km :) troche mało mocy ma bo zaledwie 2,9km :):) A w przyszłym roku może go zmienię na Yamahe Neos kolega ma i sobie chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj