silver95

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

Polecane posty

kris14    267

Ja mam Ogara 900 i 1500km w 2 miechy zrobiłem bez awarii :)

Jeśli chodzi o opinie rometów to skutery [te automaty] nie mają dobrej opini....

Ale Ogarki cieszą się powodzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Ja jednoslada nie posiadam od kiedy ma prawko i jakos nie czuje takiej potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Ja obecnie posiadam tylko polskiego Rometa 2-biegowego 79r. ale miałem kiedyś WSK-e


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Ja ogladalem na allegro Honde NRS 125 i pomyslalem sobie ze sprzedam skutera i kupie sobie taka Honde i zrobie prawko na A1 ale potem wchodze na motorowery patrze a tam Honda 125 pojemnosci zarejestrowana na motorower <_< Co radzicie ? <_< Szczerze powiem ze skuter mi sie znudzil :angry:


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

@bamber to sobie kup ta NSR-ka zarejestrowana na 50, jak cie pały dropną to i tak czasami mogą sie czepiać no ale jakoś ujdzie <_< na A1 trocha szkoda kasy nie opłaca sie to zbytnio..<_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Kumpel mo skutera 125 i mol yno karta motorowerowo i jezdzi normalnie . Mo ktos tako Honda NSR 125 zarejestrowano na motorower?? <_<


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian93r    0

A jaki byscie polecili żebym mógł śmigac z kartą motorowerową? taki żeby był szybki,mało awaryjny i żebym sam przy nim zrobił no bo przy skuterze wiadomo...A no i oczywiscie nie drogi <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja ostatnio pomykam Jawą 350 TS. Bardzo mocny motor, jeździ się świetnie bo mocy nie brakuje, lubi niestety wypić, przy ostrej jeździe ok 7-8 litrów ( tak jak na czeski sprzęt przystało <_< ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

no wlasnie Jawa spoko tylko zeby tak nie żarła <_< znajomy miał jawe nieżle rozdup*** to to żarło chyba nawet kole 15, tylko po benzyna jeździli <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267
Ja ogladalem na allegro Honde NRS 125 i pomyslalem sobie ze sprzedam skutera i kupie sobie taka Honde i zrobie prawko na A1 ale potem wchodze na motorowery patrze a tam Honda 125 pojemnosci zarejestrowana na motorower <_< Co radzicie ? :P Szczerze powiem ze skuter mi sie znudzil :angry:

 

Jeżeli chcesz kupić tą Honde to przygotuj się na spalanie rzędu 6-8l/100km [rzekomo przy spokojnie-dynamicznej jeździe :lol: ] no i serwisowanie też kosztuje :D

Ale motorek spoko...

Qumpel ma i strasznie mi się podoba <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050
Ja ogladalem na allegro Honde NRS 125 i pomyslalem sobie ze sprzedam skutera i kupie sobie taka Honde i zrobie prawko na A1 ale potem wchodze na motorowery patrze a tam Honda 125 pojemnosci zarejestrowana na motorower :) Co radzicie ? :) Szczerze powiem ze skuter mi sie znudzil :angry:

 

 

Ja posiadam Honde Ns1 80ccm(95r)-oczywiście zarejestrowana na motorower. Przy spokojnej jeździe pali 4-4,5 litra na 100km,jak jej dobrze pocisne to i 5-6 litrów na 100 wychleje. Wrażenia z jazdy super do 100km/h w 10s.V-max120-130(dokładnie nie wiem bo nie było gdzie sprawdzić-brakło drogi ,110km/h wyciągnąłem na luziku) Żaden skuter ni ma do niej polotu-zostają daleko w tyle. Jest mniejsza od 125ccm,a też wiele potrafi no i policja inaczej patrzy, no bo jak by nie było to 125ccm wygląda juz prawie jak rasowy ścigacz. I tak nie będziesz rozwijał wielkich prędkości po drogach publicznych, bo nigdy nie wiadomo kto za tobą jedzie, a motorowerem możesz jechać tylko 45km/h(oczywiście nigdy aż tak przepisowo nie jeżdżę :) )


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeździłem takim, jest bardzo słaby i zamulony(niecałe 2 km). Nadaje się tylko na ulicę dla jednej osoby(i to nie za ciężkiej). Z dużej góry dochodzi do 60 km/h. Jedyne co mi się podoba to hamulec tarczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Dziś byłem w serwisie po olej i klocki do mojej Aprili RS50. Poczyściłem wszystko, wyregulowałem. Podczas wymiany zaczoł padać deszcz, lecz to mnie nie zniechęciło do jazdy;). Wyjechałem na łąkę; 1,2,3,4,5,6 +ssanie i smrodziłem laczka<wow> byłem zaszokowany jego osiagami. Na drodze rozpędza się znakomicie jak na "50" i jego Vmax wynowi 0k. 110 km/h. Polecam sprzety z silnikami am6 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosek xu li    4
Dziś byłem w serwisie po olej i klocki do mojej Aprili RS50. Poczyściłem wszystko, wyregulowałem. Podczas wymiany zaczoł padać deszcz, lecz to mnie nie zniechęciło do jazdy;). Wyjechałem na łąkę; 1,2,3,4,5,6 +ssanie i smrodziłem laczka<wow> byłem zaszokowany jego osiagami. Na drodze rozpędza się znakomicie jak na "50" i jego Vmax wynowi 0k. 110 km/h. Polecam sprzety z silnikami am6 ;D

Z tym ssaniem to co ci pomogło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

tak pomaga, w tym gaźniku jest jeszcze jedna dysza, która podaje większą ilość paliwa do komory spalania, nie zamykając przy tym dopływy powietrza. Jeśli przy rozgrzanym silniku włącze ssanie to silnik zgaśnie, lecz gdzy przekrece manetke wieksza ilośc tlenu i paliwa powoduje większego kopa;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ja sobie 2 dni temu kupiłem Jawe Robby 50 i jak narazie jestem zadowolony, ma dobre przyspieszenie itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj