silver95

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

Polecane posty

lukano    0

Romet ogar 200 ;)


Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja posiadam WSK 125............. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

Witam ma może ktoś z Was części od WSK 125 KOS? Najbardziej chodzi mi o kolanko oraz przednie zawieszenie. A także poszukuję części od MZ 150. Jak ktoś takowe posiada proszę pisać!

 

Pozdrawiam Karol12!!!


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ja sobie chyba sprawie jakąś WSK... to jest maszyna :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11
Witam ma może ktoś z Was części od WSK 125 KOS? Najbardziej chodzi mi o kolanko oraz przednie zawieszenie. A także poszukuję części od MZ 150. Jak ktoś takowe posiada proszę pisać!

 

Pozdrawiam Karol12!!!

 

szukaj na allegro. Czasem nawet trafia się prawdziwy okaz, z dawnych zapasów. Codziennie sprawdzaj a na pewno na coś trafisz. Dla przykładu podam, że był nowy silnik do 3, nowa rama z papierami i wiele innych podobnych. Z tego co wiem, teraz jest nowy silnik do 4 na handel. Więc jeszcze raz szukaj :)

 

kilka linków:

http://allegro.pl/item330123891_abryczny_p...k_wfm_shl_.html

http://allegro.pl/item329611983_unikat_sil...shl_sokol_.html

http://allegro.pl/item325524841_fabrycznie...ik_wsk_wfm.html

 

PS. Kiedyś był silnik BING 5biegowy, 250 pojemność ORYGINALNY od WSK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

suza ładna, na 50-siatke zarejestrowana czy 125??. sam ma zamiar kupić enduro, początkowo miała być DT125/50 ale po głębszym za stanowieniu stwierdziłem ze koledzy w niebieskich mundurach mogą się skapnąć ze ta 50-siatka tak dobrze a problemów z nimi nie chce mięć idzie no i padło na DT80/50.


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

wlasnie zaczynam probowac zarejestrowac na 50. tez chcialem DT ale to spalanie ozostawia wiele do rzyczenia i przy mojej jezdzie co roku generalka bo w pizde by dostawal a tam mam DR w 4T i moge mu dawac w pizde (wiadomo ze nie caly czas) jesli masz papier ze jest to 50 to ci nic nie moga zrobic chyba ze bedziesz na tyle "glupi" ze bedziesz jezdzil w terenie zabudowanym ponad 50 to daruj ale ja polecam te DR'ki calkiem mocne jak na swoja moc i co wazniejsze spalanie na poziomie 3-4L i duuuuzo zywotniejszy silnik od DT


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78
wlasnie zaczynam probowac zarejestrowac na 50. tez chcialem DT ale to spalanie ozostawia wiele do rzyczenia i przy mojej jezdzie co roku generalka bo w pizde by dostawal a tam mam DR w 4T i moge mu dawac w pizde (wiadomo ze nie caly czas) jesli masz papier ze jest to 50 to ci nic nie moga zrobic chyba ze bedziesz na tyle "glupi" ze bedziesz jezdzil w terenie zabudowanym ponad 50 to daruj ale ja polecam te DR'ki calkiem mocne jak na swoja moc i co wazniejsze spalanie na poziomie 3-4L i duuuuzo zywotniejszy silnik od DT

racja, slnik 4t sa duzo zywotniejsze niz 2t, miałem wczesniej honde mtx 125r 2t, to spalanie było strasznie duze, teraz mam honde xr350 4t to spalanie jest na poziomie 4-5l/100km i silnik nie jest tak wysilony przez co ma wieksza wytrzymałosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

@mtz_820 ale DR ma 14km a DT 28km i spalanie musi być większe bo więcej mocy ale żeby do 10l jak w necie piszą to aż nie chce się wieżyc. (a simson żeby spalił 3l musze się dobrze postarać.). ja tego moto tyrał często nie będę tylko od czasu do czasu wiec myślę ze na cylindrze ten sezon przejadę i na następny będę myślał o czym większym i prawkiem A1 i dociekliwych panów w niebieskim będę miął gdzieś, wiesz jak oni się nie dopatrzy to jakiś "miły" człowiek doniesie ze jakiś XY jeździ ostro gdzieś tam, a ja problemów póki co nie chce mieć.

aha i plusem dla DR oprócz żywotności silnika jest to ze nie musisz lać oleju do benzyny a w DT trzeba.


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1
Mam keeway'a z 2005r, do tej pory mam 3 silnik:d

 

to jak ty jeżdzisz

hehe

chinszczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

musze sie wam pochwalic moimi osiagami na suzi otorz rozbujalem ja do 100km/h na 5 biegu (skrzynia jest 6 stopniowa:P)


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

Jak myślicie opłaca się kupic nowego rometa z serii na rok 2008 czy może jakiegoś używanego np aprilie sr czy yamahe aerox? Limit do 5 tysięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

wszystko używane zachodnie lepsze od tego chińskiego gówn@... Nie patrz na niską cenę nówki tylko szuka starszego a lepszej marki bo to nic nie warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Ja teraz też planuje kupić skuter i patrzyłem to aprilie sr z 2001 roku można kupić za 3000zł

a Yamahe z 2003r za3200


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROPA    1

Też przyznam racje że zachodni sprzet jest lepszy ja posiadam simsona s51 i krosa suzuki dr 125 kopa ma a co najlepsze to ze pali 3 litry na 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

suzuki DR to nie cross tylko enduro:P


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj