silver95

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

Polecane posty

wisnia    0

Ja w swoim zyciu juz kilka motorowrkow zajechalem, a kiedys to nawet handlowalem ;D Moj pierwszy to spadek po dziadku romet 3biegowy na 19` potem poszła skrzynia to wsadzilem silnik 2 i znow poszla skrzynia ale go sprzedalem w czesciach. Potem kupilem Ogara 2 na 17` jak go zrobilem mmm cyna 8) ile on remontow przeszedł dopiero w tym roku w zniwa go sprzedalem za 250zł ale tam nic nie trza bylo robic. miedzy czasie jeszcze zajechalem Javke  motorynke i komara z okrągłym silnikiem ;D ahh to byly czasy :'( teraz raz poraz wsk-ą latam :)


:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

ja dopiero pierwszy sezon tak na dobre jezdzilem (brak kary brak jazdzy tylko polnymi) 

ale z kuzynem kiedys najezdzilem na wsc co dostal od dziadka sie pare razy wywailismy 2 razy zawiodly chamulce raz postuj na potoniarce a drugi to juz byl gorszy kolem kolesiowi przejechalismy po boku zamochodu. jechal glwnom a nam sie chamolce skonczyly i za krzakow lup w niego i gleba a za motorem byl wozek z wetkami i tez lezy na srodku drogi. wszyskto dobrze sie skonczylo. a wmidzy czasie (pomiedzy wakcjami) zajezdzil wfm-ke komara i 2 wski jedna zwykla ta od hamolcow i druhga przerabiana na krosa wyskokie zawieszenie i taki tam. a do tej pory czyli od 4 lat w tyl zlozyl tylko jednom wsk


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisnia    0

@silver95 to widze ze mamy podobna przeszłośc z wypadkami ;D nam raz w romecie jak chamulec odbil w drugą strone to kumpel nie mugl go poszukac i jak wyp... w murek od gnojownika to obaj sie w gnojowniku znalezlismy ::) ale i tak najlepsza jazda jest zima:D np po stawku normalnie jak na  zuzlu 8)


:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

ja nie wiedzialem ale slyszalem ze kolesie kolo mnie (na pare kilasow dalej) rozpedzali sie na rokaze w zime do 30 kmh i wjezdzali w zaspe. zabawe mieli przedniom


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Jeśli chodzi o wypadki to motorkach to ja zaliczyłem tylko jeden. Podczas gdy jechałem moim Ogarem asfaltem, pies wyleciał na ulice (pewnie chciał mnie pogonić) i niefortunnie wpadł mi pod przednie koło :-. Przez niego przewróciłem się. Ale na szczęscie było to wiosną więc miałem na sobie długie spodnie i kurtke, więc źle nie było. Troche byłem tylko potłuczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

no to ja ci wspulczuje a tego pies mial chyba pecha


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1

Motorynka pony, przerobiona na choppera przez mojego brata  ;D 

Motorynki nie widać spod brata, jak na niej siedzi, więc ja nią śmigam  ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

a ja smigam komarkiem jego zdjecie jest w galerii. a miałem questa ale nikomu niepolecam chinskich wymyslów chociaz przeznam ze ten 4sów przez 3 lata chodził jak zegarynka przyspieche miał i predkosc wypas i polił tylko 1,9l/100km w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

no to jak piszesz o nim w samych superlatywach to dlaczego nie polecasz go  ???


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

ja mam WSK 152cm3 spoadek po starszym bracie hehe mówie na nia balbinka


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

bo chinskie wykonanie jest... i dlatego wytrzymał tylko 3 lata i 7000km a szanowałem go! nawet kumle sie smieli ze w chinach jak go składaja to na próbe odpalaja  jak to kierownik zobaczy to sie drze:gascie bi sie zepsuje! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0

dwa lata śmigałem na kawasaki zephyr 550:) naprawde fajny motorek dla początkującego... wyleciałem na nim z drogi przy ok 110km/h 5 km od domu na zakrętach które (wydawało mi się, że dobrze znam...)... troche go rozbiłem ale poskładali mi go w serwisie kawasaki i dalej śmigałem...

niestety musiałem go sprzedać:( i kupiłem ciągnil... ;D


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0

o dziwo nic... chyba tylko dzięki temu,że spadałem z konia nie raz...

przeleciałem przez bark, zaliczyłem głową dużego głaziora (było widać na kasku...) tzn tak mi się wydaje po śladach, po tym co mnie bolało i jak oglądałem miejsce lądowania-rów... nie pamiętam całego zdażenia... tylko tyle że nie mieszcze się w zakręt, a potem jak stoje nad motocyklem i zdejmuje kask...musiałem się w odpowiednim momencie ewakuowac...

motorek wbił się lewą stroną w rów i obróciło go i poprawił drugą stroną... obrotomierz znalazłem ok 100 m dalej na drodze...

 

tak naprawde można wylecieć przy 30km/h i wylądować na wózku... dobrze, że przez kundla nie ucierpiałeś za bardzo...


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

mozesz nawet ciadzienie po 5 razy w ten sam zakret wchodzic ale wystarczy jedna wizyta drogowcow (o tan kaszmszczek mi chodzi) i gleba albo jakis piasek


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0

nie trzeba drogowców...

wystarczy:

-tir który naciągnie kamyczków na droge...

-krowy które załatwiają się na zakręcie... jest wtedy ślisko ;D

-ciągnik czy inny sprzęt który naciągnie na droge błota... (sam kiedyś prawie wyrżnołem na błocie które zostało po moim ciągniku...) ;D ::)

i wiele wiele innych...


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

a o jakim motorze panowie marzycie (cena nie gra roli)


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0

R1150GS adv... to sobie kiedyś kupie... ;)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M309249

gsx1000r... strasznie mnie kręcą te odkurzaczacze.... r1 też bym nie wzgardził ;D

 

ale mam nadzieje, że na następne wakacje będzie jakieś enduro tak za 5 tys już coś fajnego można znaleść... ;)


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

moim faworytem na pola jest YAMAHA YZ 250 - ogólnie modele YZ ale te po roku 98 - piękne i bardzo mocne motorki. A jakimi jednośladami się rozbijałem oj troszkę tego było:

motorynka > ogar 2 biegowy > ogar 3 biegowy (chyba się romet nazywały) > SHL-ka > CZ 250 > MTZ 251 (ale to była fura dawno dawno temu) > yamaha 125 enduro ale nie wiem jaki to był model > yamaha YZF 600 ale to było na asfalt a nie na pola ;) > yamaha YZ 125. Niestety z motorków (zwłąszcza tych 2 ostatnich) zrezygnowałem na rzecz hondki ale plan jest aby na wiosnę przynajmniej na pola kupić ;)

pozdr dla maniaków jednośladów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

kolega ma roczną YZ 250 i bestia bryka na zawodach


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid20    1

a ja sie śmigam na ogarku z silnikiem jawki 75 km/h i jazddaaaa ma może ktoś simsona do sprzedania wszystko jedno jaki model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Ja mam wske 125 i jawę 175. I tu pojawia się moje pytanie czemu w jawie zalewa się świeca raz chodzi dobrze raz wcale nie mogę zapalić.  :-


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj