Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      To jest temat specjalnie założony, ażeby nie zaśmiecać tymi ogłoszeniami pachnącymi z daleka oszustwem, tematu - "Z cyklu znalezione na allegro".
      Tu można pytać, co koledzy sądzą o takowych "okazjach".
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez damianTDD
      tak jak w temacie (jeśli taki temat byl proszę go usunąć)
    • Przez 3039023
      Witam 
      Posiadam od nie dawna Case 956 z 85r  i mam problem z podnosnikiem.
      Podnosi ramiona ale nie opuszcza , chyba że przez cały dzien.filtry hydrauliki nowe , olej nowy . Pokrętłem na blotniku kręciłem nic to nie daje chyba że zakręcę maksymalnie w lewo to wtedy nie podnosi wgl. Drożność przewodów sprawdzałem . 
      Ramiona podniesione do góry olej wypuściłem ze zbiornika i podnosnika, nic to nie dało nie opuścił ramion.

Może ktoś miał podobny problem 
      Prosze o pomoc, z góry dziękuję.
      Pozdrawiam 
      Ps.wrazie potrzeby wstawię zdjęcie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.