Skocz do zawartości
silver95

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

Polecane posty

Dawid777    0

Drodzy Agrofotowicze mam takie pytanko... Zbliża mi się zakup motocykla 50, a jeden koleś ma 70 rejestrowaną na 125 :D czy jeśli coś takiego kupie to zarejestruje na 50?

Z góry dzięki

silver95    1

70 na 125 czy 125 zarejestrowane jako mniejsze?? bo trochę zamotałeś tam.

ogólnie jak będzie to już tak zarejestrowane w polsce to nie będziesz miał problemu z przerejestrowaniem na np. ciebie.

piszesz ze zbliża sie zakup 50'tki. powiedz czego poszukujesz, nowe czy coś z używek i za ile?

kris14    259

Mi leci 70km/h :D

A jak są warunki to zamyka licznik- ponad 85km/h :D

UrsusC3603p    0

To fajnie jak swojego dotrę to też muszę sprawdzić :D

A czy on ma jakieś blokady bo sam nie wiem na necie są różne opinie...

kris14    259

Modele 2007/08r nie mają blokad :D

Dopiero te co wyszły w 2009r. mają blokady na module i na dopalaczu spalin [taki bajer przy głowicy czego nie ma w starszych modelach :D ]

robak    0

Ja mam Mz etz 150 (1988) sprzęt nie do zajechania i komarka2 (1983). Pozdro dla motórzystów Mz górą! <_<

adi4512    126

Ja posiadam trzy motory (w tym 2 brata). Skuter - Moto-Ventus Prymus 50, WSK 175 - czarna strzała :rolleyes: i Romet RM125 - to jest sprzęt idzie jak pocisk :( . Zamierzam kupić sobie jakiegoś Simsonka :huh: Jak bede mał to coś tu napiszę :) :)

Darek3110    0

Ja mam WSK 125 i simsona s51 jednak dużo więcej jeżdżę simsonem bo papierki są w wgl :rolleyes: , simson mi ciągnie w sprzyjających warunkach wydaje mi sie że 75km/h, bo mam wrażenie że licznik mi zaniża, jak jade 60km/h to leciutki gaz a jak daje full to 70 pokaże niby ale licznik strasznie wariuje wtedy i ciężko jest coś odczytać, kolega też tak kiedyś miał, ma simsona 60ccm tuning ciągnął mu 90 a na liczniku 65 :( , piszcie ile wasze maszyny wyciągają bo jestem ciekaw :huh:

JD5620    10

witam, co myslicie o zakupie czegoś szybszego od "odkurzacza" np. Yamaha tzr 50. Jezdziłem taka z kumplem to osiagi ba bardzo przyzwoite jak na taka pojemność :D

DJBOMBA12    10

Ja mam Motorynkę, Zakupiłem ją w Czerwcu :) A niedługo powinienem posiadać 2 Romety Ogary 205 Które stały pod płotem i będę chciał przywrócić im czasy swojej świetności :)

silver105    9

ja mam 2 motorynki jedną popsutą od nowości u mnie bo mojego taty i działającą którą teraz jeżdżę DJbomba masz do niej papiery

piotrek30    0

ja kiedyś zaczynałem od Ogara 205, niedawno WSK 3, teraz poluje na MZ ETZ 251 ten ostatni wypust z kwadratowymi światłami z tyłu :D

DJBOMBA12    10
ja mam 2 motorynki jedną popsutą od nowości u mnie bo mojego taty i działającą którą teraz jeżdżę DJbomba masz do niej papiery

Mam tylko Aby Spisać Fakturę(czy jak to tam się nazywa) Zakupu i można rejestrować:D a Ty Masz??

DJBOMBA12    10

Chciałem tuning zrobić i tak wyszło... Na Rozpylaczach wywierciłem za duże dziurki i jest wszystko dobrze jak chodzi na małych obrotach a jak dam gazu to zalewa mi świecę i gaśnie... :/

maresek2    0

Moje jednoślady to;

skutr Zipp 2007r

MZ ETZ150 1990r na sprzedaż obecnie

WSK 125 czeka na odświżenie lakieru ale na chodzie

A w przyszłosci chciałbym jakies mocne enduro chociaż 650ccm :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się