silver95

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

Polecane posty

Dawid777    0

Drodzy Agrofotowicze mam takie pytanko... Zbliża mi się zakup motocykla 50, a jeden koleś ma 70 rejestrowaną na 125 :D czy jeśli coś takiego kupie to zarejestruje na 50?

Z góry dzięki


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

70 na 125 czy 125 zarejestrowane jako mniejsze?? bo trochę zamotałeś tam.

ogólnie jak będzie to już tak zarejestrowane w polsce to nie będziesz miał problemu z przerejestrowaniem na np. ciebie.

 

piszesz ze zbliża sie zakup 50'tki. powiedz czego poszukujesz, nowe czy coś z używek i za ile?


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Mi leci 70km/h :D

A jak są warunki to zamyka licznik- ponad 85km/h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusC3603p    1

To fajnie jak swojego dotrę to też muszę sprawdzić :D

A czy on ma jakieś blokady bo sam nie wiem na necie są różne opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Modele 2007/08r nie mają blokad :D

Dopiero te co wyszły w 2009r. mają blokady na module i na dopalaczu spalin [taki bajer przy głowicy czego nie ma w starszych modelach :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robak    0

Ja mam Mz etz 150 (1988) sprzęt nie do zajechania i komarka2 (1983). Pozdro dla motórzystów Mz górą! <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adi4512    160

Ja posiadam trzy motory (w tym 2 brata). Skuter - Moto-Ventus Prymus 50, WSK 175 - czarna strzała :rolleyes: i Romet RM125 - to jest sprzęt idzie jak pocisk :( . Zamierzam kupić sobie jakiegoś Simsonka :huh: Jak bede mał to coś tu napiszę :) :)


dscf246175sba.jpg
Zapraszam na mój kanał na YouTube ;)

27.06.2008r - 27.06.2013r. - 5 lat na AF! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek3110    0

Ja mam WSK 125 i simsona s51 jednak dużo więcej jeżdżę simsonem bo papierki są w wgl :rolleyes: , simson mi ciągnie w sprzyjających warunkach wydaje mi sie że 75km/h, bo mam wrażenie że licznik mi zaniża, jak jade 60km/h to leciutki gaz a jak daje full to 70 pokaże niby ale licznik strasznie wariuje wtedy i ciężko jest coś odczytać, kolega też tak kiedyś miał, ma simsona 60ccm tuning ciągnął mu 90 a na liczniku 65 :( , piszcie ile wasze maszyny wyciągają bo jestem ciekaw :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skutera chińczyka 4T :/ Ale bardzo się interesuje innymi... Za rok o tej porze myślę o kupnie Np. Rs125 lub NSR125R


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

witam, co myslicie o zakupie czegoś szybszego od "odkurzacza" np. Yamaha tzr 50. Jezdziłem taka z kumplem to osiagi ba bardzo przyzwoite jak na taka pojemność :D


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój simson jest właśnie u lakiernika w poniedziałek go odbiorę tylko teraz są Żniwa i ciekawe czy będę miał czas go złożyć.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Ja mam Motorynkę, Zakupiłem ją w Czerwcu :) A niedługo powinienem posiadać 2 Romety Ogary 205 Które stały pod płotem i będę chciał przywrócić im czasy swojej świetności :)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

ja mam 2 motorynki jedną popsutą od nowości u mnie bo mojego taty i działającą którą teraz jeżdżę DJbomba masz do niej papiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek30    0

ja kiedyś zaczynałem od Ogara 205, niedawno WSK 3, teraz poluje na MZ ETZ 251 ten ostatni wypust z kwadratowymi światłami z tyłu :D


MTZ 80
URSUS C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
ja mam 2 motorynki jedną popsutą od nowości u mnie bo mojego taty i działającą którą teraz jeżdżę DJbomba masz do niej papiery

Mam tylko Aby Spisać Fakturę(czy jak to tam się nazywa) Zakupu i można rejestrować:D a Ty Masz??


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Chciałem tuning zrobić i tak wyszło... Na Rozpylaczach wywierciłem za duże dziurki i jest wszystko dobrze jak chodzi na małych obrotach a jak dam gazu to zalewa mi świecę i gaśnie... :/


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

Moje jednoślady to;

skutr Zipp 2007r

MZ ETZ150 1990r na sprzedaż obecnie

WSK 125 czeka na odświżenie lakieru ale na chodzie

 

A w przyszłosci chciałbym jakies mocne enduro chociaż 650ccm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Keeway F-ACT & Romet T-1 (na współkę z @jasiu12512)


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj