silver95

Motocykle i motorowery czyli jednoślady

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelec    89

na przejazdzki do 20km/h styknie. bez katowania.

balbym sie rozpedzic w terenie szybciej na tym cudaku. Szkoda zdrowia. To jednorazowka


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Dokładnie jak mówi kolega wyżej . Lepiej dołożyć trochę kasy i kupić coś starszego ale markowego :) .


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

no też polecam yamaha DT 125 fajna w teren i nie tylko a w tych całych tzr jedna przewrotka i te wszystkie plastiki odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A z jakiego woj jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Ja motorów miałem 4.

Pierw mi dziadek kupił Rometa z silnikiem jawki 3 biegowego.

Potem uskładałem sobie kase i kupiłem Simsona 4 biegowego ......oj super motorek malutko mi palił ...połowe tego co Romet.

Potem jak poszedłem do Technikum kupiłem sobie ETZ 150 .fajny i lekki motor bardzo zwinny.

A na końcu kupiłem sobie Jave 350TS oj ale to chodziło ----POCISK.

Wszystko zależało jak zapłon był ustawiony bo Javy bardzo były czułe na prawidłowe ustawienie zapłony.

No a paliła mi tyle co mój Passat teraz :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

Haha :D to mi moja 650 baaaardzo lubi paliwko :D jak pojade w teren to tak 15l/100km zje :D

Edytowano przez HondaMtx

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

Haha xD Prosze Cie nie rozsmieszaj mnie :D Co Ty myslisz ze wszystkie motory pala tyle co Twoj simsonek?? :D Jak wjade w teren to maszyna idzie i to jest wazne :D Cross 650 musi swoje spalic jak sie mu daje po d*pie ;) I nie mow o nim zlom bo nawet nie wiesz jak wyglada, a tym bardziej jak chodzi ;) Jakbys bym bardziej w temacie Cross-ow to by Cie te 15l nie dziwilo ;)

Edytowano przez HondaMtx

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imber    0

Miałem też kiedyś takiego Simerka jak twój i też w zielonym kolorze, ale kiedy to było:) Pięknie się tym latało. Na obecną chwilę jestem bez moto. Ostatnio miałem Suzuki GSF 600 Bandit - super maszyna polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    153

Ja litrów nie liczę na km bo nawet nie mam licznika :D Wyczynówka to jest motor i mając taki sprzęt nie patrzy się na paliwo bo by można było się spłoszyć. Trzeba kochać to, a na paliwo i na naprawę zawsze znajdzie się fundusz :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

Dokladnie jestem tego samego zdania :D Jakbym chcial piz*zika, ktory spali 3-4l to bym sobie skuterka kupil. Jesli chce sie poszalec to sie kupuje moto z konkretna moca i sie nie patrzy na spalanie ;)


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochen    65
Napisano (edytowany)

Honda XR 650 fajny sprzet chodz nie cross ani wyczynowka

Edytowano przez ochen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

No coz tez tak myslalem, ale odkad go mam to myslenie mi sie zmienilo ;) wycznowka nie jest to fakt. Ale w teren piekna sprawa. Jest dosc ciezki wiec fajnie sie z granicy skacze bo nie rzuca bardzo, mocy ma sporo bo na 3 biegu na lace spokojnie podrywa przednie kolo :D A jesli by sie nie trzymal mocno kierownicy to by moglo sponiewierac czlowiekiem w mgnieniu oka ;)


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie właśnie wziąłem się za mojego simsona sr50 (skuter) i męcze się papierem ściernym ale felgi ciężko nim doczyścić tak samo niektóre elementy i mam pytanko jaki specyfik kupić aby farba lepiej schodziła? Ten simson ma troche elementów :D A chce żeby ładnie wyglądało :) Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

a co to za maszyna kris?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj