Skocz do zawartości

Polecane posty

Adi96    850

Jeśli się nie myle 4011 chyba nie miały tego znaku na skrzyni  nie jestem pewny

Borekk17    262

właśnie do tego dąże zeby ktoś u kogo znak sie uchował zmierzył na jakiej wysokości okienka sięznajduje

właśnie do tego dąże zeby ktoś u kogo znak sie uchował zmierzył na jakiej wysokości okienka się znajduje

seweryn20    575

40-ka miała nabity znak.

Tak odmierzyć od okienka to ciężka sprawa bo nie znajdziesz dwóch takich samych. To odlew i powtarzalności bym się w wymiarach nie spodziewał. 

To prędzej niedbalstwo ursusa.

Wiadomość z agroFakt.pl

Borekk17    262

siedząc i myśląc cały czas o tym zajściu  czemu cięzko pali mimo ustawienia takiego jak zawsze przypomniało mi się ze o jeden ząb jest pompa przestawiona na rozrządzie więć ten znak już mi nie potrzebny ustawie sobie rozrząd jeszcze raz i wtedy ustawie pompe na czuja i musi zimny palić

michu123    2

Witam jestem w trakcie remontu mojego 3p i mam pytanie jak powinny być ustawione znaki  na kołach tgz zaworowe od pompy paliwowej i pośrednie i na wale na pośrednim są trzy oznaczenia taka kreska drugie to kreska i wybite na niej dwa znaki i trzecie to kreska i jeden wybity znak proszę o pomoc.

ps: przeszukałem instrukcje napraw i niema tam nic o ustawieniu rozrządu.

vademecum    25

Dwa razy składałem 3 perkinsa i łatwo jest to wydedukować ustal najpierw znaki na wale i pośrednim, a reszta sama wyjdzie, albo tak jest oznakowane, że znak jest na zębie a na pośrednim pomiędzy zębami i to wychodzi. W 6 ze stojącą pompą sie narypałem i doszedłem bo tam do paliwowej jest pośrednie i niepażysta i niepodzielna tak zwana liczba pierwsza zębów chyba 17 ale jak znasz budowe silnika to wszystko wychodzi.....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się