Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
agrorobert

Deutz Fahr DX wałek 1000obr

Polecane posty

agrorobert    52

Witam!

Mam mały problem bo nie wiem ile obrotów dać żeby na wałku 1000 żeby było ich 540 (bede belował słome)

Ciagnik na 2200obr ma obroty wałka 540 to ile obrotów trzeba żeby było ich tyle samo ale na 1000?

Grabcio    23

Mniej więcej połowę obrotów potrzebnych do osiągnięcia 1000 obr/min. Czyli jak masz np. 1000 obr/min wałka przy 2200 obr/min silnika to schodzisz na 1100 obr/min silnika i wtedy powinieneś mieć 500 obr/min wałka.

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?
    • Przez osibuhaj
      Witam mam problem z Deutz Agrofarm420 profilajne brak rewersu do tyłu a do przodu jest ok!Dodam jeszcze że olej wycieka pomiędzy silnikiem a skrzynią! 
    • Przez Karol123456
      Witam,
      Mam pytanie odnośnie poprawnego wyregulowania sprzęgła w ciągniku deutz dx85. Mianowicie, po wymianie tarczy oraz regulacji łapek zjechałem ciągnik. Okazało się, że aby ciągnik poprawnie wysprzęglał trzeba podciągnąć sprzęgło na maxa (a i tak sprzęgło "bierze" nisko). Moje pytanie: Czy w trakcie zużywania tarczy sprzęgło należy podciągać (w moim przypadku niemożliwe), czy popuszczać? A może jak tarcza będzie cieńsza to w moim przypadku w przyszłości nie będę mógł wysprzęglić?
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie potrzebuje opinii o prasach deutz fahr dokładnie mi chodzi o ten model deutz fahr 4.60 mogą być również inne modele pisać wszystko co sądzicie o nich 
    • Przez mateusz7745
      Witam mam zablokowany 4 bieg w deutzu agrotronie rok ciągnika to 1998 ktoś podpowie jak to odblokować, czy dam radę sam czy trzeba mechanika