Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Zmiany przestrzenno-organizacyjne sadownictwa na początku XXI wieku

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam

Jestem studentką V roku geografii na Uniwersytecie Łódzkim i piszę pracę magisterską na temat "Zmian przestrzenno-organizacyjnych sadownictwa na początku XXI wieku". Zwracam się z uprzejmą prośbą do osób posiadających gospodarstwa sadownicze o wypełnienie anonimowej ankiety, której wyniki posłużą do napisania pracy na powyższy temat.

Z góry dziękuję za wypełnienie ankiety i poświęcony czas.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Link do ankiety

https://docs.google....m?usp=send_form

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim200    3

Witam.

 

Mozna prawde pisac czy tak jak w tv przedstawiaja rolnictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Proszę pisać prawdę. :) W mojej pracy interesuje mnie opinia sadowników, a nie to co pokazują media, które w bardzo małym stopniu prezentują rzeczywisty obraz polskiej wsi i problemy rolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez michal091986
      witam,
      chciałbym zająć się produkcją trzody chlewnej, ale nie mam w ogóle wiedzy na ten temat.
      na początek chciałbym mieć ok 100 sztuk świnek. mam nadzieje że uda mi się na początek wydzierżawić chlewnie po "PGR"
      co potrzebuję do hodowania świnek?
       
      pozdrawiam
    • Przez pawel807
      Hej. Założę nowy temat, bo nie ma i może komuś się przydać.
       
       
       
      Czy na spalanie ma wpływ początek wtrysku ? Mam nowe koło pasowe, na nim nie ma znaków. Zaznaczyłem sobie punkty GMP, kiedy miałem wyjęte wtryskiwacze. I mógł by mi ktoś powiedzieć kiedy powinno wyjść paliwo z króćca pompy. Tak mniej więcej ile cm przed punktem GMP. Czy odchylając pompę od silnika to się przyspiesza, czy opóźnia wtrysk ?
    • Przez Dudus_
      Witam
      Posiadam kombajn Claas dominator 58, podczas zmiany biegów, zmniejsza się prędkość. Co to może świadczyć, jak to naprawić.
    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Mam problem z przełączeniem prędkości wałka wom w mf 6120 tzn. niezależnie od położenia dźwigni zmiany prędkości nawet gdy ustawię ją na 540 obrotów to wałek działa na 1000 obrotów to samo przy obrotach eco. Co może być przyczyną? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez rolnik_profil
      Jak w temacie. Jest problem z guzikiem w joysticku do zmiany biegów. Guzik chodzi bardzo ciężko i nie odskakuje. Jak się do tego dobrać ? Co mogło się uszkodzić? Może sprężyna wyskoczyła ?jak to się fachowo nazywa ?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj