GABRYS1997

case cs 150

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
GABRYS1997    324

Wie ktos cos na temat ciagnika cs 150? Jak to sie sprawuje, warto kupic ? Moze ktos go ma ? Bo u nas chyba rzadko spotykany model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karror830    3

Ciagnik jak na swoj wiek jest dosc mocno zaawansowany technologicznie, ogolnie przed kupnem tez sie rozgladelm za seria cs ale serwisanci odradzili ze wzgledu na delikatna skrzynie biegow, problemy z elektronika. Z tego co slyszalem wiecej w nim Steyra, jedynym plusem moze byc silnik sisu, chociaz i tak wole cumminsa w 51** . Kolego napisz do czego glownie bedzie sluszyl? Tylko w pole czy transport tez,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Cs Jest troche wypchany elektronika i ma delikatna skrzynie. Na twoim miejscu rozejrzałbym sie za mx 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

z moich obserwacji,ogolnie CS jest jakis delikatniejszy,brak polramy jak w MX,zamiast 6BT sisu....i masa elektroniki,wiecej niz w MX,ogladnij sobie najlepiej dwa i wtedy bedziesz mial jakies zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABRYS1997    324

Pytalem sie bo blisko mnie byl taki tanio do sprzedania ale znalazlem case 5150 w dobrej cenie takze temat jest juz nieaktualny ;) jak przegladalem troche internet to wlasnie kazdy mial problem ale bardziej zniechecilo nas do niego to ze jest tego malo na.naszym rynku i w razie jakiejs awari czesci trzeba bedzie sprowadzac z zagranicy :/ dlatego jutro przyjezdza do mnie case 5150 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

5150 fajna maszyna,swietny silnik,skrzynia okej,jedyny mankament to pompa hydrauliczna...a raczej jej cena za nowa nawet 24tys wolaja ale ktos na forum regenerowal za 3tys.troszke cena masakryczna,ale nie ma co sie martwic na zapas:) na pewno,wg mnie,dokonales lepszego wyboru,moim zdaniem Maxxum okaze sie trwalszy niz CS,tylko sprawdz czy skrzynia 40km\h zeby nie bylo wtopy,wiele jest 30km\h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu    1

Pany ja mam CS 150 i nic mi nie wiadomo o delikatnej skrzyni,elektroniki jest sporo jak na razie działa bez zarzutu ,więc każdy jest dobry jak się nie psuje,plusem elektroniki jest nie przestawianie dzwigienek tylko klikanie gużiczków,jak dla mnie super wygodny traktor.Oczywiście seria 51 też jest ok drugim ciągnikiem jaki posiadam jest 5140,praca tym ciągnikiem też nie jest męcząca.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielj001    0

witam mam pytanie do uzytkowników case cs 150, jak wygląda sprawa grzaniem się hydrauliki?   czy mocno sie nagrzewa w tych modelach??? mi po przejechaniu 8km na pełnym gazie nagrzewa sie pompa i rozdzielacze do 70stopni  a skrzynia do ok 60, czy to normalne dla tej serji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu    1

A jak to kolego zmierzyłeś termometrem?Ja nigdy nie sprawdzałem temperatury oleju a pracuje nierzadko całe dnie i część nocy i nie zauwarzyłem grzania oleju.Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

żeby zrobić kalibrację skrzyni w cs to trzeba najpierw olej rozgrzać do min 55 stopni lecz nie więcej niż 70, więc temperatura oleju raczej jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znasz procedurę kalibracji skrzyni w cs??

Edytowano przez Agrotech1111

Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj