lukasz9255

Pomocy Deutz fahr agroplus 87 Błąd "m10"

Polecane posty

yudin    7

uszkodzony czujnik prędkosci koła (w skrzynie biegów jest wkręcony) - pierwszy raz ci sie pokazał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudin    7

w ciągniku sa 2 takie czujniki, sprawdz czy oba sa takie same - jest rozwiazanie które raz na zawsze wyeliminuje ten bład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroplus    0

Nie wiem, to jest deutz fahr agroplus 87 z 2007 roku

 

Sprawdziłem i są chyba różne, mają inne wtyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudin    7

to d*pa za przeproszeniem, gdyby były dwie takie same to ejst szansa to obejsc, ale popytam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroplus    0

Serwis proponował modyfikację na jeden czujnik z dodatkową centralką w granicach 2300 zł. Czy póżniej dałoby się wyeliminowac ten błąd raz na zawsze?

 

Czy jest możliwość zdobycia programu komputerowego do diagnozy błędów?

Edytowano przez agroplus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudin    7

brutto czy netto?

myśle że poszłoby to zrobić w tym przypadku taniej - bo masz już w ciągniku jeden z czujników "nie psujących się"

do diagnozy musisz mieć tester (analyzer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroplus    0

Czy po wymianie czujnika trzeba coś ustawiać w komputerze, czy mógłbym sam go wymienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudin    7

tego nie trzeba kalibrować - znajomy montował juz ten zestaw majac w ciagniku 2 rózne czujniki, czekam za schematem od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroplus    0

Dzięki za pomoc. Wymieniłem czujnik i narazie chodzi, ale już 2 podkładki są pod niego podłożone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumu    0

witam.. w ciągniku deutz fahr agrotron 6150 wyskakuje mi błąd h20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu7    7

Też mam problem z M10 w Same Dorado. Ile kosztuje taki czujnik? Czy to ma coś wspólnego z zimnem? bo u mnie praktycznie tylko w zimie jest ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudin    7

zimno jakis wpływ na elektryka ma ale czy az taki to nie wiem.

lepiej załozyc czujnik + centralka to koszt około 1800 netto - ale nie do kazdego pasuje - musza byc dwa takie same czujniki z wtyczkami na 3 piny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

A ile jeździ obecnie?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ciągnik odpala? kontakt do mnie 509500422


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony91    0

Czy komuś udało się pozbyć błędu M10 lub M06? 

W  DF Agroplus 75 z dwoma różnymi czujnikami prędkości podmieniłem czujnik 3 pinowy na czujnik z trzema pinami i interfacem wpiętym pomiędzy czujnik i wiązkę do ECU.

Tak zaleca DF ale po przekroczeniu prędkości 15kmh błąd powraca raz jest M10 a raz M06. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj